Bolia ma prsia a brucho, test je pozitívny

polariso
26. apr 2014

Ahojteee...chcem sa spytat...dlho sa s muzom snazime o babo. Uz som malajedno mimomaternicove a museli mi zobrat pravy vajickovod. Objednala som sa do martina ze skusime umele oplodnenie ale teraz mi meska menzes sest dni a vcera som si robila tehotensky test a tak do minuty sa tam objavila druha ciarka aj ked slabo ruzova. Rano som test zopakovala a vysledok ten isty. Muslite ze mozem byt tehotna. Mam priznaky ako na menzes..prsia bolia brucho tiez. Mam velke navaly tepla a zle od zaludka. Moze vysledok tehotenskeho testu ovplyvnit aj nieco ineee. Som trosku nachladnuta ale lieky neberiem ziadne. Dokonca som od dnes vysadila lieky co mam na kev a alergiu. Prosim poradte mi ako to so mnou je....bola by som stastna keby som tehotna bola ale bojim sa aby to nebolo mimomatrnicove. Dakujemmm.

polariso
autor
30. apr 2014

@shania31 jujjjjj myslim ze ja ho budem mat tiez piriadne zlozite ale treba verit. Aom mu dnes rano povedala posluchaj ty mna a ja budem teba. Tak je to tazsie kedze este neviem ako sa tehotenstvo sprava. Tie vykyvy hormonov jojjj. Dnes som uzila prvu tabletku duphastonu jujj ako sa mi len po nej chcelo spat. Uz aj prvu injekciu do brucha som dostala....zo siestich dielikov len jeden ze ako zareagujem...zajtra si mam pichnut dva a ak sa nic nestane tak uz celu....sa smejem ze ked mam toto robit devat mesiacov brusko budem mat jak cednikk hehe. Ale stoji to zato.

polariso
autor
30. apr 2014

Ta mala bodka to je ten drobecccv

polariso
autor
30. apr 2014

Dievcata myslite ze je zle ked sa takto chvalim....vela zien to povie az ked su v tretom mesiaciii...ale ja si myslim ze ked sa ma nieco stat tak sa to stane aj potommmm...prirode clovek nerozkaze

shania31
30. apr 2014

@polariso
U nas prvy trimester nikto nevedel vzhladom na predchadzajuce MA.

polariso
autor
14. máj 2014

@katkasofi Ahojky....sme si trosku pisali...vcera som bola opat na sone...takze mimco ma uz 5.2 mm a srduecko bijeeee...som ho pocula a bolo to uzasne. Podla ich vypoctov som v siedmom tyzdni a o dva tyzdne opat kontrola. Jujjj tak nech je len vsetko okkkk.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre