Chcem sa s vami poradiť. Môžem byť tehotná?

sisacha
9. sep 2009

Dobrý večer , chcela by som sa opytat : mam pravidelny cyklus 28d. Aka je možnosť otehotnenia v 19.t....používali sme ochranu , ale po milovani sa partner neumyl a vnikol dom mna asi i cm / skor sa trel o genetalie /..Som chora a uzivam antibiotika preto sa podobnemu pocatiu branim .dakujem

sisacha
autor
9. sep 2009

oprava v 19 dni

zuzanockamt
9. sep 2009

ak mas cyklus 28 dni, tak pravdepodobne ovu bola na 14 DC, takze na 19 DC by uz malo byt riziko minimalne ... ale kazdy sex bez ochrany je rizikovy a sanca je vzdy, pokial nebyva ovu pravidelne uprostred cyklu

sisacha
autor
9. sep 2009

povazuje sa iba prilozenie za sex? pretoze no naozaj neviem ....partnera som potom upozornila ze uzivam antibiotika a nasadil si kondom ..tak preto neviem ...

zuzanockamt
9. sep 2009

no ja myslim, ze tehu z toho nehrozi ... lebo otehotniet zase nie je az take lahke ... aj ked plati zase zakon schvalnosti, ze kto nechce,tak tomu sa to stane 🙄

bzzmajka
10. sep 2009

moja svokra je plodná až až, prejdú okolo nej strenky a už je tehotná... ha ha ale zase už to je v tomto čase rarita, lahko otehotnieť

juliett7
10. sep 2009

sisa, si nemyslim ze by si mohla byt z toho tehotna, to by sa spermie museli dostat az k krcku a musela by si mat okolo ovulky, co podla mna nie je v tvojom pripade pravdepodobne. Ako pisala zuzanocka, nie je to az take lahke otehotniet, takze nemaj strach. Ale ak mas obavy, urob si test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre