Mám 10 dní pred menzesom. Môžem byť tehotná?

danny123333
26. máj 2018

Ahoj tehulky aj snazilky mam otazku mam asi cca 10 dni pred menstruaciou a zaujimalo by ma ci mozem byt tehotna aj ked mi vysiel negativny test mam skoro vsetky priznaky mam bolesti v podbrusku som nafuknuta prsia sa mi zdaju väcsie som malatna unavena hrozne naladova a hlavne casto chodim cikat taaktiez som citliva na pachy napr. som vcera v praci zacitila cigaretovy smrad a okamzite ma naplo sama fajcuim cize mi to pride divne kedze mi to nikdy predtym nevadilo raz by som zjedla uplne vsetko co vidim a raz vôbec nic :O ak by ste boli take dobre a pomohli mi vyriesit tuto zahadu lebo som ozaj velmi nedockava ci som alebo niesom tehu ... Dakujeeeeem

pastelka99
26. máj 2018

Ešte treba počkať a cca 7 dni po neprichadzajucej menstruacii si treba urobiť test...mne tiez sedem dni meskala, no necakala som tehotenstvo...šla som ku doktorovi, zobral ma na sono a vravi, ze tam vidi nieco ako sosovicka, no nebol si istý a povedal, ze si nemysli, ze som...zobral mi krv na hcg a vcera som volala do labaku, výsledky mam vyse 800 a pozitivne...robila som si aj testy a vysli...tak som znepokojená, ze preco si myslel, ze nie som , keď tam videl niečo malé...

pininka
26. máj 2018

Skor je to ovulacia ako tehotenstvo. Desat dni pred ms to by bolo asi este velmi skoro na take prejavy.

hennyinnsbruck
26. máj 2018

Pomozem ti vyriesit zahadu.... Pockaj datum ms ci pride alebo nie😎

danny123333
autor
26. máj 2018

@pininka ovolucia nie ta uz bola prave preto mi to je cudne :( a @hennyinnsbruck nooo co ine mi asi zostava

hennyinnsbruck
26. máj 2018

@pininka suhlasim....

hennyinnsbruck
26. máj 2018

@danny123333 tu sa ozaj velmi radi neda.. Musis vyckat... Ked tak skus test 1-2 dni pred MS...

danny123333
autor
26. máj 2018

@hennyinnsbruck tak pockam a pokusim sa nejak velmi netesit ani si nevsugerovavat nejake priznaky a uvidime co to bude a ci to bude

hennyinnsbruck
26. máj 2018

@danny123333 presne radsej nech si milo prekvapena ako sklamana... Drzim palce

miadi
26. máj 2018

vsetko co si vymenovala zazivam uz mesiace odkedy chcem druhe babo ..10dni pred to by ti ziadny test nevysiel pozitivny ani keby si bola teho skor sa moc sustredis a hladas priznaky vsade ( az na to ze nefajcim cigi smrad je hnus)

pininka
26. máj 2018

@danny123333 inak ja som mala taketo stavy, potom to bolo cim dalej tym horsie a nakoniec mi zistili cysty na vajecnikoch. Moje telo uplne simulovalo tehotenstvo, mnozstvo testov som si narobila,aj ked som.vedela ze nemozem byt tehu.

dada125
26. máj 2018

Ja som bola nervozna a zla, teda podla mojho muza a az potom, ked meskala ms, tak test ukazal, co som chcela. Mesiac predtym, ked uz sme sa snazili, tak som mala podobne priznaky ako ty, to podla mna bola vsugeracia, lebo ma boleli prsia, nafuknute brucho ale otehotniet sa nam podarilo az o mesiac neskor, vtedy som ziadne taketo priznaky vobec nemala. Drzim palce.

stanulienkat
26. máj 2018

Pomoooooooc,tato stranka by sa mala premenovat na" som nesvojpravna" a mala by riesit zahady duchov na teste a imaginarne tehotenske priznaky po 2 dni meskajucom menzese.

henuli
26. máj 2018

no ja som vedela podla príznakov ešte tyžden pred menzesom,že som tehotna,je to možné,ale bohužial v 11TT potrat,každá sme iná,

nela6
26. máj 2018

@danny123333 môžu to byt príznaky MS... Su take iste ako pre tehotenstvo... Toto je zbytočná tema, pokial ti nemeska MS je zbytocne riesit

lenka_val
27. máj 2018

Myslim si, ze u teba psychika zohrava velku rolu...nemozes mat take priznaky 10 dni pred ms

luculus
31. máj 2018

My sme to skúšali aj tento mesiac a som 3 dni pred MS a dnes som iba náhodou robila 2x tehotenský test a mám pocit že sú tam ||, alebo iba chcem :D

pastelka99
1. jún 2018

@luculus niečo tam vidno, urob si po ocakavanej ms, vtedy to uz bude jasné...viem to čakanie je najhoršie

luculus
1. jún 2018

@pastelka99 dnes další

pastelka99
1. jún 2018

@luculus ja som si robila sedem dni po meskani ms a mala som uz takto

pastelka99
1. jún 2018

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre