Čo robiť po otehotnení s Lutenylom?

micifuzik
14. aug 2011

Ahojte, ja by som sa chcela spýtať, či otehotnela niektorá z vás počas toho ako ste brali Lutenyl.
My sme boli na dovolenke, mala som mať menzes, tak som brala Lutenyl. Vybrala som 10 tabletiek
a počas toho som otehotnela. Niekde som čítala, že sa musí ísť na potrat, v prípade, že žena otehotnela
s Lutenylom. Ale niekto píše, že je na podporu otehotnenia, tak neviem, či to môže bábätku škodiť.
Mám dokonca známu, ktorá otehotnela na liekoch na oddialenie menzesu - len neviem či to bol Lutenyl.
Poradí mi niekto prosím, lebo mám obavy a bojím sa aby to bábätku neškodilo. U lekárky som zatiaľ nebola,
test som si robila len včera.
ďakujem

micifuzik
autor
15. aug 2011

Prosím, nevie mi niekto poradiť?

nibiru
15. aug 2011

tak jednoznačne by som sla lekarke ona bude vedet najlepsie:
@micifuzik

vefi89
15. aug 2011

@micifuzik príbalový leták si nečítala?

micifuzik
autor
17. aug 2011

Na príbalovom letáku sa píše, že tehotné ženy ho môžu užívať po konzultácii s lekárom alebo tak nejak.

mattuliatko30
6. okt 2012

@micifuzik ahoj...chcem sa ťa spýtať...viem,že si písala už pred rokom..ako ti to dopadlo s tým Lutenylom???keď si zistila ,že si tehu???? ja ho budem musieť asi tiež teraz brať....kôli krátkym cyklom...teraz som mala ms na 17DC...a či teda sa môže brať aj keď budem náhodou tehu...lebo by som chcela bábo ešte...alebo s amusím potom čím skôr vysadiť...
ďakujem za odpovedď

micifuzik
autor
6. okt 2012

ahoj, ja som s lutenylom otehotnela. keď som to povedala doktorke povedala mi, že to vôbec nevadí. a teraz mám krásneho zdravého 5 mesačného Vratka . držím palce 🙂

alchemilkazltozelena
25. jún 2013

@micifuzik ahoj, chcem sa ta spytat....ked si brala lutenyl, nemerala si si nahodou BT? nemala si ju zvysenu? ja som 23DC, beriem ho od 18DC a mam BT dost vysoku....nikdy som taku nemala...moze BT zvysovat lutenyl?

micifuzik
autor
25. jún 2013

ahoj, nemám šajnu, nikdy v živote som si BT nemerala, ani neviem ako sa to robí 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre