Menzes mi mešká 2 týždne. Som tehotná?

jaruska18
25. okt 2013

Ahojte 🙂 ja by som sa len chcela spytat ci mozem byt tehotna.mam taky problemik ze som to dostala zaciatkom jula, potom az v septembri ale nie take ako vzdy..teraz som ich nedostala, a uz mi meskaju 2 tyzdne..testy som si robila este v auguste, a boli negatiivne..

alenah31
25. okt 2013

A tam u vás v okolí nie je žiadny gynekológ?? Ak bol test negatívny, skús si ho urobiť znovu a ak bude výsledok rovnaký tak ti odporúčam nejakého gynekológa vyhľadať - môžeš mať nejaký problém s cyklom a pod.

janicka11
25. okt 2013

Ahoj.Ja osobne si myslim ze by si mala zajdt k lekarovi...My vsetky si tu mozme vselico myslet no len dr ti urci diagnozu..

sammy
25. okt 2013

Miesto tychto otazok na fore by som letela k svojmu gynekologovi, lebo keby som bola tehotna, chcela by som o tom vediet a ked nie - nieco nie je ok a treba to riesit. My si tu mozme vybrat akurat vestecku gulu a hadat a to bez urazky 😉

irriss
25. okt 2013

Otazka zni.."Co si o tom myslime my"
Ja osobne, ze je patek...
a zrejme je menses na dovolenke i s gynekologem 😉
Verim, ze se brzy vrati oba dva🙂
Ale na to Ti MK razitko dat nemuzu.. 😉

zuzkat1
25. okt 2013

Ja si myslim,ze by si si mala najst dr. A hlavne nefilozofovat 4mesiace ci si tehu ci nie. Ci cakas ze mozno porodis len tak? Nechapem tento typ otazok-denne su tu aj 4. A uz vobec nechapem ten o typ pytajucic sa... Som tehotna?nie som tehotna? Test som nerobila,u dr som nebola...co si myslite? 😝 baby spamatajte sa

miku1
25. okt 2013

Radšej ani nechci vedieť, čo si myslím....Ešte zopár takýchto otázok, a odoberiete mi chuť vôbec na toto fórum ešte čo len jedným okom nazrieť. Myslím, že pri zavedení novej témy alebo otázky, by mal skôr admin posunúť ešte jednu otázku - "Naozaj sa chceš opýtať na takúto hovadinu ???????????" , potom by sa mala každá zakladateľka podobných tém a otázok ešte raz zhlboka zamyslieť a až tak pokračovať ďalej. Asi toľko.

linda20111
25. okt 2013

Ja si myslim ze ked si urobis test teraz, tak budu tam II 🙂 🙂 🙂

evickapooh
25. okt 2013

@jaruska18 kup si test...a budes mudrejsia....

minnie55
25. okt 2013

ja radsej ani nenapisem, co si myslim, lebo by sa urcite na mna vrhli niektore velmi mudre prispievatelky a zbytocne by som si pokazila den 🙂

romana19
25. okt 2013

Ak bol pred touto dilemou sex, tak samozrejme, že tehotná môžeš byť. Ale ak nebol tak zrejme tehotná nie si.

😉 Gynekolog to určite rozlúšti, my tu môžeme nad tvojím problémom len žasnúť.

nativanativa
25. okt 2013

Ako fakt mám toho plné zuby,dajte si podviazať vajká a budete spokojné do konca života, nebudete riešiť kraviny typu pred rokom som mala sex, robila som si 35 testov ale aj tak sa cítim divne

sissy27
25. okt 2013

ja to stále tvrdím, že sexuálny život by nemal byť limitovaný len vekom, ale aj nejakými výsledkami testov prirodzenej inteligencie... keď už raz si sexuálne aktívna, prípadne bez použitia antikoncepcie, tak vždy je tam šanca, že môžeš byť tehotná... ale pre dobro ľudstva dúfam, že nie si...

zuzi_33
25. okt 2013

Baby zas na druhej strane, co by to bol za den, keby sa tu niektora nepytala ci je tehotna.... ? 😀

titulienka
25. okt 2013

test - test - test 😀 2 tyzdne dostatocna doba na vysledok uz aj s testu 😉

janush
25. okt 2013

ja mavam cyklus asi 40dnovy, takze nad meskanim menzesu sa vobec nezamyslam... 😖

masinka
25. okt 2013

tak podme hlasovat, kto si mysli, ze je tehu , dajte like 😀 ked ich bude dost, tak mozno z toho bude nakoniec aj babo 😀

cmulinko
25. okt 2013

moje kricie meno je ''tehotensky test'' a staci ma poriadne ocikat 😀

elen2
25. okt 2013

Bud si sprav test,alebo si zabehni ku svojmu Gynekologovi,pretoze ten ti zarucene na 100 percent povie ci si,alebo nie si tehotna.. 🙂

iwesska
25. okt 2013

Mna by zaujimalo, ze ked uz konci oktober, preco si si robila testy naposledy v auguste? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre