Čo vám pomohlo k otehotneniu?

sima00
7. aug 2016

Ahojte 😉
Na začiatok by som sa chcela opýtať čo vám pomohlo k plodnosti alebo k samotnému otehotnenie ? 🙂 Nám sa zatiaľ nedarí a už ma to začína trápiť a nie len mňa ale aj môjho priateľa ☹ ☹ . Bábo by sme už veľmi chceli obja snažíme sa 5 mes. viem pre niekoho to môžem byť málo ale pre nás to už je dosť ☹ minulý mesiac som nedostala ms. včera som si robila test no negatívny 😒 . Ale dosť často mi býva zle , mávam aj časté močenie, a ktomu mi aj bradavky a okolie dosť stmavlo ... A preto by som chcela vedieť váš názor či by to mohlo byť tehotenstvo alebo nie k lekárovi som objednaná až o dva týždne ☹ Ďakujem 😉

misiaknunu
7. aug 2016

Kolko ti mešká menštruácia?

sima00
autor
7. aug 2016

Mala som ju dostať 22.7 ale neprišla

misiaknunu
7. aug 2016

A test stále nič neukázal?

sima00
autor
7. aug 2016

Od kedy mi to neprišlo test som si robila len 1x včera a nič😞

misiaknunu
7. aug 2016

Tak ešte skús za 2-3 dni. HCG možno rastie pomalšie. Alebo si mala posunutú ovuláciu, preto ešte nevidno //... Držím palce. Ale tak lekár ťa vyšetrí a isto ti všetko vysvetlí, čo ako prečo. Či si a či nie si tehotná...

ewelyn3
7. aug 2016

Podla mna by to mohlo byt...ale kup si viac testov..kazdy inu znacku a kazdy den urob jeden. Alebo pockaj kym pojdes lekarovi. Lebo podla toho co pises sa snazite az moc..ty sa sledujes az moc..potom mas z toho rozhadzanu psychiku a naschval sa to nedari. Skuste ist na nejaku dovolenku..alebo aspon na vikend niekam vypadnite, aby ste prisli na ine myslienky..zo vsetkych sil sa na to snaz nemysliet a aj ked sa budete milovat...proste ani o tom nehovorte ze sa snazite urobit babo...a potom uvidis ze to pojde 😉.
Za seba ti poviem ze tiez sme sa snazili mesiace a stale nic, potom som sa na seba nahnevala, zahodila som vsetky knizky a kalendare kde som si pisala ze kedy bol styk a podobne..prestali sme o tom s muzom uplne hovorit...a BUM! Hned pri prvej ovulacii sa to podarilo 😉! Drzim palce!!!

sima00
autor
7. aug 2016

Ano asi tento mesiac už sa sledujem až moc .. keď mňa najviac trápi to že môj priateľ je z toho na nervy že sa nedari .. ale aj tak ďakujem veľmi pekne za rady, ste zlaté😉😊

sima00
autor
7. aug 2016

A ešte by som mala jednú otázku.. Kamaratka mi poradila aby som začala užívať ( elatit Q ) Kys.listovu , že to má dobrý vplyv na organizmus pred otehotnením ale aj počas tehotenstva.. tak ak by sme mi napísali názor ešte nato bola by som rada 😊

marianeta
7. aug 2016

@sima00 upokoj sa ono to pride..Nam kym sa podarilo prve dieta trvalo to cele 4 roky.. skuste sa tym prestat zaoberat a mysliet na to ..ver ze psychika robi svoje...

sima00
autor
7. aug 2016

Elati Q **

sima00
autor
7. aug 2016

@marianeta ano to si hovorím ale dá sa nato nemyslieť kým nepríde ten deň že už čakam kedy príde ms.

misiaknunu
7. aug 2016

Kyselinu listovú kludne môžeš. Je super! Ja ju tiež beriem, ale ja som ju začala brať teraz na začiatku tehotenstva. A mrzí ma, že som s tým nezačala skôr. Ale tak zo stravy ju isto máme všetci...

sima00
autor
7. aug 2016

@misiaknunu dobré tak to vyskúšam aj ja 😊

marianeta
7. aug 2016

@sima00 da sa to..proste to vypusti z hlavy a ked ste spolu nemysli na to ze to robite hlavne za ucelom splodenia potomka... ja som si aj zacinala mysliet ze proste deti mat asi nebudem....tak som sa s tym nejako vnutorne zmierila...potom som isla na beznu preventivku ku gyn .a spomenula som mu ze sa nam nedari uz dlhu dobu tak ma objednal na folikulometriu kt.sa robi asi na 10 den cyklu no ziadna sa nekonala lebo som otehotnela cuduj sa svete..a dokonca predpokladam ze uz vtedy ked som bola na tej prev.som bola uz tehu len to bolo prilis skoro aby nieco videl..mozno tyzden..

misiaknunu
7. aug 2016

A s tým priateľom chápem. S mojím mužom sme si v apríli povedali, že podme do toho... je pravda, že pracuje v zahraničí a trafiť ovuláciu v jeho prítomnosti bolo ťažké resp. nemožné, kedže iba víkendy bol doma. A zrazu v júli sme sa presťahovali, skončil mi pracovný stres a muž bol doma veľmi často. Deň pred menzesom mu hovorím - chod mi kúpiť tehotenský test. A on, že nejdem, aby som sa zas cítil neschopne?!... Prišlo mi ho ľúto. Tak som išla ja. Ocikala test. A hned som videla, že nabiehajú dve čiarky. Ale tvárila som sa, že nič. Po 5 minútach som ho poslala na wc, nech sa ide kuknúť aký je neschopný. A vyšiel hrdý a šťastný. 🙂

sima00
autor
7. aug 2016

@misiaknunu môj priateľ je tiež mimo a sme spolu málo.. tiež to malo kedy vyjde že sú plodné dni 😊 tak uvidíme možno to výjde nabudúce😉😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre