Čo znamená výtok pred neočakávanou menštruáciou?

lucianellamartin
13. mar 2013

Ahojte babuľky, mám na vás jednu velikánsku prosbu. Potrebujem vedieť váš názor bo si nie som istá. V januári sme sa snažili ale bohužial náš drobček sa neudržal a odplával spolu s ms. Teraz po mesiaci snažilkovania a to mám cyklus pravidelný 28 DC keď už som 23DC som včera v noci aj dnes mala výtok nažltnutej farby miestami sa mi zdal byť až žltozelený bol hustý až ako hlien a je bez zápachu, svrbenia a bez akýchkoľvek komplikácií len sa cítim ako keby stále mokrá. Ešte som zabudla dnes teda už včera ma celý deň pálila záha čo u mňa nebýva skoro vôbec. Teraz na večer už je ten výtok (hlien) bielo žltej farby, naťahuje sa ako bielko a je naozaj bez zápachu, bez svrbenia a bez akýchkoľvek komplikácií ako som už písala a nikdy som také nič nemala. Ďakujem ešte raz za každý jeden komentár veľmi si to cením. Nikdy predtým som nič také nemala ani keď mala prísť ms. Cítim bolesti v podbrušku taká nafúknutá sa cítim, sem tam aj pichnutie ale nie silné. V posledných dňoch som unavená a zaspím aj uprostred dňa, keď dám dolu podprsenku ako keby som mala v prsiach kamene tak sa chcem spýtať či ste to už niektorá zažili. Neviem čo si mám o tom myslieť, nechcem sa tešiť dopredu potrebujem len počuť vaše názory a rady čím ste si prešli vy.Viem, že nie ste lekárky ani sestričky len sa chcem informovať. ĎAKUJEM 🙂

barbs24
13. mar 2013

@lucianellamartin moze to byt tehotenstvo, ale nemusi, ja by som pockala co bude dalej, to je najistejsie

katy1979
13. mar 2013

https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/bolesti-v-podbrusku-som-nafuknuta-a-unavena-som-tehotna/
vsak aj tu ti baby odpisali ohladom vytoku. ja chapem ze snazilkovanie je stresujuce ale to chce klud a nepozorovat kazdu drobnost. co ma prist tak pride ci sa budes pozorovat alebo nie.
to by som ja podla priznakov bola tehotna niekolkokrat do roka.
ja som v 23DC nemala vobec ziadne priznaky az v case ked mala prist mrcha.
nohy na stol a daj tomu tyzden cas

lemac
13. mar 2013

tak u mna ten hlien bol prvym priznakom, ze som tehotna. Hlien mi neskoncil ovulaciou, ale trva v podstate az doteraz...Cize to bola prva vec, co sa mi zdala "ina" ako bezne. Potom par dni pred ocakavanou MS som mala bolesti v podbrusku, obcas aj pichnutie, bola som klasicky nervozna, nafuknuta...Test mi na 28DC nic neukazal, az 33 DC slabo pozitiv (cyklus mam 30 dnovy). Ale zas kazda zena je ina...drzim palce 🙂

anndy1
13. mar 2013

uz to co si opisala ze mas prsia ako kamene a bolia je podla mna priznak.mna tiez prsia boleli riadne,nemohla som sa ich ani dotknut a lepsie pre mna bolo ked som nosila podprsenku aj v noci, ale samozrejme u kazdej to moze byt ine...a aj hlieny nieco podobne som mala aj ja.

katarina104
13. mar 2013

je to hlien a je to normálne, môže to byť buď zo zahniezďovania, alebo z hormonálnych zmien.

luciahub1
14. mar 2013

U mňa bol tiež prvým príznakom hlien...myslela som si, že som prechladnutá alebo nejaká pliaga...celé tehotenstvo som to potom mala,aj napriek všetkým vyšetreniam,ktoré boli pozitívne...ešte na pôrodnici ma upozorňovali...takže ozaj sa niečo v tebe deje...len teraz otázne čo... Ja som mala tiež popritom bolesti v podrušku,mala som dostať menzes, tak som si myslela, že z toho...dva dni po meškaní som šla za ním, že asi mám nejakú pliagu...po lete, kúpaliská,.... a že ani menzes nemám...on mi povedal, urobte si test...a bolo.... Ale ten výtok je pre mňa prvým mementom...:D Ale hovorím, u teba to tak nemusí byť :D Držím palce...

sikulkamala
2. apr 2013

Ahojte babenky prosim poradte mi.Ja uz mam treti den velmi husty hlien je biely niekedy az kremovy.Hlavne ho mam na nohavickach ked sa rano zobudim.Menstruciu som mala pred dvomi tyzdnami.A mam take slabe tlaky v prsiach ako ked mam dostat mensrtuaciu.Mozem byt tehotna?Dakujem

dukokatka
2. apr 2013

moze to byt aj ovulacia.,vies kedy mas plodne dni?

fila82
13. jún 2013

takze to bolo tehotensvto?

kvietok2021dt
3. feb 2022

@lucianellamartin bolo to prosim vas tehotenstvo?🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre