Čudná mrcha: možné tehotenstvo?

leto79
15. aug 2007

Baby, chcem vás poprosit o radu: mam velmi cudnu mrchu - zacala sa hnedým spinením (nikdy pred tým som nespinila, ktore trvalo 1 den, potom sa spuszilo velmi slabe krvacanie, ktore trvalo asi 1 den a dnes co je 3. den, uz nekrvacam...

nemate niektore skusenost s tym, ze ste mali cudnu mrchu a boli ste tehu?

neviem, co si mam o tom mysliet ...

katmi
15. aug 2007

leto,aiculka - baby to bude gol,keby ste boli tehu.. a este naraz 😉

katmi
15. aug 2007

to by bolo ake super 😉

vivera
15. aug 2007

ahoj LETO a neberie3 nejak0 lieky? ja odkedy uživam duphaston a clomhexal tak mavam takú mrchu

aiculka
15. aug 2007

katmi - ty si taka optimistka 😉 🙂 !

leto79
autor
15. aug 2007

aiculka, tak testneme zajtra spolu? ja asi ano, ak sa mi uz na vlozke neobjavi krvacanie...

vivera, beriem clostilbegyt ale uz 4. mesiac a pred tym som s clostilom taku mrchu nemala, ale normalnu... akurat som tento mesiac nemala pichnuty pregnyl - jedine ze by aj to mohlo mat vplyv....

vivera
15. aug 2007

co je to pregnyl?

katmi
15. aug 2007

aiculka - no a??? 😉 ved treba byt.. hlavne v tejto oblasti.. 😉 babyyy urobte si testiiik... 😀 😝

leto79
autor
15. aug 2007

pregnyl sa picha, aby prasklo vajicko... vzdy mi ho doki pichala, aby prasklo, ale tento mesiac mala dovcu, tak som nedostala ...

aiculka
15. aug 2007

leto - ja som od piatka nemala ani kvapku...ale vravim, si, ze snad by mi aspon zle bolo, ale okrem hroznej chuti na sladke nemam ziadne priznaky niecoho...vsetky babulky tehulky pisu ako ich napina, toci sa im hlava a bolia prsia a ja to vobec nepocitujem... 😅

vivera
15. aug 2007

ja som mala tento mesiac asi 4 vajicka tak som zvedava čo z toho bude

leto79
autor
15. aug 2007

aiculka, ved ani ja nepocitujem nejake priznaky, snad mam trocha napate prsia a chodim casto cikat, ale ja vela pijem vodu, vzdy chodim casto cikat...

no ty by si uz teoreticky bola dlho po ovulke, tebe mi testik mohol ukazat aj teraz...

a teplotu si nemerias?

leto79
autor
15. aug 2007

viverka, tak to velmi silno drzim palceky - 4 vajka, to je obrosvska sanca, ja som tolko vajok este nemala...
a to mas prvy mesiac s clomhexalom? ja uz dalej clostil brat nebudem - 4 mesiace stacilo....

sandrika
15. aug 2007

Leto ani si nevieš predstaviť ako ti zo srdca prajem , aby to bolo bábo...ja som však takúto mrchu so spinením mávala v poslednej dobe častejšiwe a tehu som nebola, no keďže u teba sa to ešťe nestalo kľudne to môže byť tehu.

leto79
autor
15. aug 2007

sandrika dakujem... vies naozaj neviem co si mam o tom mysliet... ale nechcem ani dufat v nieco nerealne...

zajtra spravim test a uvidim na com som - jedine tak bidem kludna...

vierusik
15. aug 2007

awojky leto 🙂 tak velmi ti to zelam, velmi- velmi 🙂 🙂 ja som taketo spinenie mala predtym ako som bola tehu...spolu asi 3 dni som mala slabe spinenie,najskor hnede a potom aj trochu krv....cakala som tyzden,pretoze som stale myslela,ze pride mrcha,a ked nechodila,tak som spravila testik a bol pozitivny!!! Nikdy som spinenie pred mrchou nemala! Myslim,ze uz budes tehu 🙂 🙂 🙂 Daj skoro vediet,drzim ti palceky,aby ti to vyslo 🙂

leto79
autor
15. aug 2007

ahoooooooooooj vierusik, ako sa mas mojka? 🙂

vies, velmi by som tomu chcela verit, ale velmi nedufam...
ved zajtra uvidim, urcite si rano spravim ten test ...

a ty ako? zistili ti nieco? bola si na nejakych vysetreniach?

sandrika
15. aug 2007

leto držím palčeky, aby si našla vytúžené // zo srdiečka ti to mojka prajem.Buď silná

aiculka
15. aug 2007

leto ja nemeriam...ale pravdepodobne testovat nebudem...testovala som totiz ked mi meskala a nic...ta mrcha bola cudna,ale skalamanie je posledne co teraz potrebujem..hovorim si, ze ak budem nahodou tehulka tak sa to dozviem aj bez testu. Ale ty sa testni, drzim palceky a daj vedet.

leto79
autor
15. aug 2007

dakujem babenky 😉

uuuuuuuuuf fo rana este daleko 😲

vierusik
15. aug 2007

zatial som nebola na ziadne vysetrenia,ale o 2 mesiace ma caka kompletne hormonalne vysetrenie! Dr. povedal,ze sa mi to pekne vycistilo samo,teraz som douzivala lieky co mi dal,no a cakam na mrsku! Tak velmi ti to zelam....ja som reagovala presne ako ty!Nechcela som ani pomysliet na to,ze som tehu,lebo som sa bala,ze sa znovu sklamem! Ale raz to pride,ze tie // sa objavia! 🙂 🙂 🙂

leto79
autor
15. aug 2007

vierusik, to je dobre, ze sa telicko vycistilo pekne samo...
tak nech ti ta mecha co najskor pride, aby ti pekne nabehol cyklus - ked chces ja ti poslem tu moju mrchu-nemrchu 😀 😀 😀

vierusik
15. aug 2007

nooooo posli 🙂 🙂 🙂 🙂 mam len teraz obavu, ze za aku dlhu dobu znovu otehotniem! Aspon, ze sa mozme zacat hned snazilkovat, ze nemusime dlho cakat!Aj to vydrzis do rana?! Urcite si cela nedockava! 🙂

leto79
autor
15. aug 2007

ok posielam 😉

som netrpezliva to ano, ale chcem vydrzat do rana, ten vysledok bude spolahlivejsi... vies keby ze otestujem vecer a vyjde /, tak by som spekulovala, ze ci to nemohlo byt skoro.... no aked vyjde / ráno, tak budem na beton vediet ze nie som tehu...

to je dobre ze nemusite cakat a mozte ist hned na to... neboj isto sa ti skoro zadari a do tretice vsetko naj 😉

vierusik
15. aug 2007

dakujem ti 🙂 🙂 rano uvidis ake budu vysledky! 🙂 urcite daj vediet 🙂

leto79
autor
15. aug 2007

vierusik, jasne ze dam vediet, uz aby tu bolo rano....

lubid
15. aug 2007

Ja som par dni pred ocakavanou menstruaciou mala hnedy vytok
a menzes potom neprisiel,lebo som bola tehotna s mojou dcerkou.

leto79
autor
16. aug 2007

tak baby, ja naozaj neviem....

urobila som si test, a vidim tam uplne ale uplne slabulinku druhu palicku... sotva viditelnu... bol to test For you Comfort....

lauritka
16. aug 2007

😉 leto ahoj..to spinenie mohlo byt aj zahniezdovanie..co ked sa ovulka pozunula 🙂 a ukazalo ti slabu ciarku preto, lebo este je len cersvto uhniezdene ;) a mala by silniet. ja by som vyckala este aspon dva dni a testla zase na tvojom mieste ;). ak bude silnejsia ciarka je to tam 😀

leto79
autor
16. aug 2007

ano lauru, mas pravdu, neostava mi nic ine len pockat a testnut znova...

chcela som sa testom ukludnit, ale naopak, som este viac nervozna...

lauritka
16. aug 2007

🙂 ale zase ja ti mozem povedat, ze ked som niekedy testovala, ci nie som tehu, druhu ciarku som nevidela ani pod svetlom ;) uplne biele ako lalia . takze ak je tam slabucka..to uz by som sa pomaly zacinala vytesovat ;) som zvedava velmi;) uz by bolo nacase aby si bola tehulka. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre