Čudná mrcha: možné tehotenstvo?

leto79
15. aug 2007

Baby, chcem vás poprosit o radu: mam velmi cudnu mrchu - zacala sa hnedým spinením (nikdy pred tým som nespinila, ktore trvalo 1 den, potom sa spuszilo velmi slabe krvacanie, ktore trvalo asi 1 den a dnes co je 3. den, uz nekrvacam...

nemate niektore skusenost s tym, ze ste mali cudnu mrchu a boli ste tehu?

neviem, co si mam o tom mysliet ...

leto79
autor
16. aug 2007

joj lauri, veru to by bolo nacase po 9-10 mesiacoch...

pozeram na ten test stale a znova a jaj ju tam proste vidim, vidim...

este sa bojim ci to nahodou nebol sopntanny potrat a toto su zvysky hcg...

lauritka
16. aug 2007

nemyslim..pri spontannom by si podla mna krvacal viac ;) skoda ze si nemerala BT 🙂 uz by si vedela na com si ;)

leto79
autor
16. aug 2007

no ved, lauri, teraz lutujem ze som si aspon dnes rano nezmerala, ale vravela som si, nie - idem rovno na test...

zajtra rano otestujem znova, ak tam bude / tak je to jasne ...

andy.a
16. aug 2007

leto,test si môžeš urobiť kedykoľvek počas dňa...sú aj také.. 😉
Takže ti vyšli 2 //?? 😉 nečítala som predošlú stranu,sorry.. 😉

andy.a
16. aug 2007

aj tá druhá slabučká čiaročka môže znamenať tehu..držím palce!! 🙂

lauritka
16. aug 2007

leto skus este rano zmerat BT

leto79
autor
16. aug 2007

baby, ja som z toho taka zufala... bojim sa ze mi z toho sibne...
ten test som si vzala do prace a stale na nho cumim, a stale tam vidom tu druhu /...

andy, viem, ze test si mozem spravit kedykolvek pocas dna, ale rano je to len predsa istejsie...

ale skor to beriem ako negativne, pretoze ani ziadne priznaky nemam...

sandrika
16. aug 2007

Leto gratulujem super správička, ak sa ti tá druhá / objavila v limite určite si tehulka , aj keď je slabšia 😀

fabiana
16. aug 2007

Ahoj Leti, takže slabá čiaročka sa ti ukázala? Škoda, že si si nezmerala aj teplotku, bolo by fajn vedieť, v akej výške sa pohybuje. Držkám palce, ja by som ešte testla tiež tak o 2 dni a viac, ale Leti, to, že tam tá čiarka je, nemusí znamenať tehu... treba to brať triezvo, aj keď čakať to najlepšie...Dúfam, že vieš, čo tým chcem povedať!!! Držkám palčeky, nech je druhá čiarka čoskoro ešte tmavšia 😀

lauritka
16. aug 2007

🙂 leto priznaky este len pridu, ved sa to len teraz zahniezdilo ;)

leto79
autor
16. aug 2007

sandri, este negratuluj moja, ta ciarka je fakt slabulinka... test je na prvy pohlad negativny, len ked sa zapozeram, tak tam vidim druhu palicu...

a ci bol v limite? ocikala som test a ked sa mi tam zjavila ta hruba vyrazna jedna ciarka, tak som sla do sprchy a ked som vysla (cca 10 min), tak som na test kukla znova a po zapozerani tam vidim druhu /...

asi si to len velmi prajem...

lolka
16. aug 2007

ahoj leto, myslim, ze to u teba vyzera velmi nadejne, ved vela kociek tu pisalo, ze malo zo zaciatku slabucku ciarku a vyslo 🙂 😉
a co sa tyka priznakov, to este len prijde. ja ked som bola /pred MA/ u dokiho a chcel aby som si urobila tehu test, mrcha meskala 2 dni, tak som ani nechcela, ze sak ona dojde, necitim sa inak a pod., chvilu ma prehovaral, tak som si nakoniec urobila a boli //. skoda, ze to nevyslo ☹ ☹

leto79
autor
16. aug 2007

baby, ukazala som test kolegyni (nevydrzala som to) a aj ona tam drhu ciarku vidi 😒 😒 😒 😕

ale este sa chcem opytat: nemohla tym byt druha palicka uz predznacena?

leto79
autor
16. aug 2007

lolka, to je mi luto, ze si o babenko prisla a prajem ti aby si bola skoro znovu tehulka a tentoraz so stastnym koncom...

ale ak sa so mnou telo takto zahrava, je to fakt krute a nefér...

bec
16. aug 2007

leto79 - len som sem na skok zabludila. Osobne si myslim, ze si tehulka, takze sa vytesuj🙂

fabiana
16. aug 2007

Leti, tak sa teším s tebou...ak čiarku vidíte viacerí, je to na správnej ceste 🙂

vavka33
16. aug 2007

leto,ta druha palicka tam moze byt uplne slabunka.keby si nebola tehulka,vobec nic by tam nebolo.ja ked som bola tehu a dala si test,na 1,krat tie druhe palicky boli slabulilinke.Daj si test o dva dni a bude to ovela vyraznejsie.

leto79
autor
16. aug 2007

fabinka, dakujem, ale este sa netesim... este nie...

az ked bude druhy testik pozitivny...

lolka
16. aug 2007

dakujem leto, zaciatkom leta sme zacali opat snazilkovat, meriam BT, tak uvidime.... 🙂
uvidis, ze zajtra bude ta druha / silnejsia a kazde telo reaguje inak, niektore baby ani nevedia, ze su tehu a niektore pregrcaju aj 4 m.

leto79
autor
16. aug 2007

lolka urcite sa vam to coskoro podari...

a pred tym ste sa snazili dlho?

peja
16. aug 2007

leto, strasne moc drzim palce 😵

leto79
autor
16. aug 2007

peji, dakujem, bolo by na case, aby sa zo stareho inventara konecne stali tehulky....
ved mm na tom konikovi len tak bludime ako bludicky, nie a nie sa usadit v jednej teme - najlepsie aprilovky, alebo majovky a pod. 😀 😀 😀

gresa
16. aug 2007

Ahoj leto, ja si tiež myslím, že by si mohla byť tehu, lebo test by len tak druhú / neukázal. Ja som si tiež robila už viac testov, ale ani na jednom nebol náznak druhej /, tak ako spomínala Lauritka.

peja
16. aug 2007

ale ved uz to ide, pekne postupne 😎 Dufam, ze sa poponahlam za tebou 😉 😀

gresa
16. aug 2007

Ja to mám teraz tiež také divné. Mrchu som mala dostať v pondelok, prišla v útorok a už k večeru končila. Takú krátku som ešte nemala. Dnes ráno som si odmerala BT a bola 36,8. Ale odmerala som si ju asi tak 4-5 min. po zobudení. Lauritka, ty si taká odborníčka na BT, keď sa neodmeria BT hneď, tak potom teplota klesá alebo stúpa?

aiculka
16. aug 2007

Leto to je super...ja myslim, ze sa to dobre vyvija 😉 a mas este spinenie? ci mrska uplne zmizla? Zacinam aj ja uvazovat nad testom...ale citim sa uplne skvele, tzak neviem...

lolka
16. aug 2007

leto - nooo, celkom dlho sme sa snazili, 2 r. ☹ manzel nema az taky dobry SPG, ale uz sa to raz podarilo, tak dufam, ze na druhe tehu nebudeme cakat znova tak dlho 😒
a este k tomu testu, ja som si urobila uz asi "100" testov a nikdy sa mi neobjavila druha slabulinka ciarka, vzdy len /. takze ta tvoja druha / uz nieco znamena 🙂

leto79
autor
16. aug 2007

no ako pozeram, je nas tu fakt viac takych, co maju cudnu mrchu - boze, preco nam to to telo robi?
gresa, je fakt divne, ze mrcha 1 den... skus test 😉

aiculka, vcera mrcha vecer zmizla (nebolo nic ani na tolaetaku), ale dnes rano este malilinka skvrnka (ciarocka, fliacik...) ale uz hneda, tak uz naozaj neviem, som z toho jelen 😖 😝 😝 😝 😝

peja, tak sup sup, nech tam sme vsetky - ci v aprilovkach, majovkach, ved to je jedno, len nech tam sme 😀

ikke
16. aug 2007

gresa, 4-5 min po zobudeni nerobi VOBRC ZIADEN rozdiel v teplote, samozrejme, pokial si si medzitym nestihla nahodou vyskocit z postele otvorit okno, urobit kavicku alebo partnerovi ranajky do postele 😀 proste pokial lezis, mozes si ju odmerat aj o pol hodiny neskor a mas to to iste 😉

a pokial s spineni tyka, ja som "za mladi" 😀 mavala cez leto len spinenie a tehotna som vtedy nemohla byt ani nahodou 😉

osobne si myslim, ze jedina ako-tak spolahliva metoda na testovanie je meranie teploty - ak ju mate aj po "mrche" vyssiu a neklesa, je to pravdepodobne tehotenstvo 😉

lauritka
16. aug 2007

🙂 gresa tak ako hovori ikka..to nevadi ak si zobudena hlavne, ze nevstanes. 😉 a neviem ci 36,8 je u teba normalne poovulacna teplota ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre