Cvrkanie v podbrušku. Čo to môže byť?

aisha1011
16. júl 2009

ahojte buduce mamicky..chcela by som sa opytat jednu vec...dneska som zacitila v podbrusku..take cvrkanie..ako keby v zaludku cvrka od hladu...tak ja somto citila v podbrusku...napravo dole..neivete mi pvoedat coto moze yt??alebo nema s tym niektora skusenosti??

slovakia13
16. júl 2009

tak ak si tehu mozno drobcek,ja som moju malu presne takto zacala citit v 18tt 😀 a teraz mozem s istotou potvrdit ,ze to bola mala 😵

inka28
16. júl 2009

a ked si neni tehotna tak to budu vetry... 😉

aisha1011
autor
16. júl 2009

hmm vetry mYSlim ze ee...a ak by som bola tehu tak by som bola v polke 7 tyzdna...myslite ze som tehu???

agathe8
16. júl 2009

aisha - sprav si test a uvidíš či si tehotná. My to nemáme odkiaľ vedieť ale ak si a si v tom 7týž. tak to isto ešte nemože byť babatko.

aisha1011
autor
16. júl 2009

viem ze keby to bolo babetko..tak by to este nebolo citit..ale ci to nemoze byt spojene s tehu...

agathe8
16. júl 2009

no ja si myslím, že asi nie.

miroslava89
16. júl 2009

aisha uz sa asi prehnane sledujes 😅

maja177
16. júl 2009

aisha, v polke siedmeho tyzdna ma babo par milimetrov urcite to nebolo ono, to boli creva nic viac 😀

aisha1011
autor
16. júl 2009

mozne to je 😀 😀 😀 😀 😀 priznavam..ale tak myslim e vies co to je za pocit ked nevies nacom si...a neustale cakas ze ti pridu kramy😀

aisha1011
autor
16. júl 2009

heeh ja viem ze to nemohlo byt baboo 😀 😀 viem ze ma len mar milimetrikov 😀 to mi je jasne 😀...a to bolo tak nizko strasne dole😀skor az uuplne pri nohe.. 😉

agathe8
16. júl 2009

aisha1011 a to si si ešte nerobila test??aj si mala krámy či nie?

aisha1011
autor
16. júl 2009

test som si robila...vysiel neativny...a kramy som nemala...mala som len spinenie ktore po3 dnoch zmizlo

miroslava89
16. júl 2009

aisha- vetry 😅 😀 a kramy mozno ani nepridu pride o paru mesiacov nieco ine 😉 😀 take uplakane co bude robit starosti aj radosti🙂

maja177
16. júl 2009

priciny, preco nemas kramy, tych moze byt vela, nie vzdy to konci tehotenstvom, no moze to byt ono, ale to skrkanie nebolo nic ine ako creva...

aisha1011
autor
16. júl 2009

heh ebabo je sice pekne...a teisla by som sa urcite... ale mmtalne nei je asi nato vhodna chvila...kedze mam len 17..ale na potrat by som urcite nesla keby sa prihodilo ...

maja177
16. júl 2009

myslim, ze keby si tehu tak mas asi aj ine priznaky, ako len to ze nedosla mrcha 😉

aisha1011
autor
16. júl 2009

mozno by sa ich aj par naslo..no radsej sa uz nesledujem..lebo ma poraza:D

miroslava89
16. júl 2009

a u doktora si nebola ked kramy nikde a mas pocit ze si tehu?

aisha1011
autor
16. júl 2009

bola som u doktora povedal mi ze zatial tehu nie som...a pichol mi vyvolavacku...

maja177
16. júl 2009

tak ked ti povedal tak co vymyslas 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre