Dá sa zistiť tehotenstvo bez testu?

harmonika01
14. mar 2009

Mam taku otazocku,mozno mi bude niekto vediet odpovedat. Vie gynekolog len podla hmatu poznat,ze je zena tehotna? Mozno sa tam nejak poposuva maternica alebo co ja viem co... Lebo bola som u dr., ze uz dva mesiace som nemala menstuaciu a povedala som mu,ze som si robila test a vysiel negativny a on sa nejako nenamahal overit si to. Ale vysetril ma a zobral mi cyto...

meriem7
4. máj 2015

a pobolievanie mensie tam dole može znamenat niečo ine????

sibalka21
4. máj 2015

@meriem7 nie, museli by robit test na HCG, preco nespravis tehotensky test? a bolest v podbrusku moze zanmenat vselico nie len tehotenstvo

meriem7
4. máj 2015

lebo ja som oslavovala spila sa a neviem čo som spravila či som z niekym niečo mala ale moja kamaratka mi prisaha ze sa nič nestalo ze sa o mna starala ale neviem či mozem verit ale už odvtedy som mala menštrulaciu v pohode a pred tim som prekonala solny zapal moze byt ze sa mi ničo take zas verailo len tato menstrulacia druha je taka divna a ale nemam nevolnosti nič take len kus pobolievanie podbruska, zapcha, troch bolest chrbta a nafuknute brucho čo myslite???a prvu som dostala o 3 dnyi skor ale normalna bola a keby som bola nemislite že by som nebota často chora? a mala spom tu uzlinu a tak som brala taku chemikaliu na hrdlo fialovu tak to keby som bola potratila by som čo poviete???? :S

klaudinka363
29. aug 2015

Ahojte, meskaju mi 4.den, bolia ma prsia a mam krce.je mozne som som tehotna? Test som nerobila, bojim ze vyjde negat.dakujem za rychlu odpoved. 🙂

mima345
1. sep 2015

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či ste niektorá skúsili tu americkú metódu a ako to dopadlo. Ďakujem

chantalka86
1. sep 2015

@mima345 aka je ta americka metoda?

mima345
1. sep 2015

Americkú metódu spomínala: andy04, 30.05.2013 v téme: Dá sa zistiť tehotenstvo bez testu?

chantalka86
1. sep 2015

Ja som neskusala tu americku, z domacich som skusala ten so savom. A ten s pupavovymi listami. Obe vysledky tvrdili ze som tehotna ale normalny test to nepotvrdil.

mima345
1. sep 2015

@chantalka86 So savom som nepočula, o čo tam ide, ak sa smiem spýtať??

chantalka86
1. sep 2015

@mima345
- běžné bělící prostředky také reagují s HCG. Při smíchání s močí obsahující HCG 1:1 začnou syčet a pěnit.

mima345
1. sep 2015

@chantalka86 Ďakujem, skúsim zajtra :D

koniarova
1. sep 2015

Preboha. To by som načo v dnešnej dobe kvalitných testov skúšala so Savom alebo sódou? Akosi mi uniká podstata.
@chantalka86
@mima345

mima345
1. sep 2015

Všetky ,,kvalitne,, testy mi vyšli neg. a už 7 dní mi mešká, teraz sa mi pridružilo slabé krvácanie a k dr. idem až siedmeho, no príznaky sú totožne s každou druhou dievčinou ktorá je v tom ...Tak chcem skúsiť aj nejaké babské rady.

chantalka86
2. sep 2015

@koniarova taketo veci treba brat s rezervou a nadhladom, nie smrtelne vazne. Osobne som sa dobre pobavila pri domacich testoch.

ikapatkova99
9. sep 2015

@tucniacik A to ako ?

lasockamimka
30. sep 2015

Dobry dwn taj priatel si uz 3tyzdne nedava pozor a vcera ze vo vnutry do niecoho narazal a mna boli doat casto pod bruskom mozte mi pomoct dakujem

petrlka
1. dec 2015

Domin85 ahooj chcle aby som sa spytat vrčok maternice mam velmi dobre nahmatatelny tvrdy no asi otvoreny ms meskaju 15 dni potom prisla velmi slaba na 2dni a zase nic testy negarivne ... Dakujem za radu

nikus1212
20. dec 2015

Ahoj baby chcela som sa spýtať no skôr rada meškaní mi menštruácie 6dni lenže Z priateľom si dávame pozor A robila som si aj tehotenský test A nevyšlo mi vôbec nič ! Ďakujem za radi

ikapatkova99
23. dec 2015

ahoj baby uz 2 mesiac nemam menstruaciu zname na to ze som tehotna

maria117
23. dec 2015

@ikapatkova99 chybajuca/ meskajuca menstruacia byva priznakom tehu,ale moze mat iine priciny -choroba,zapal,stres,privela cvicenia,malo jedla,... odporucam navstivit gynekologicku
@nikus1212

ikapatkova99
23. dec 2015

@maria117 no robila som si ale priatel tam vydel druhu ciarku nechapem tomu fakt

maria117
23. dec 2015

@ikapatkova99 tak vysoko pravdepodobne budete mat babo,blahozelam. Najpresnejsie byva robit test z ranneho mocu,ale po 2 mes. to by uz malo byt jasne.,,i ked rozmyslam,ze potom trosku opat klesa hladina hcg,najlepsie by bolo dat si to potvrdit u lekarky

ikapatkova99
24. dec 2015

Vsak dala som ale gynekologicka ma furt z cistu a pritom my strasne opuchli prsia a su tazke a zacina mi rast brucho a furt ten hlad

ukulela
24. dec 2015

@ikapatkova99 ano, moze to byt tejotenstvo, ale moze to byt aj cysta. priatel videl druhu ciarku, a ty nie? pri 2 mesacnom meskani tam uz nemoze byt tien, ale kolajnica ako do vrutok. doktorka ta pozerala sonom? tehotenstvo (nejaky 8 tyzden, pri 2mesacnom meskani) uz paradne vidiet aj na sone. tak ak ta pozerala a povedala, ze je tam cysta, tak bude cysta.

ikapatkova99
24. dec 2015

@ukulela prave ze cista mi praskla a od tedy my bolo zle a cista sposobuje ze mi prsia stazeli (ze su strasne tazke )

ukulela
24. dec 2015

@ikapatkova99 no neviem, trocha sa stracam .. ale ak ta pozerala sonom doktorka, a zhodnotila, ze to mas z cysty, tak by som jej v pohode verila. teda neviem, ci sa bojis, alebo cakas na tehotenstvo 🙂

ikapatkova99
24. dec 2015

@ukulela to je zas moja vec ci chcem alebo ne

ukulela
24. dec 2015

@ikapatkova99 vsak OK, ja len cita treba utesit, ci povzbudit. ale mna do toho v konecnom dosledku nic, len som ti chcela poradit :P kazdopadne - ak ta pozerala sinim, tehotenstvo by uz videla. howg.

michellll147
26. dec 2015

@ikapatkova99 ja som vedela že sa niečo deje podľa toho že sa mi zväčšili dvorce a aj troška stmavli to som už čosi tušila a potom ked mi dlho meškali 2 testy poobede 2// v ten den som bola aj na gynde nevidel nič ale podla vysokej sliznice na 97% povedal ze ano dalsie 2 testy 1a druha sa objavila az kedy kedy a uz končime pomaly 3 mes. Segra pri druhom babu dostala vyvolavacku nic nebolo vidno a ked mrcha neprisla a isla na gyndu odchadzala s tehotenskou knižkou☺

ikapatkova99
26. dec 2015

@michellll147 ty kokos

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre