Dá sa zistiť tehotenstvo bez testu?

harmonika01
14. mar 2009

Mam taku otazocku,mozno mi bude niekto vediet odpovedat. Vie gynekolog len podla hmatu poznat,ze je zena tehotna? Mozno sa tam nejak poposuva maternica alebo co ja viem co... Lebo bola som u dr., ze uz dva mesiace som nemala menstuaciu a povedala som mu,ze som si robila test a vysiel negativny a on sa nejako nenamahal overit si to. Ale vysetril ma a zobral mi cyto...

sibalka21
3. júl 2016

@19monika19 ked ti tak dlho meska a mas priznaky preco si nespravis test ale radsej sa pytas tu? My nemame odkial vediet ci je to v tvojom pripade tehotenstvo :D Sice ti ocividne klesa teplota ale tak ja keby som na tom tak ako ty tak si davno spravim test a nevypytujem sa tu :D

leenkaa14
3. júl 2016

@harmonika01 bude to znieť smiešne, ale ja som mala vraj biele uši. 😀 bola som ešte len asi dva týždne alebo len sa to ujalo a stretla som jednu babku a tá keď ma zbadala hneď mi povedala, že som tehotná, lebo mám biele uši. mala som akurát menštruáciu, síce slabučkú. bola som sopľavá, dáka nádcha. no nedalo mi to, spravila som si test a ten vyšiel pozitívny. išla som hneď k dr. spolu sme sa pobavili bielych ušiach, ale ešte ani on nevedel z ultrazvuku poriadne zistiť či áno alebo nie. kázal mi prísť o dva týždne. a potom to už potvrdil. takže skús nejakú starú babku. 😀

lenkadavid
4. aug 2016

Čo myslíte je to.tam

lenkadavid
8. aug 2016

Mam otázku mam každé ráno bolesti pod bruskom ale iba ráno ako na menštruaci myslite že som v tom? Môj prijatel to vo mne nechal viac krát tak ale test nam stále negativ. Krami nedošli co mam robiť ?

leenkaa14
8. aug 2016

ísť kdoktorovi

moni244
8. aug 2016

@lenkadavid uz zase? Za tich 5 dni, co to tu riesis, si uz davno mohla byt u doktora

sardinka335
8. aug 2016

pre pána krála, zase???? 😝 😀 😀 😀 😀
Tak chod na gynekologiu! Tu ani srnka netuší čo sa deje v tvojej maternici.....

moni244
8. aug 2016

@sardinka335 ona je nekonecna 😀 a furt dokoliecka to iste 😀

moni244
8. aug 2016

@sardinka335 a inac je prva, co pouizva slovo "prijatel" 😀 uz to tak napisala asi 3 krat 😀

sardinka335
8. aug 2016

@moni244 aaale vieš čo, naozaj uroven ako taka klesa a klesa..az po suterén. Proste z mojho pohladu su toto ,,jednoduchší,, ludia.

obsadenemeno
8. aug 2016

@moni244 toho "prijatela" som este ani ja nepocula....uz tu bol "dropcek", "prauda" ale prijatel....co take asi prijima? 😀

moni244
8. aug 2016

@obsadenemeno tak prijima hlavne ona 😀 no dnes som.videla aj slovo "velnes" dlho som rozmyslala, co to je

obsadenemeno
8. aug 2016

@moni244 a este "ludckost" som si spomenula................ 😨

natalia878
22. okt 2016

Ked mam menštr. Tak vždy vela krvacam mam silnu menštr. Je to normalne

nivea777
22. okt 2016

@natalia878 to je otazka alebo konstatovanie?

natalia878
22. okt 2016

Otaska

natalia878
22. okt 2016

To je otazka

nivea777
22. okt 2016

@natalia878 treba ist lekarovi.. my ti tu s tym nepomozeme

sibalka21
22. okt 2016

@natalia878 kazda zena ma inu MS, niektore slabsiu a kratsiu (ako ja napr. 3dni slabu), niektore maju silnu a dlhu.... Cize ano je to normalne... Ak sa ti neico nezda skoc k lekarovi

natalia878
22. okt 2016

Dik za odpoved

jlp
22. okt 2016

@moni244
@obsadenemeno kocky, sorry ze vam vchadzam do diskusie, ale TOP v gramatike je slovo RUXAG - nasla som v bazariku ... 😳

obsadenemeno
22. okt 2016

@jlp no ty vole, to ani ja nepoznam.....co je to? 😕

simonkazga
22. okt 2016

@jlp to je akože - ruksak?

jlp
22. okt 2016

@obsadenemeno
@simonkazga mal to byt ruksak 😁

obsadenemeno
22. okt 2016

@jlp no ty vole

natalia878
22. okt 2016

Ak poznate nejaku svojho okolia a ma babatko a ma nedostatok materskeho mlieka ja ho mam zas moc vela a skoda ho zahazovat ked može nejakej pomost

katyy123
18. nov 2016

Ahojte, chcela by som sa spýtať ... mala som pohlavný styk a je dosť vysoká šanča že som ovulovala ... a mám strašne divný pocit v podbrušku ... mamka mi vravela že žena to vycíti ... začínam mávať nevolnosti a som náladová ... unavená a strašne ma bolieva hlava .. je to síce len týžden .. ale nakolko mám málo rokov ... bojím sa s tým niečo robiť .. poradte pls :/

sibalka21
18. nov 2016

@katyy123 Ako mam chapat tu vetu, bojim sa s tym nieco robit? .... Hmm tyzden po styku nieje sanca ze by si mala tolko priznakov, moc sa sledujes.... A bohuzial tvoja mamka nema pravdu, nie kazda zena to vyciti... Pises ze mas malo rokov, to je kolko? A chranili ste sa?

ukulela
18. nov 2016

@katyy123 bojis sa s tym nieco robit? robit si s tym nieco mala:
a, pred stykom - bud prekrizit nohy, alebo mladeho poslat po frcak
b, hned po styku - utekat do lekarne a kupit tabletku po
... teraz uz len cakat, ci ti dojde menzes. ak ano, podakovat panu bohu, manituovi, alahovi, hare krisnovi, matkovi a kubkovi a aj krteckovym nohaviciam za stastie a v buducnosti sa pred stykom radit radou za a,
radu za b, odporucam len v mimoriadne ojedinelych a urgentnych pripadoch, urcite nei kazdy meciac, ani kazdeho pol roka.
drzim ti palce, aby si neotehotnela, ked nechces. pouc sa na tom.

katyy123
18. nov 2016

@ukulela ... viem ze by som mala ake bojim sa ze budu problémy nakolko nemám 18 ... ako davali sme si pozor len po druhý krát za sebou .. ono on sa šiel dorobit na wc ale na konci ostavaju aktivne spermie a taak .. bojim sa
a dakujem za radu poucila som sa uz doost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre