Dokedy testovať? Aká je úspešnosť tehotenského testu?

cigaretka5
12. nov 2009

kocky test 24 cyklu negativny, test 29 den cyklu negativny, dnes 31 den cyklu a mrcha stale nikde . Ma zmysel este testovat? cyklus mavam zvycajne 28 dnovy.

barchee
12. nov 2009

// ti môžu výjsť kľudne až po týždni meškania....záleží kedy sa vajko uhniezdilo...ak neskôr, test ti výjde pozitívny až neskôr 😉

cigaretka5
autor
12. nov 2009

no neviem ale tie super citlive pisu ze uz 5 den po ovulke je uspesnost testiu 97 percent tak fakt netusim

lenkaaninka
12. nov 2009

závisi to od citlivosti testu aj od toho aku máš hladinu hcg...a taktiež čo píše barchee
niekomu víde po 10 dpo a niekomu po 20 dpo... 😉

flamenga
12. nov 2009

cigaretka to je síce pekné, že vypisujú na testy, že už 5-ty deň po ovu... ale to je pekná hlúposť... pretože vajko sa uhniezďuje v maternici na 5-ty až 10-ty deň po ovu... takže keď sa ti napr. uhniezdi až na ten 10dpo, tak je jasné, že ešte na 10dpo bude test negatívny, pretože embryo ešte jednoducho nestíha produkovať také množstvo hcg, aby ho aj ten najcitlivejší test z moču zachytil... 😉

siouxie
12. nov 2009

cigaretka súhlasím s flamengou a radím ti vydržať. Mne sa presne toto isté stalo minulý mesiac. Je fakt, že ja som na 31. deň dostala, ale v každom prípade je veľmi skoro na paniku. Akúkoľvek. 😀 😉
Držím palce.

cigaretka5
autor
12. nov 2009

tak a teraz je tam slaba ciarka aj druha

siouxie
12. nov 2009

žeby...? 😉

flamenga
12. nov 2009

ukáž 😀

mata1001
12. nov 2009

ahoj cigaretka,prosim ta nestresuj!!! 😀 😀 😀 klud...zajtra sprav este jeden a uvidis take dve ciary tam budu ze az...drzim palce 🙂 🙂 🙂

cigaretka5
autor
12. nov 2009

no baby kuk album to je vysledok stary asi 5 minut , manzel letel do lekarne kupti dalsie dva, dufam ze sa cestou nezabije 😝

flamenga
12. nov 2009

cigaretka však tam máš riadnu lajnu 😀 si tehu 😉

cigaretka5
autor
12. nov 2009

no a druhy vysiel negativny tak som z toho zasa na zaciatku K...a , nechcem byt vulgarna

flamenga
12. nov 2009

😲 aké to boli značky a citlivosť?

cigaretka5
autor
12. nov 2009

oba boli citlivost 10 obidva rapi clear jeden ten obyc pruzok jeden aj v plastovom obale , plastak su dve lajny a pruzok nic

cigaretka5
autor
12. nov 2009

moze mat na to vplyv nejako ako bol vo mne dlho moc? pri tom druhom teste som v podstate cikala na silu

flyangel
12. nov 2009

Cigaretka....druhy test ti mohol vyjst negativne z dovodu ze si testovala za sebou a v moci sa ti nestihol vyprodukovat tolko hcg aby ho test zas zachytil...skus testovat az rano...lebo v noci nechodis na wc a stihne sa ti do mocu vyplavit velke mnozstvo hcg... 😉

cigaretka5
autor
12. nov 2009

no ja neviem ci tam je slabunka alebo ju tamn chcem vidiet iba ja, nic sa neda robit musim vydrzat do rana

cigaretka5
autor
12. nov 2009

flyangel toto presne tvrdi aj moj drahy , ked ten druhy test hypnotizujeme mame poci ze sme don vyryli slabucky aj ten druhy pasik. NIc prestavam na to do rana myslite - aj ked este neviem ako hlavne ked sa chystam na 8 na ordinaciu , hahaha. Uvidim ako to bude rano.

flyangel
12. nov 2009

cigaretka na teste mas peknu ciarocku...ja si myslim ze ak ti ms nedosla a mas aj testik slabo pozitivny mala by si byt tehu...tak daj rano vediet.. 😉 drzim palce

cigaretka5
autor
12. nov 2009

dakujem urcite dam, este sa nechcem tesit straaaaaaasne sa bojim

siouxie
12. nov 2009

cigaretka, ha tak to ti verím, že na to nebudeš myslieť 😀 😀 😉.
Ale čiarku vidím 😵 . Len pekne vydrž na pravý ranný (a aj prvý 😀 ). Držím ti silno palce! 😵

cigaretka5
autor
12. nov 2009

dakujem dakujem, no celkom haluz vecer pisem dizertacku a hned vedla klavesnice mam dvojciarkovy test tak sa mi velmi dari pisat o podnikatelskom prostredi v EU a kukam na tie dve zazracne ciarky 😲

bubulka722
12. nov 2009

Cigaretka, super!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak a je to tu! Zajtra bude testík ešte krajší ako dnes! Ver tomu! To si rozmýšľala nad vyvolávačkou 😉
Tak a krásne sa nám to vyvíja! No to je nádherné, ani nevieš ako sa teším!!! Napíš mi prosím ako ste sa k tomu dopracovali a hlavne v čom bol problém. Prepáč ak som dotieravá, ale aj ja by som chcela... 😀

cigaretka5
autor
12. nov 2009

bubul mas IP

cigaretka5
autor
13. nov 2009

tak aj dnes rano //

flamenga
13. nov 2009

cigaretka blahoželám 😉 No vidíš, tak predsa tam včera večer už na druhýkrát nebolo dosť hcg 😉 😵

bona
13. nov 2009

cigaretka, blahozelam..🙂 Ja som na tom bola podobne..MS chodila od vysadenia antikoncepcie pravidelne (az 2.krat 😀), na treti krat nedosla, tak som hned 2.den meskania skusala test, vysledok negativny. Ked neprisla ani dalsie dni, skusala som testovat na 6.den meskania z ranneho mocu a ejha, uz sa tam dve ciarky objavili..😉 A potom uz len silneli, ked som testovala este raz..posledny test, co som len tak pre uplne uistenie spravila, "sciarkovatel" asi do 5sek, pricom limit na ukazanie vysledku mal 40sek. 😀

barchee
13. nov 2009

cigaretka: super! 😀 držím palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre