Druhá čiarka na tehotenskom teste je biela

janaplt
15. jan 2013

Ahojte, neplanujeme babatko, no mam "priznaky", ktore som tu citala. Vcera som si robila tehotensky test. Vysiel negativne. Dnes som sa pozrela na ten test znova. Kontrolna ciarka je jasne-tmavo cervena. Lenze v okoli, kde ma byt druha ciarka, je to tam nejake naružovelé a v strede biela čiarka 😀 to uz čo je toto? 😀
Dufam ze ste ma pochopili :D cize nevidim tu druhu ciarku ruzovu, ale bielu 😀
test je rapiclear kazeta

donaa21
30. mar 2016

@zuzankaa88 dakujem dzrte prsty ☺

kexik218
30. mar 2016

@piacere a ktora znacka testu je lepsia? Vdaka

nnika017
30. mar 2016

@donaa21 ano nq poslednom to vidiet ta ciarocka skus neskor o par dni ci bude viditelnejsia a ci bude tmavnut..drzim palce 🙂

142230919213
31. mar 2016

@nnika017 Tak predsa došla v nedeľu mrcha :D Takže biela palička nesignalizuje tehotenstvo 🙂

nnika017
31. mar 2016

@142230919213 mne furt nic

macko1007
15. máj 2019

@zuzankaa88 co myslis na mojom ?do ms mam 4dni...digit vysiel negativne ale na tomto nieco je aj na negative

zuzankaa88
15. máj 2019

@macko1007 ahoj, na negative nieco jemne vidiet, ale tazko povedat, skus testnut o 2 dni

luckacik
6. sep 2019

@macko1007 tento je aka značka krasne vidieť aj v tme? Ci?

lejla13
9. sep 2019

Ahojte. Ja mam ten isty problem. Byva mi spatne, hlavne po kave uz ju ani nepijem. Strasne som stale unavena uz nic nevladzem, nohy ma furt bolia, mam bolesti ako pri menzese ale cakam ho az za 10 dni. Cele sa mi to nezda uz par dni tak som dnes robila test rano. Najprv ta prva naskocila silno, potom kontrolna a zrazu mizla mizla. Len kontrolna ostala kym test uschol a vyjasnil sa ale vo svetle ked som pootacala test tak bolo vidno slabulilinku ciarku. Cize mrchu este len cakam... ale takto som aj pri prvom tusila, test vysiel podobne slabo a nakoniec menzes neprisiel a test uz pekne vysiel pozitivne. Tak teraz neviem.. 😅

andreal1
9. sep 2019

@lejla13 budes musiet pockat 10dni do menzesu je dost. Mne vysiel 6 dni do menzesu absolutne negativny a v den meskajucej tak slaba ciarka
teraz cakam kedy porodim 😆

lejla13
9. sep 2019

@andreal1 no ved ine mi neostava len cakat. Horsie je ze akurat mame kopu oslav a akcii v rodine tento vikend aj cez tyzden 🙄 a vsade sa vyhovarat budu sa cudovat. 😁 a namyslat si popredu aj ked z toho mozno nic nebude

endy92
27. apr 2020

Maminky prosim vas v piatok som si dala escapelle.. priatel sa do mna spravil, uzila som tabletku po 12 hod od styku. Dnes som si spravila test a vysiel takto

142230919213
28. apr 2020

@endy92 pfuu, nemáš ešte jeden? A podľa mňa aj skoro ešte na test,pockaj ešte aspoň do piatku

endy92
28. apr 2020

@142230919213 nemam pockam este. Ale bielu ciarku som este nevidela na ziadnom teste a to uz mam 2 synov 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre