Druhý pásik na tehotenskom teste slabo viditeľný. Som v tom?

biancarv
5. júl 2009

Ahojte, s manželom si veľmi želáme druhé bábo, ale neviem či som naozaj vtom, mám všetky príznaky, menštruácia mi mešká dva týždne a test mi vyšiel síce pozitívny, ale druhý pásik bol veľmi slabo viditeľný, robila som si test Day7, prosím poraďte mi, považujete sa to za pozitívny výsledok? za odpovede Ďakujem 😒

biancarv
autor
5. júl 2009

dúfam že to bude len to 😒

letnakvetinka
5. júl 2009

slovakia13
aj ja by som chcela babo, ale odvaha mi chyba..pustit sa do toho, alebo neviem ako to mam presne vystihnut, stale si najdem nieco preco este radcej nie 😝

biancarv
autor
5. júl 2009

ešte stále mám ten ružový výtok ☹

vikaaa1
5. júl 2009

vie mi tu niekto poradit dobreho gynekologa/cku v poprade?? ☹

mucinka15
5. júl 2009

babenky, prosím, neviete mi poradiť? menštruácia mi mešká 11 dní, mám aj tehotenské príznaky - nevoľnosť, strašná ale strašná únava, bolia ma prsia, býva mi zle po rannej káve... ale testy mi vyšli negatívne ☹ mám aj bolesti na ľavom vaječníku, pociťuje na ňom akokeby takú ťažobu a aj kríže ma dosť bolia.. tak teraz neviem, či som tehotná alebo niečo iné... nestretli ste sa niektorá s niečím podobným? a aj s tou únavou je to hrozné - inokedy som nepotrebovala spávať cez deň, ale keď mal muž tento pondelok voľno tak som spala 2 x za deň asi po hodinku-dve... ia cez deň som už o jednej pobdede strašne unavená... díky za odpovede... doktor má teraz dovcu, tak ani nemozem na vyšetrenie ☹ ☹ ☹

cicimon
5. júl 2009

bianca - ako dlho si po menz? ja som tiez mala podobny vytok asi 4 dni, ale to bolo 4 dni po skonceni mez, tak na tehotenstvo sa mi to zda skoro...

miroslava89
5. júl 2009

mucinka ak tie vysiel test negativny vyskusaj to o paru dni znovu ked nedorazi mrcha🙂 niekedy sa ta druha ciarka skryva...

nadenkaaa
5. júl 2009

Caute kocky ,mne meska menzes 8 dni,36 DC ,kde tu ma pichne v oblasti praveho vajecnika-stale ho citim,od piatka sledujem ze som taka precitlivela-rozplacu ma uplne blbosti,menzes mavam pravidelny 28dnovy,momentalne mam taky vytok biely, tehotensky test je negativny -som si robila naposledy vcera tak teraz neviem

biancarv
autor
5. júl 2009

ahoj cicimon, prvý deň poslednej menštruácie som mala 28.5

milliigoret
5. júl 2009

mucinka ja by som skusila ešte jeden test 😉
nadenkaaa a nemohla si niekde prechladnúť ? 😕

nadenkaaa
5. júl 2009

milli ale to nie je taky vytok--je husty biely ,nikdy som nemala taketo meskanie a este ktomu tyzden pred ms som spinila a to sam i v zivote nestalo

biancarv
autor
5. júl 2009

ahoj mucinka, aj ja prežívam podobné obdobie, ale test mi vyšiel pozitívny len to nemám potvrdené doktorom, ale podla toho čo píšem si myslim ze si tehu a držím palce 😀 , skus test day7 je vysoko citlivy na hcg 😉

biancarv
autor
5. júl 2009

ahoj nadenkaaa, skus další test zajtra, ale skús radšej inu značku

milliigoret
5. júl 2009

to ma len tak napadlo 😉 skús počkať 2-3 dni a urob si ďalší test 😉 potom uvidíš,ale ja by som asi zašla na gyndu 🙂

nadenkaaa
5. júl 2009

bianca dnes som si kupila rapiclear tak budem testovat asi zajtra alebo radsej v utorok takto som sa cudne nikdy necitila v obdobi toho spinenia(tyzden pred MS ) ma nehorazne boleli len bradavky 😕
milli no uz sa chystam ale je pravda ze som od jesene min. roka v za prestahovana kvoli manzelovi a gyn.este nemam tak budem musiet uz nejakeho vyriesit 😔

cicimon
5. júl 2009

no ja som mala menz len pred cca 10dnami, tak to sa mi zda skoro na tehot.

mucinka15
6. júl 2009

pekné ránko, babenky, tak ja som dnes ráno skúsila ďaľší test, už som to nemohla vydržať... a je pozitívny :D :D :D toto bol už môj 8 test, ani som neverila, že by mohol vyjsť pozitívny... síce len taká slabulilinká čiaročka, ale je tam!! boshe, ja som taká haaaaappy... a to som si robila v sobotu ráno a vyšiel negatívny..
biancarv ďakujem a pôjdem dnes do lekárne a o 2 dni ho vyskúšam, potrebujem si to ešte overiť, lebo po toľkých negatívnych, tomu ani nemôžem uveriť 🙂 a aj ja ti držím palce u doktora 🙂
miroslava89 Ďakujem za odpoveď, no asi sa fakt skrývala, ale konečne sa ukázala... 🙂 🙂 🙂
nadenkaaa ja si myslím, že si tehotná, ja mám presne to isté, tiež mi vychádzali negatívne... vyskúšaj si ho radšej v utorok..

a baby kedy mám ísť za doktorom? môj robí až od budúceho pondelka, tak môžem ísť hneď v pondelok? a keby idem zajtra k druhému, tak asi ešte nič nezistí, však??

papa 😉

biancarv
autor
6. júl 2009

ahoj mucinka, ja by som na tvojom mieste isla uz v pondelok, aspon ti urobia krvné testy či si naozaj tehu a držím palce nech to vyjde 😀

allinka79
6. júl 2009

ahoj bianca... tak ako... dosli ti dni, alebo nie?

biancarv
autor
6. júl 2009

ahoj allinka, no tak to vyzerá že áno, ale sú slabšie tak neviem čo si mam o tom mysliet 😒 , uz som sa nete dočítala že krvacať môže žena až do piateho mesiaca, dneska si kúpim další test a zajtra ráno si ho urobím a podľa toho uvidím čo dalej, ☹ veeeeeeľmi chcem druhé bábätko

fomarik
6. júl 2009

Bianca...budem ti držať palčeky, aby ti to vyšlo! 😉 😀

Mucinka...tak k tej druhej čiarke ti srdečne blahoželám 😵 😵 . Podľa mna kludne zájdi k doktoorvi v pondelok, aspon ti vezme krv..... teším sa stebou 😉

No a mne neostáva nič iné len sa dalej snažiť 😢 , dopovať sa hormon. tabletkami, manžel sa trápi so spermiogramom ☹ ...... ale zázraky sa stávajú..................

biancarv
autor
6. júl 2009

ďakujem fomarik 😉 nič na svete si neželám viac ako byť teraz momentálne tehu 😀

a neboj sa všetko raz príde aj bábätko, síce viem že nie som na tvojom mieste, ale mojej švagrinej sestra tiež nevedela dlho otehotnieť a tak išla na umelé oplodnenie, dnes ma jej dcérka dva roky a v septembri k nej pribudnú dalšie dve dievčatká-dvojičky, ktoré sú taktiež z umelého oplodnenia 🙂

veľa šťastia prajem.....

fomarik
6. júl 2009

dakujem Bianca..... budeme si držať palce navzájom.....
ja si už ani nechcem nahovárať, že som tehu, lebo mi z toho prdne v bedni. I ked...sledujem sa každú chvílku....
bianca...ty si mala aké príznaky pri prvom tehulkovaní? A teraz sa cítiš tak nezvyčajne?

biancarv
autor
6. júl 2009

mám presne také príznaky ako pri prvom tehu: nevoľnosť, bolí ma hlava, únava, precitlivenosť, chodím každú chvílu cikať, tlaky v podbrušku a pri prvom mi narástli aj prsia a teraz zatiaľ ešte nie, joj trápi ma tá krv čo zo mna vyteká, ale predtým ked som mala menštruáciu, tak to zo mna tieklo potokom a teraz ledva dačo, a pri prvom tehu sa mi toto nestalo tak neviem..... 😒

fomarik
6. júl 2009

ževraj každé tehu je iné, tak to krvácanie pri tomto tehu može byť normálne.
Inak ak ťa to upokojí, ja som prvý mesiac mala menzes normálne, síce som nemala také bolesti, ale krvácala....a to som ešte netušila, že som tehotná.
ja som teraz posledný menzes mala 15. júna...véééélmi slabunký, a bez bolestí. Čo umna nie je normálne. No ale ešte počkám..... testovať sa budem neskor, bo budem potom velmi smutná, ked tam nebudú //

biancarv
autor
6. júl 2009

ja som mala naposledy 28.mája, a všetky tie príznaky plus pozitívny test a vidíš dneska krvácam, ale je to iné, no neviem, nevieš či je pravda že pri potrate sú tie bolesti intenzívnejšie ako pri bežnej menštruácii? lebo niečo také som čítala na nete a ja práveže nemám žiadne bolesti, len tie tehot.príznaky.

a prajem ti tie // 😀

amadora
6. júl 2009

Bianca vraj niektoré ženy aj v tehotenstve ešte pár mesiacov v čase menzesu špinia. Ale každopádne by som na tvojom mieste išla čím skôr (najlepšie hneď zajtra) ku doktorovi. Ak si tehu a krvácaš, nie je to sranda. Zavolaj si lekárovi že ti mešká, máš príznaky a pozitívny test ale začala si špiniť. Určite ťa hneď príjme. Ja som tak špinila tiež na začiatku tehu a dali mi dáke lieky na udržanie plodu.

cica111
6. júl 2009

Ahojte baby,mam taky mini problem,asi do tejto kategorie nezapadam velmi,lebo vy tu vsetky tuzite po bejby,no ja neviem,ci som tehotna,alebo nie..menstuaciu som mala naposledny v maji,s partnerom sme opatrny boli,pred 5 dnami som zobrala aj tabletku po,no ziadne priznaky,typu:unava,nevolnosti...ale som dost v stresovom obdobi,co mi vidiet aj na vahe,dost som schudla,ale mam take divne pulzovanie v brusku a silne tlaky,posledy,ked do mna partner vnikol,ma to az bolelo,isla az krv,no bola to len chvilkova..co si o tom myslite vy?dik

fomarik
6. júl 2009

Bianca: ja som nemala samovoľný potrat, tak neviem. Mne robili kyretáž, pretože sa fazuľke nevyvinulo srdiečko.....Ale nebolelo ma nič, len srdce a to bolí doteraz 😔 😢
Ale inak ja by som tiež po mojej predchádzajúcej skúsenosti šla za doktorom.... ved predsa krvácanie može ale ani nemusí byť problém. Ale u mna bol a veľký. Fakt, Bianca, radšej to prekonzultuj s ním, aby som ti potom mohla naozaj gratulovať 😉 😉 😉 Príznaky čo máš + pozitívny test + krvácanie................. utekaj za dokym...ja ti budem držať palce prsty, uši, všetko. 😉 😉 😉 😉

Amadora...možem sa opýtať? Ty si brala aké lieky na udržanie plodu?

Cica...viem, že veľmi nepomožem, ale toto je na konzultáciu s lekárom. Fakt netuším, čo by to mohlo byť...to krvácanie. Može o niečo uplne iné, ako tehotenstvo. Može to byť aj cysty... cysty bolia tak "tupo" a tiež pulzujú. ja som mala aj cystu...ako pomaranč na lavom vaječníku...okamžite ma operovali, ešte v ten deň ako mi urobili sono. A tie príznaky čo opisuješ- úbytok hmotnosti, bolesť pri styku, pulzovanie, niekedy silné tlaky - sú podobné ako pri cystách. Niektoré ženy ani nvedia že ich majú a fungujú normálne. No aked si užila tabletku PO...nepredpokladám, že by si bola tehu...... To chce návštevu u lekára 😉

amadora
6. júl 2009

Fomarik moja, čo ma zabiješ tak si nespomeniem ako sa to volalo 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre