Druhý pásik na tehotenskom teste slabo viditeľný. Som v tom?

biancarv
5. júl 2009

Ahojte, s manželom si veľmi želáme druhé bábo, ale neviem či som naozaj vtom, mám všetky príznaky, menštruácia mi mešká dva týždne a test mi vyšiel síce pozitívny, ale druhý pásik bol veľmi slabo viditeľný, robila som si test Day7, prosím poraďte mi, považujete sa to za pozitívny výsledok? za odpovede Ďakujem 😒

vranka4
7. júl 2009

Ahojte maminky a snažilky 🙂 ,prvé dieťatko bolo plánované,podarilo sa rýchlo,druhé sme chceli trošku neskôr,ale pritrafilo sa 🙂obe dievčatá ,tretie tehotenstvo po desiatich rokoch sme plánovali a dúfali,že možno sa podarí a bude aj chlapček- dopadlo tak,že na prvý šup -dvojičky-párik 🙂 ,krásny pocit 🙂 ,prajem vám všetkým snažilkám veľa šťastia,nech sa TO konečne podarí,a potom bezproblémové tehotenstvo a krásny pôrod,nezúfajte,raz to príde,netreba sa stresovať 🙂 ,spolužiačka otehotnela vlani po 14 rokoch manželstva,keď sa už prestali snažiť a počítať stále plodné a neplodné dni 🙂

fomarik
8. júl 2009

Tak dúfam, že také šťastíčko budeme mať aj my, a samozrejme, všetky, ktoré túžia po fazuliatku...............

Bianca........kde si????????!!!!!!!!!!!!!!

biancarv
autor
9. júl 2009

ahoj fomarik, tu som, 🙂 som tu každý deň, teraz si momentálne píšem so snažilkami v téme snažilkujem v júly, a ešte stále neviem či som tehu, v pondelok robím test a určite dám vedieť ako to dopadlo, ale neviem či mi šibe, lebo príznaky mi pretrvávajú, posledné tri dni som zjedla dobreže nie 10kg papriky a to sa už ani nepamätám kedy som pred tým jedla papriku, to špinenie mi už prestáva, teda skoro vôbec ho nemám a nejako mi žblnká v bruchu, je to podobné ako pri prvom tehu, dokonca len tak spievam hocikedy a to isté som robila pri prvom tehu, že som sama od seba spievala a ty fomarik ako sa máš? čítala som tvoju tému, a jedna otázka od veci: ty si učiteľka na ktorom stupni? to len tak zo zvedavosti, či náhodou tam neprichádzaš o nervy 😒

fomarik
9. júl 2009

Bianca.... tak ty so snažilkami. Aj ja som si tam dosť dlhú dobu písala. Ale chcela som vedieť názory skúsených mamičiek. No vidíš, takže špinenie prestalo, aj ti je do spevu...tak super.Bianca a ako dlho ti už mešká MS?

Učím na druhom stupni 😉

biancarv
autor
9. júl 2009

no vieš ked nepočítam toto špinenie čo som mala teraz tak mi akože mešká 15dní, no neviem lebo to špinenie ma dosť metie 😒 , ale nebola to klasicka mrcha, fakt len slabé špinenie takže meška mrcha 15 dní 😉 čakám na pondelok, budem robiť test, ale keď nebudem tehu tak budem fakt smutná, ale na to ani nemyslím, myslím pozitívne 😀 , s bruškom sa rozprávam, hladkám ho, spievam mu, lebo podľa mňa pozitívna nálada a optimizmus sú 50% úspechu 😉 , no uvidíme

no a na druhom stupni vedia deti riadne vystrájať 😉

fomarik
9. júl 2009

15 dní, tak to je už čo povedať. Len bruško pekne čičíkaj, hladkaj, prihováraj sa bobuľke, nech sa pekne lepí v maminkinom brušku. Takže ešte 3 dni(ak nepočítam dnešok) a budeš testovať? No ja som tiež zvedavá, ale ja mylsím s tebou pozitívne...to je už 80% úspechu!

Bianca...to vystrájajú aj na prvom stupni a j v školke. na dohodu som učila aj v školke, a poviem ti, niekedy to bolo horšie ako s mojimi žiakmi v škole. A le mna to baví, práveže v práci sa nestresujem, to je moj zmysle ( samozrejme po manželovi a chcieť otehulkovať).
veď práve, sú prázdniny, ja nie som s deťmi.... nič ma nezamestnáva len myšlienky na tehu...tak to je o dušu. ked som bola v práci, bolo to fajn. Riešila som iné veci........ školu. Teraz však idem učiť na druhú školu...špeciálnu, kde sú choré deti, trošku mám strach, ale to zvládnem, dúfam.

biancarv
autor
9. júl 2009

no tak to je veľmi dobré, keď ťa tvoja práca baví 😀 , a čo učíš? tipujem žeby slovenský jazyk?

a to že si trúfaš ísť do špeciálnej školy, tak za to si zaslúžiš jedine obdiv 😉 a neboj iste to zvládneš, veď si žena!

pri prvom tehu bolo všetko také prirodzené, ani sme nič neriešili, proste sme si nedávali pozor, keď bude tak bude keď nie tak nie, nič sa nedeje a teraz je to uplne o niečom inom, toľko vecí som si už na nete prečítala, o ktorých som ani nevedela počas prvého tehu, napr. to špinenie, už mi z toho všetkého asi šibe, ešte že mám Paťka, keď sa s ním hrám tak aspoň vtedy na to nemyslím

a čo myslíš je možné otehotnieť aj deň pred mrchou?

a ešte jedna otázka, predpokladajme úspešné oplodnenie, dalo by sa testom zistiť či je žena tehu, na desiaty deň po oplodnení? som zvedavá čo si myslíš ty 🙂 ďakujem

fomarik
9. júl 2009

ja si myslím, že 10 den po oplodnení, by sa už malo zahniezdovať. Po oplodnení putuje vajcovodom asi 4 dni, potom sa už zahniezduje...takže áno. A čo sa týka otehotn. den predmrchou...všetko je možné!!!!! v afrike je jeden kmen, kde sa ťuťu-muťu len v dnoch, ked má žena menzes (inokedy nesmú) a vidíš, deti sa tam rodia ako na bežiacom páse.
Moja švagriná (teraz je v 5 mesiaci) otehotnela 2 dni po MS ak nie aj o pár dní skor. To viem, to mala naša mamina 50 (v marci) a stalo sa to na jej oslave.

Bianca...100 otehotnení=100 rôznych priebehov. Už nech je pondelok, už nech je pondelok....... A pozdravujem Paťka. Jáááj, ved ja si idem mrknúť tvoj album 😉

biancarv
autor
9. júl 2009

jaj dakujem ale v albume nemam paťkove foto, ale pridám 😀 (už nech je pondelok) 😉

fomarik
9. júl 2009

Akí ste šťastní rodičia. Pekné brušino si mala...také rozkošné!
Dobre, pridaj aj Paťkove foto.
A ako si vedela, že učím SJL? tento rok som učila aj angličtinu, dejepis a náboženstvo...teraz neviem, aké predmety mi dajú učiť. Ešte som nebola podpísať zmluvu, až 24.augusta. Teraz som na ÚP 😖

biancarv
autor
9. júl 2009

😀 už som pridala 8 foto Paťkových, a preto si myslím že SJL, lebo píšem bez chyby a s diaktrikou 😀 a tie okuliare na foto to istia 😉 , môžeš pozrieť foto

biancarv
autor
9. júl 2009

joj prepáč som chcela napísať že píšeš a nie že píšem 😀

biancarv
autor
9. júl 2009

veľmi ti prajem aby si si už aj ty mohla užívať materské povinnosti 🙂 , a keď už si raz bola tehu, tak určite nie je nič stratené, keď sa to podarilo raz určite sa to podarí znovu, ale do konca 😉 držím prsty

cicka420
9. júl 2009

Ahojte chcela by som surne poradit:s chlapcom som bola pred 3 dnami kedy som mala dostat aj mestruaciu. chcela by som sa opytat ako zsitim ze som otehotnela ake su prwe naznaky?hned ako sme skoncili som bola cela mokra,ale wiem ze som sa nesprsawila!hned.hned o 2 dni nato ma pichalo wo wajcenikoch a zacala zo mna tiect krw ale nie wzdy.....a kedze som mala dostat menstruaciu newiem co to znamena....prosim was pomozte mi co to znamena a kedy si mozem sprawit test! ☹

cicka420
9. júl 2009

Ahojte chcela by som surne poradit:s chlapcom som bola pred 3 dnami kedy som mala dostat aj mestruaciu. chcela by som sa opytat ako zsitim ze som otehotnela ake su prwe naznaky?hned ako sme skoncili som bola cela mokra,ale wiem ze som sa nesprsawila!hned.hned o 2 dni nato ma pichalo wo wajcenikoch a zacala zo mna tiect krw ale nie wzdy.....a kedze som mala dostat menstruaciu newiem co to znamena....prosim was pomozte mi co to znamena a kedy si mozem sprawit test!

fomarik
9. júl 2009

Cicka, najlepšie bude, ak pojdeš k lekárovi! Viem, je to otrepaná fráza, ale je to fakt. 🙂 A to, či sa spravila alebo nie, nemá vobec žiadny vplyv na to, či si otehotnieš alebo nie. To pichanie vo vaječníkoch a krvácanie.........??????
Test možeš robiť už na desiaty den ak si kúpiš s vysokou citlivosťou na HCG.

fomarik
9. júl 2009

Bianca...Patrik je rozkošný. A tie jeho veľké kukadlá sú na zožratie. Pekné foto! Chcelo by to súrodenca, však? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Pondelok to istí............................................. 😅 😵 😀

fomarik
9. júl 2009

Bianca....ešte som zabudla...som sa trošku zasmiala na tvojej dedukcii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 No ale uhádla si!

xpetka1x
11. júl 2009

ahojte dost dlho som tu nebola bo doma nemam net len ked som u mami cem sa opytat ci sa tehu priznaky mozu menit bo zo zaciatku mi nieco strasne vadilo a teraz uz ee

biancarv
autor
11. júl 2009

xpetka čo myslíš tým vadilo?

xpetka1x
11. júl 2009

ze mi vadilo napriklad ked pri mne niekto fajcil alebo urcite vone pachy teraz mi uz nevadia

biancarv
autor
11. júl 2009

no neviem ti povedať, lebo mne fajčenie vadilo počas celého tehu a tak isto aj určite pachy, ale každá žena je iná, možno niekto iný by vedel poradiť 😉

biancarv
autor
11. júl 2009

a pri VaneskE to ako bolo?

allinka79
11. júl 2009

bianca ahoj.. nieco nove o tebe? myslim tehu a tak...

samia28
11. júl 2009

ahojte kocky, chcem sa spytat, ja viem, ze je to prilis skoro....ale, ako skoro ste zistili, ze ste tehu??? ...dnes som 5DPO a dnes sa citim biedne, som uz dva krat zvracala...som nenormalne unavena a chce sa mi spat, obcas pobolievaju vajecniky...necitim hlad, napriek tomu, ze som ranajky kompletne vyzvracala...a potom aj fantu...takze som akoze cely den nejedla...myslite, ze to mozu byt priznaky? alebo to moze byt len bezny stav po ovulacii....a ja sa len prilis sledujem...

allinka79
11. júl 2009

samia, zistila som to ked mi meskali... skor som to nezistila a nemyslela som si, ze budem tehu...

biancarv
autor
11. júl 2009

ahoj allinka, no zatial nič nové, ešte stále nemám potvrdené tehu, ale moje srdce mi hovorí že to tak je, už mám všetky príznaky ako pri prvom tehu, v piatok si asi urobím test, ked to vôbec dovtedy vydržím 😀

allinka79
13. júl 2009

bianca, ja som velmi zvedava, len sa uz vysledok nedozviem... az ked sa vratim z chorvatska... myslim na teba a drzim ti palce, nech to tak je...

lulu4
13. júl 2009

ahojte, mozno sa aj ja k vam tehulkam pridam coskoro 🙂 vcera 7 den po menzese sme si povedali s priatelom, ze to skusime bez ochrany a dokonca dva krat za vecer.... prvy krat takto bez vsetkeho a uvidime ci sa postasti a ci sme zdravi a mozeme mat babo, tak asi si viete predstavit aka som zvedava 🙂 ale to sa dozviem az koncom mesiaca ci pridu cervene dni alebo nie.... zaroven by som sa velmi tesila ale aj bala toho co bude a co sa zmeni..... je to normalne tieto moje pocity? aj vy ste sa trosku bali, ze co a ako? dakujem za odpovede

biancarv
autor
14. júl 2009

dakujem allinka a prajem príjemnú dovolenku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre