Druhý pásik na tehotenskom teste slabo viditeľný. Som v tom?

biancarv
5. júl 2009

Ahojte, s manželom si veľmi želáme druhé bábo, ale neviem či som naozaj vtom, mám všetky príznaky, menštruácia mi mešká dva týždne a test mi vyšiel síce pozitívny, ale druhý pásik bol veľmi slabo viditeľný, robila som si test Day7, prosím poraďte mi, považujete sa to za pozitívny výsledok? za odpovede Ďakujem 😒

allinka79
5. júl 2009

ahoj, na teste je napisane, ze aj ked je to slabsie, tak tehotna si.. pripadne si kup este jeden, alebo chod k lekarovi.. drzim palce

biancarv
autor
5. júl 2009

ďakujem pekne allinka79, dúfam že máš pravdu, veľmi si to želám 🙂 len tá druhá čiarka bola fakt fakt veľmi slabá, ale viditeľná

allinka79
5. júl 2009

tak skus este jeden... a uvidis..
mozem ja jednu otazku? kedz euz jedno tehotentsvo mas uspesne za sebou... mozno mas skusenosti... krcove zily a tak... hm?

biancarv
autor
5. júl 2009

no krčové žily som chvala bohu nemala, v podstate som nemala žiadne problémy počas prvého tehotenstva a vtedy mi tehotenský test vyšiel pozitívny do sekundy a silno viditeľný, a čo sa týka tých žíl skús homeopatiu, je vhodná aj pre tehotné a kojacie ženy, je založená čisto na prírodnej báze a tak isto sa zaoberá aj problematikou krčových žíl, ahoj 😉

allinka79
5. júl 2009

len neviem, ci to je krcova zila... ono to vyzera ako modrina... ale skor to bude prasknuta zila... v prvom rade lekar a potom uvidime.
dakujem a drz sa...

biancarv
autor
5. júl 2009

no jasné treba, aby to lekár posúdil, a aj ja ti prajem všetko dobré aj maličkému 😀

amadora
5. júl 2009

Ahoj Bianca, ja som si robila tri testy kým som si bola istá že som tehu 😀 Prvý mi vyšiel ako tebe, druhá čiarka bola taká slabučká že som si nebola istá či tam je alebo nie. Tak mi muž kúpil druhý test a ten vyšiel negatívny. Takže som na to zabudla, ale mužovi to nedalo pokoj a stále do mňa rýpal že som určite tehu a že sa inak správam a podobne. Tak som si urobila tretí test a tam už bola čiarka poriadne viditeľná 🙂 Bola som v 3tt, takže preto to bolo slabé, lebo to bolo ešte skoro. Podľa mňa si tehotná 🙂 Držíme palce!

biancarv
autor
5. júl 2009

chcem poprosiť aj ostatné mamičky či budúce mamičky poradte mi, myslíte si že či som alebo nie som v tom? podľa vlastných skúsenosti, nestretla sa stým niektorá z vás? dakujem

biancarv
autor
5. júl 2009

ďakujem amadora, veľmi mi to pomohlo a povzbudilo ma to 🙂

amadora
5. júl 2009

Daj potom vedieť, budeme na teba myslieť 😉

biancarv
autor
5. júl 2009

ďakujem určite sem ešte napíšem ako to dopadlo

milliigoret
5. júl 2009

biancar mne vyšiel prvý test pozitívny ale druhá čiarka bola len taká slabá ako píšeš tak som si urobila druhý a tam mi vyšli obe čiarky narovnako ,no ale istota guľomet tak som sa objednala k lekárke a bolo to na 100% 😵
ale to je len moja skúsenosť 😉 takže podľa mňa ti to na 100 % potvrdí až gynda 😉

vladkaz1
5. júl 2009

ja som mala tak isto slabu dokonca 3X hihi chod k lekarovi test je nespolahlivy tam ti to potvrdia na isto 😉 drzkam palce

martina46
5. júl 2009

Bianca, ja som si robila test 1.x deň po meškaní MS a vyšla mi hneď dosť silná čiarka. Teraz som znovu tehu - teda dúfam- lebo tiež mi v takom istom čase vyšla slabucka čiarka, ale bola tam. Potom som si urobila ešte 2 testy. A tie čiarky už boli silnejšie. Ja sa zas cítim ináč ako pri prvom tehu. No vždy to môže byť ináč. Urob si ešte test a hotovo 😉

letnakvetinka
5. júl 2009

ahojte . mam taku malu otazocku vrta sa mi uz par dni v hlave ....berem antikocepciu, ale momentalne sa liecim antibiotikami koli zapalu mocoveho mechura, viem, ze antibiotika znizuju ucinok antikoncepcie, ms mi zatial nemeska, len mi vrta v hlave ci pave teraz pocas tych 2tyzdnoch ako som na antibiotikach sa moze stat, ze otehotniem?

biancarv
autor
5. júl 2009

dakujem vám všetkým, veľmi si želám druhé bábo, ale cítim sa uplne inak, je mi nevoľno, často chodím cikať, som unavená, straaaašne precitlivená a hlavne moje srdce mi hovorí že som tehu. Tak dúfam že to tak bude, a ešte raz vám ďakujem že ste sa podelili o svoje skúsenosti 🙂

slovakia13
5. júl 2009

tak mne sa to stalo otehotnela som pocas antikoncepcie ,ja som brala antibiltika koli zubom 😀

erni
5. júl 2009

ahojte..bianca myslim si ze bude babatko a gratulujem...ja som mala prvykrat druhu ciarku tiez velmi slabucku ale nejako som to citila ze to vyslo, druhy test bol zase uplne opacny-hned silna ciarka..vraj to ma byt teraz baba..ale zavisi to od hladiny hormonu HCG v moci najvic je ho rano,preto sa odporuca ranny moc,ale lepsie testy ti to ukazu kedykolvek v priebehu dna drzim palce

biancarv
autor
5. júl 2009

dakujem erni, dakujem vsetky za odpovede, veľmi si to vážim, ste zlaté, aj teraz som taká rozcitlivená, ked sem píšem až plačem a ani neviem prečo 😀 aj ja vám všetkým z celeho srdca želám všetko len to naj naj najlepšie, vám aj vašim narodeným i budúcim detičkám 🙂

letnakvetinka
5. júl 2009

a ako dlho si bola na liekoch? ja berem druhy tyzden antibiotika..

milliigoret
5. júl 2009

bianca urob test ,napíš nám výsledok a budeme ti blahoželať 😉 😵

biancarv
autor
5. júl 2009

no ved ten test som si robila pred 4 hodinami a neviem ako dlho mám čakať kým si urobím další, čo myslíte týžden stačí?

slovakia13
5. júl 2009

letnakvetinka
uz si to presne nepamatam 🙂 ale 2tyzdne potom som mala prestavku tyzden ,infekcia sa vratila tak som znova nasadila a niekedy v tom som zostala tehotna..... moja antikoncepcia bola loestrin-nizkohormonalna a antibiltika si uz nepamatam ake som to brala

milliigoret
5. júl 2009

ja som robila s dvojdňovým rozdielom a druhý bol jasnejší 😉

biancarv
autor
5. júl 2009

no to je super, aspoň nemusím tak dlho čakať 😉 , už to nevydržím, už nech je utorok 😀

letnakvetinka
5. júl 2009

slovakia13, dakujem za informaciu 😉 uvidime

biancarv
autor
5. júl 2009

bože, teraz som bola cikať a mala som na toaletnom papieri úplne slabý ružový výtok, čo to môže byť? dúfam že nedostanem menštruáciu ☹

slovakia13
5. júl 2009

letnakvetinka
az ked som zostala tehu som si uvedomila ako strasne chcem babo 😀 musim podakovat anibiltikam 😉

biancarv
autor
5. júl 2009

milliigoret alebo hocikto poradte mi prosim, čo môže byť ten ružový slabý výtok? 😨

milliigoret
5. júl 2009

no s tým výtokom ti asi veľmi neporadím,ale podľa mňa to može byť náznak mrchy ,ktorá mala dojsť a nedošla... 😅 ak sa mýlim tak ma rýchlo niekto opravte ,toť len moja domnienka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre