Druhý pásik na tehotenskom teste slabo viditeľný. Som v tom?

biancarv
5. júl 2009

Ahojte, s manželom si veľmi želáme druhé bábo, ale neviem či som naozaj vtom, mám všetky príznaky, menštruácia mi mešká dva týždne a test mi vyšiel síce pozitívny, ale druhý pásik bol veľmi slabo viditeľný, robila som si test Day7, prosím poraďte mi, považujete sa to za pozitívny výsledok? za odpovede Ďakujem 😒

biancarv
autor
7. júl 2009

a fomarik môžem sa ťa niečo opýtať? ale ked nechceš nemusíš mi odpovedať, vy sa už dlho pokúšate o bábätko? a nebola si na umelom oplodnení?

fomarik
7. júl 2009

Niečo cez tri roky....na umelom zatiaľ nie. Momentálne manžel podstupuje liečbu a mna čaká ešte jedna operácia. A ak sa potom nezadarí, tak až potom. Ale s lekárom sme už túto alternatívu samozrejme prebrali a dohodli sme sa na tomto postupe. Ak zlyhá úplne všetko (teda ak sa to nepodarí normálnou cestou), tak podstúpime umelé. O dva týždne uvidíme...to mám ísť na sono, manžel na spermiogram - opakovaný.... a budeme múdrejší. Ešte uvidím, ako to bude so zblou, teda mrchou. Pretože minulý menzes bol taký o ničom.... a cítim mierne šteklenie v podbrušku akokeby mi tam plávali akvarijé rybičky...test si ešte nechcem robiť, aby sa moje nádeje tak skoro neskončili. A j tak mám menzes dostať až o 8 dní.

biancarv
autor
7. júl 2009

veľmi ti prajem aby sa vám to podarilo, naozaj z celého srdca, lebo sama mám jedného syna a on dal môjmu životu konečne skutočný zmysel, nám to s manželom trvalo polroka, kým sme ho splodili, ale nemali sme žiadne problemy okolo splodenia, takže to musí byť preteba iste ťažké, tri roky a nič, je to smutné, niekto chce dieťatko a nemôže ho mať a iné ženy idú na potrat, ako keby to bolo niečo uplne normalne a to ich poznám niekolko čo si nevážia dar života, dokonca aj manželova sesternica išla na potrat len kvôli kariére, joj tak ma to rozčuluje, čo by iné ženy dali za to aby mohli byť tehotné, a iné to bábätko zahodia len tak ako kus papiera, je to fakt nespravodlivé, dokonca jedna moja kamarátka z detstva bola 5 krát na potrate a to s tým istým chlapom a na 6 krát (čo môže dakovat bohu že vôbec otehotnela) povedala že už sa radšej za neho vydá lebo ju to vyjde lacnejšie, no uznaj, ako môžu vôbec takí ľudia existovať, ešte raz ti fakt želám aby vám to vyšlo a obdivujem ťa, že to tak zvládaš a dokážeš ešte aj mna povzbudiť, si určite silná žena s veľkým srdcom, a určite bude z teba skvela mamička 🙂

monika131
7. júl 2009

bianca - Mudr. Lupták má ordináciu na Hroncovej ulici v KE. Telefónne číslo je 055/633 36 23. Zdvihne ti to sestrička. Volať môžeš každý deň od 12.00 do 13.00, vtedy na to majú vyhradený čas.
A k nemu sa objednáva. Takže sa treba so sestričkou dohodnúť na termíne.
Neviem ako je to s tou kartou, ale sa mi zdá, že oni si ju medzi sebou posielajú.

Daj mi vedieť ako si dopadla, ak by si sa rozhodla ísť k nemu.
Držím palčeky.
🙂

biancarv
autor
7. júl 2009

dakujem Monika 😉

xpetka1x
7. júl 2009

ahojte babule takze bola som na gynde no nepotvrdil mi aani nevivratil tehotnost vraj tam neni ete nic vidiet..mam prist o tyzden?? myslite si ze za tyzden tam nieco bude?? za taky kratky cas??? diky za reakcie babule

monika131
7. júl 2009

xpetka - ja som tiež bola na prvé sono v cca 6tt, a tiež ešte nebolo nič vidno. A mala som kontrolné sono o týždeň a veru tam už bolo všetko, ťukalo tam srdiečko, takže tehu bolo potvrdené na 100%.
Za týždeň sa v tehu toho udeje veľmi veľa. Ja si myslím, že všetko bude OK.
Držím palčeky 🙂

xpetka1x
7. júl 2009

monika131 jeej dakujem ani nevies ak si ma potesila tak dufam ze bude ak hovoris si zlata..nevedela som ze za tyzden sa toto moze udiat

biancarv
autor
7. júl 2009

no urobila som si druhý test a tento mi vyšiel negatívny 😢 , ale aj tak mám pocit že som tehotná, možno za to že som použila inú značku a nieje taký citlivý na hcg, prvý bol pozitívny a príznaky tehu mi pretrvávajú a proste niečo v mojou vnútri mi hovorí že som tehu, bože už na nič iné ani neviem myslieť 😒

amadora
7. júl 2009

Bianca už som ti písala že ja som si robila tri testy a tiež mi druhý vyšiel negatívny 😉 Ale určite by som hneď zajtra išla k doktorovi. Keď chceš druhé bábo budeš musieť skôr či neskôr ísť k lekárovi, nie? A ak už si tehu, tak určite skôr ako neskôr. Prípadne si ráno zavolaj do Šace a uvidíš čo ti povedia. Prinajhoršom choď ešte ku svojmu lekárovi a potom si zoberieš papiere a už ako tehuľka prestúpiš k inému 🙂

andrejusa
7. júl 2009

Ja som si kupovala všelijaká drahé testy a každý mi vyšiel len s ejdným pásikom a potom som našla v tescu pepino za 39sk a vyšiel mi konečne pozitívne. Ten má asi najcitlivejšiu mierku či ako sa tomu hovorí, tak vyskúšaj ten.

fomarik
7. júl 2009

xpetka... mne v 5tt len krvné testy potvrdili tehu, ale na sone ešte nič nebolo vidieť...až na 4 den tam niečo na nás kukalo...ale bohužiaľ už dokukalo 😔 ☹ 😢 . neboj, za týžden sa udejú veci......priam neuveriteľné!

Bianca.. ja sa na testy bohvieako nespolieham.... nemám s nimi dobré skusenosti. Ale ja som kupovala Rapiclear a Rapipreg... a ukazovali mi rozny vysledok. nerada ti to píšem, ale všetko chce čas. Viem, že to čakanie je ťažké, ale ako som písala xpetke.... pár dní urobí veľmi veľa. Aj ja upokojujem samu seba...každý cyklus..... Bianca ale verím tomu, že Patrik bude mať súrodenca.......... ja sa budem modliť aj za teba (aj za seba) 😉

xpetka1x
7. júl 2009

fomarik a co sa stalo preco uz dokukalo??

fomarik
7. júl 2009

Xpetka.... nebilo mu srdiečko, tak mi ho vzali...kyretáž ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

anxuska
7. júl 2009

tak včerajšie dve čiarky vyvrátil ranný testík a už začala aj mrška:(
Vám ostatným držím palce

fomarik
7. júl 2009

Anxuska.... ☹ ☹ ☹ ☹
To znamená, že včera si mala // a dnes už nie?

kasami
7. júl 2009

Ahoj babulky ... chcem sa podelit o svoj skusenost ...
hlavne kvoli Biance .... nechcem ta vystrasit, len mozno poradit ...
o svojom prvom tehotenstve a porode radsej pomlcim .... mam dost podobne skusenosti ... aj ked to skoncilo cisarskym, ale to je dnes uz jedno
pred rokom sa mi stalo nieco podobne ako tebe, neprisla mi mrska a robila som si test, este 3 dni po vymeskani bol test negativny, potom sme letela na styri dni prec, tam som si nasla na novavickach slabo ruzovy vytok, myslela som, ze mi zacinaju a ze mi proste iba meskali .... ale bolo to len jednodnove spinenie, ked sme sa vratili na SK urobila som si znova test, cca 10 dni po vyskani a bol pozitivny, potom som zavolala svojmu gyndosovi a on ma objednal na dalsi tyzden ... zobral mi krv, potvrdil tehu aj ked na utz este nevidel srdiecko ... to bolo v utorok ... v piatok som zacala znova spinit, ale cim dalej tym to bolo horsie, dalsi piatok mi robil znova utz a povedal, ze vsetko je v poriadku a to spinenie a bolesti su len slabe ... v nedelu som isla so synom na liecenie a v pondelok som dostala silne krce a krvacanie, z liecenia som sa musela vratit spat do Blavy a hned na pohotovost a skoncila som na Antolskej s diagnozou missed abort

Bianca radsej chod hocikam ... popros ich, nech ti naberu krv a popripade spravia sono, ale nech ti nasadia lieky,
co mozes spravit aj sama, je ist do lekarne a kupit si kyselinu listovu ... podporuje udrzanie babatka ... ale vyzobri si tu, co je na predpis ...

drzim paste

fomarik
7. júl 2009

Kasami... to mi je ľúto:::::::::::::::::::::::::: ☹
tiež som na tom podobne

anxuska
7. júl 2009

fomarik, presne tak,
no čo už, nabudúce to vyjde🙂

kasami
7. júl 2009

viem, citala som ... clovek nepochopi, kym neprezije ... este dnes mi je tazko ....

tiez ti drzim pastiky, aby ste sa dockali vasho pokladika ...

fomarik
7. júl 2009

Vyjde, určite....... ja tomu verím, teda aspon sa snažím.

kasami
7. júl 2009

😉

fomarik
7. júl 2009

ja dám dvoch 😉 😉

anxuska
7. júl 2009

Baby, aj ja som prvý krát mala MA v 8tt, a na druhý krát s ťažkosťami, ale predsa mám doma pokladík, to že som 5 mesiacov musela ležať s nohami hore, nehrá teraz žiadnu rolu. 🙂
A teraz mám najlepšie bábatko, všetky maminky mi ho závidia 😎
chcem tým povedať, že niekedy je to ťažké, ale raz sa dočkáme

fomarik
7. júl 2009

Anxuska... tak teraz si mi dala takú veľkú nádej...dakujem To si fakt skoro každá druhá žena musí vytrpieť MA?

kasami
7. júl 2009

Fomanik o to viac si dokazme potom vazit kazdu chvilku s nasim dietatkom a cenit si zivot

je to tazka skuska ...

ale my sme silne

aj u nas v teme bola kocka co mala MA ale nakoniec otehotnela prirodzenou cestou znova a babatko donosila bez problemov, a dalsia tiez, len mala nejake lieky pocas celeho tehu ale vlastne obe maju krasne male princezny ...

ja nie som dobry priklad ... ja som sa do toho uz moc potom nepustala ... ten strach a obavy prezit to znova, alebo zostat na rizikovom ... ked mam doma syna ... do dnes som s tym nie moc zmierena
... zacali sme sa az teraz v juni ...

fomarik
7. júl 2009

Kasami...tak teda nech sa vám fazulka čím skôr ulepí, a samozrejme, nech je všetko bez problémov 😉

anxuska
7. júl 2009

🙂
kasami, aj ja sa strašne bojím dalšieho tehotenstva, ako to dopadne, ale bojím sa aj toho, že ak sa nepokúsim teraz, už neskôr odvahu nebudem mať a strašne chcem aspoň dve detičky 🙂
fomarik pre teba ešte jeden 🙂

kasami
7. júl 2009

🙂
dakujem, akurat mi muz hovoril, ze maly vyclenil nejakeho macika v posteli pre babatko 😀 tak vybavicku uz mame ... uz len ten zivy pokladik nam chyba 😅

bocmanka
7. júl 2009

😵 😵
no ja som vám sem vpadla......
ja v tom nie som...ale bola som...päťkrát... 😝 😝
prvých dvoch synov sme počali s manželíkom ani nevieme ako, jednoducho som vysadila antikoncepciu, ale oba pôrody som mala cisárskym kvôli komplikovaným polohám bábätiek...
a potom dvakrát za sebou s prestávkou 3 mesiace MA....
a napokon mám tri detičky, najmladšia dcérka je síce tiež narodená cisárskym, pretože spontánne nie je už vraj možné porodiť
a máme z nej a našich dvoch raubírikov obrovskú radosť..
preto nezúfajte, dve čiaročky sa objavia, verím tomu, že veľa robí aj psychika, dobre sa naladiť, oddýchnuť si /čo ja už 7 rokov nepoznám../ a užívať si každý jeden deň..
veľa síl...... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre