Duch na teste alebo kanálik?

annie2205
4. nov 2020

Ahojte zienky, myslite že na teste by mohol byt duch? Alebo je to skôr kanalik 🤷🏻‍♀️ Ked sa teraz pozriem na fotku vidím aj tri čiarky 😂 už ani sama neviem

maminkadeticiek
2. feb 2022

@zuzka1090 Nesibe,cosi tam je.Chcelo by to pretestovatvl inou spolahlivou znackou,ci aj na nej ukaze ducha.Odporucam mamatest.

zuzka1090
2. feb 2022

@maminkadeticiek ďakujem, už som si naozaj myslela že nie som ok 😀 zajtra ráno otestujem ešte týmto, keďže ešte jeden mám a uvidíme, pripadne už počkám na ms a uvidím 🙂 ale dala si mi malú nádej, aj keď zatiaľ sa snažím netesit

snilekd233
2. feb 2022

@zuzka1090 moja taká slabá čiarka sa ochvilu narodí takže nádej tam je ☺️

zuzka1090
2. feb 2022

@snilekd233 držím prsty 🙂

zuzka1090
3. feb 2022

@snilekd233 dnes som zopakovala, mám 3 dni do ms. Zdalo sa mi, že tam niečo vidím, tak som to opäť rozobrala, aby sa to dalo odfotiť. Teraz mi to ale žiaľ pripadá ako kanalik a nie ako čiarka 😔

snazilka_bio_mamka
3. feb 2022

@zuzka1090 kúp inú značku..skus intime alebo mamatest, ak aj na nich bude dačo, tak je tam nádej. Na týchto kazetkových som mala aj ja také výjavy a nebolo to tehu

zuzka1090
3. feb 2022

@snazilka_bio_mamka skúsim si dnes kúpiť, ráno spraviť. Ďakujem pekne za radu 🙂

zuzka1090
3. feb 2022

@snazilka_bio_mamka tak som skúsila, a nič, belší ako sneh 😔 hádam nabudúce a ďakujem za podporu 😉

snilekd233
3. feb 2022

@zuzka1090 nemáš pravdu podľa mňa sa tam rysuje , môže byť že moč bol veľmi zriedeny počkaj na ms a uvidíš ak by to aj bolo tehotenstvo čím dlhšie vydržia tým bude silnejšia ☺️

zuzka1090
4. feb 2022

@snilekd233 ďakujem 🙏 no tak teda tých počkám na víkend a uvidíme. 😉

snazilka_bio_mamka
4. feb 2022

@zuzka1090 no na tomto nevidim nič..skus počkať 2 dni a nepi po siedmej vecer a rano si sprav. Držim palce 🙂

zuzka1090
4. feb 2022

@snazilka_bio_mamka už počkám na ms, v nedeľu by mala dôjsť. Ale asi mám daky silný PMS, mne je na zvracanie, točí sa mi hlava, v podbrušku cítim tlaky take, že ledva sedím v práci na stoličke.

zuzka1090
5. feb 2022

@snilekd233 tak mám deň pred ms, test vyzerá takto… 🙁 tak si idem za jeden dať 😁 hádam nabudúce

certica22
5. feb 2022

@zuzka1090 ráno bol robený?

zuzka1090
5. feb 2022

@certica22 okolo 18tej ale ten najcitlivejší. Podľa mna deň pred ms by už ukázal ak by som bola. Ale mám take zvláštne pocity v bruchu, prsia, bradavky sa zmenili, zväčšili a stvrdli, včera má napínalo cely deň, tak som bola presvedcena o tom že to vyšlo . Ale to mám za to že tlacim na pílu a skoro sa testujem a som sklamaná potom

certica22
5. feb 2022

@zuzka1090 a koľko dní je po Ovu? Čo som čítala nie každému ukáže skôr..ale ani druhej strane psychika vie urobiť veľa poznám to ..čim si človek namysla a sleduje sa je to horšie 😒

snilekd233
6. feb 2022

@zuzka1090 tam už nevidím nič ja som mala deň pred ms už slabulinku ale viditeľnú čiarocku každopádne keď máš takéto problémy skoc si radšej pootm na gyndu nech ťa pozrie tiež som tak raz malá myslela som že sa to podarilo a ono to nakoniec bola cysta :( nechcem ťa strašiť ábo čo ale je lepšie nech ťa pozrie lekár ak by ti to meškalo🙂

zuzka1090
7. feb 2022

@snilekd233 no mne je zle. Dostala som ms, ale slabšiu ako mávam, stále mi je na zvracanie, točí sa mi hlava, unavená som , najradšej by som cely deň prespala. Bojím sa, hádam nebudem mat nejaký zdravotný problém. Počkám, kým ms skončí a pôjdem k lekárovi. Ledva v práci sedím v kancelárii, aj bolesti mám

kvetinka719
9. mar 2022

@zuzka1090 ahoj, ako si dopadla? Ja tento mesiac riešim niečo podobne, testy mi duchuju 🙈

anonym00000
28. júl 2022

@kvetinka719 ako si dopadla?

katynka_ml
16. okt 2022

Ahojte baby, som 7 dni pred ms, dnes som mala ráno takýto test. Príznaky sú tiež, no neviem, čo myslite? 🤔

anonym00000
16. okt 2022

@katynka_ml zdá sa mi ta čiarka sivá, možno kanálik. Zopakuj test o 2-3 dni

katynka_ml
16. okt 2022

@anonym00000 je tam náznak červenej, nedá sa to lepšie odfotit

anonym00000
17. okt 2022

@katynka_ml mne po limite vyšlo toto (cca 30 min po urobení testy a o ďalších 15 minút to zmizlo). Robila som si asi o hodinu ešte test dr max a ten už bol negatívny úplne.Mám 14 dní po styku. A asi 11-10 dpo(ovulaciu nemám potvrdenú) Čiarka bola sivá. Čo myslíš?

janka_01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka1090
15. jan 2023

@anonym00000 prosím tá, tu niečo vidíš? Som 3 dni pred ms, týždeň pred ms som spinila 2 dni, dnes a včera už nie, už to prestalo. Ale stále mám bolesti v podbrušku a v bokoch, citlivé prsia (ale to môže byt aj náznak ms). Mám aj zajtra ráno spraviť alebo počkať ešte do ms? Mám doma ešte testy, o to nejde. Ale či tam niečo vidíš alebo len vidím kanalik. Hneď to tam nabehlo, vidieť voľným okom a mne sa zdá byt ružové, ale môže byt že si namyslam.

katynka_ml
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka_01
7. feb 2023

@zuzka1090 ako si dopadla?

zuzka1090
9. feb 2023

@janka_01 bola som tehotná, ms meškala týždeň, ale žiaľ, začala som krvácať a potratila som. Teraz 2 týždne po skončení krvácania mám hrozne bolesti pŕs, brucha, hlavy, tmavohnedy výtok, termín u Dr mám až 16.2. Dosť sa bojím, lebo mi je naozaj zle, aj na zvracanie. Nedvihaju mi u Dr telefóny, na mail neodpisuju, tak dnes po práci sa tam chystám. Mne sa to jednoducho nezdá a cítim sa naozaj zle

janka_01
9. feb 2023

@zuzka1090 skúšala si urobiť ešte ďalší test?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre