Duch na teste v 5. týždni

lula3108
28. okt 2018

Ahojte, som podla ovulacie 5+6tt, podla lekara asi 5+1tt. Pred tyzdnom som mala na testoch krasne kolajnice, aj digi test ukazal. Rano som si robila po spineni test a zrazu tam uplne slaba druha ciarka, tak som sa zlakla a utekala na pohotovost a tam povedali ze vidia nieco malicke, velkost 0,48cm asi to je len vak. Tak nechapem preco mi test zrazu ukazal len ducha. Krv na hcg mi nebrali, idem zajtra k mojmu gynekologovi tak dufam ze mi k tomu nieco povie.

jamimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuanach
28. okt 2018

@lula3108 mali hned vziat hcg a nasledne o par dni to iste a podla toho sa urcuje, ci tehotenstvo pokracuje alebo nie......drzim palce, zazila som zamlcany potrat v 9tt, mne to rychlo klesalo, na usg nebilo srdiecko.....

seva22
28. okt 2018

@jamimka podla mna na minulom usg nemohlo byt nic vidiet okrem zltkoveho vaku,ja som tak bola v 5tt+2 a dokina videla len ten vak,a ze to je uplne normalne...podla mna je
@lula3108 v pohode,ze je tam vidiet len ten vak...skoda ze nemam obrazok sona zo 7tt,tam to uz bolo lepsie vidiet,aj ked mensie...nechcem ti davat falosnu nadej,ale podla mna sa spinenim nic nemuselo stat...v tomto som realista, ja som o prve babo prisla v 9tt,viem ake to je, ale mala som aj bolesti,teraz druhe tehu 2x spinenie ale bez bolesti a vsetko zatial chvalabohu ok...uz sme v 6.mesiaci...takze ak nemas bolesti bola by som optimista...podla mna tak skoro ti lekar vela nepovie,vacsinou ze len treba cakat kym babo dorastie,mne v 7tt uz bilo srdiecko...ale napriklad v prvom tehu ked som si spravila test a bol pozitivny volala som svojej gyne a sestricka ma objednala az na 10tt tehotenstva...ale kedze som potratila v 9,uz som len zavolala ze ten termin nepotrebujem...

alexa1983
28. okt 2018

@lula3108 mne sa to stalo pri biochemickom tehu :(

lula3108
autor
28. okt 2018

Doteraz nevidel lekar nic, az dnes videl ten vak a vraj je to v poriadku. Mna len zmiatol ten slaby test, nechapem preco som doteraz mala pekne ciarky a zrazu slaby duch. Beriem duphaston kvoli tomu krvacaniu ale bolesti nemam, mam ostat doma lezat tak dufam ze to bude v poriadku ale zajtra urcite pojdem k lekarovi a poviem mu aby mi sledoval hcg. Zatial nemam vylucene ani mimomaternicove takze uz len cakat este tyzden a snad uz bude srdiecko

majuska1515
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nerya
28. okt 2018

Ja som mala stále jednu čiarku slabšiu aj v 13tt, uvidíš čo bude 😉 držím labky

lula3108
autor
28. okt 2018

@majuska1515 len som spinila aj to len dnes rano a len na hnedo. Lekar povedal ze sa mam setrit a ja som vcera upratovala cely dom a umyvala okna a natahovala sa s opratym pradlom tak sa mohlo stat ze z toho sa nieco spustilo...teraz uz nic, dali mi aj injekciu proti krvacaniu

majuska1515
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bbebe
28. okt 2018

Mohol to byt kludne len chybny test 🙂

candies
28. okt 2018

@lula3108 ja byt na tvojom mieste už testy nerobím a pockaj do 7-8tt a potom už bude vidno aj srdiecko 🙂 držím palce

alilka
28. okt 2018

@lula3108 slabšiu čiarku máš preto že to hcg je už veľmi vysoké a test ho nedokáže už poriadne zachytiť..😁 keď tak,tak si urob test ,ale moc zriedkavo s vodou..uvidíš aké budú zasa koľaje 😉

alilka
28. okt 2018

Pardon ,moc zried s vodou 😂😂

ada36link36
18. mar 2019

Vidíte tam aj vy ducha alebo si tu druhu čiarku len nahováram? Ďakujem

alexa1983
18. mar 2019

@ada36link36 vidim ducha 🙂 skus testovat o dva dni, hcg rastie kazde dva dni min o dvojnasobok, ak bude silniet, tak je to super 👍🏽 Drzim palce 😉

nikus297
9. jún 2019

Ahojte, co si myslite o tomto teste prosim?

patka182
11. júl 2019

Prosim poradte podla vsetkeho som mozno 3tt vidite uz nieco? Mam rozne priznaky byva mi zle rano bolest podbruska a vajecnikov sem tam prsia a mozno sa mi len zda ale aj viac citim veci test v skutocnosti lepsie vidiet

alexandra2468
11. júl 2019

@patka182 nic tam nevidim. Tipujem, ze to je pepino? Ak ano, tam byva ciarka dalej, nez mas ty vyznaceneho “ducha”.
A aj na priznaky je velmi skoro..

veronikaszabova
11. júl 2019

@patka182 negativny

lennyka17
24. apr 2020

@nikus297 ahoj, bol pozitívny? Momentálne mám taký istý...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre