Duch na teste

Ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem
katarina5194
Včera o 12:32
Babule zase tu píšem.som strachom cela bez seba. Zajtra mám volať o vysledky z krvi. Ale ja mám taký strach. Dnes som bola u dr a on na sone nič nevidel. Ale podľa tychto kalkulácie čo su na nete by som mala dnes začať 5tt. Dnes som si robila ďalší testik a boli tam //. Silne. Dr niečo vravel že to môže byt ak mimomaternicove tehu. Ja sa len modlil aby to nebolo tak. Kedy dr uvidí na sone konečne fazulku. Ako si mam vypočítať tt. V kolkatom by som mohla byt. Robila som si aj ten digi a ten ukázal asi pred 2-3 dňami 2-3 čiže 4-5 Týždeň nie? Tak prečo dr ešte nič nevidela ani gestikulacny sacok ani nič. Bojím sa zajtrajška že čo mi povie.
olylili
Včera o 12:42
@katarina5194 máš nejaké zdr. problémy že si išla tak skoro k lekárovi?
katarina5194
Včera o 12:45
@olylili mala som bolesti. Tak som volala sestrička a ta mi povedala ze mam prist. Že keď tam ešte dr nič neuvidí tam mi aspoň zoberie krv.
olylili
Včera o 12:52
@katarina5194 ja som s prvou dcérou bola v 7tt s druhou 11tt a teraz so synom som krvácala to bol 5+0tt videl plod aj vacok kedy som otehotnela som nevedela keďže mám nepravidelne a potom ďalšie kontrolné sono 5+4 už bola aj akcia ❤ držím prsty aby bolo všetko ok
katarina5194
Včera o 13:00
@olylili takže tebe už v 5tt videl plod aj vacok? Ako to že mne tam ešte nič nevidno. Ani ten vacok. Ja som pri prvej dcérka zistila že som tehu keď som bola už 2 mesiaci.
olylili
Včera o 13:04
@katarina5194 možno si neskôr otehotnela ....ja som tiež tak pri dievčatách neriešila keďže mi stále meškali
katarina5194
Včera o 13:11
@olylili no uvidíme čo mi zajtra dr povie.a dúfam že všetko bude v poriadku
kacicka30
Včera o 13:51
@katarina5194 No mojka musis len vyckat ja som takto teraz dnes by som isla do 7tt...min tyzden som farbila a pondelok uz krv na sone nic abi ultrazvuku a bolo mimo takze ma vycistili a o 3 menzesy mame skusit ked sa zadari skor neviem co bude...jo drzim palceky aj tebe silno aby sa ukazolo.
ala82
Včera o 14:57
@katarina5194 lekari maju vo zvyku strasit ludi aby sa radsej pripravili nato najhorsie.mne bolo pri dievcatach vydno 5-6 tt ale pri chlapcoch az 8-9tt takze nic neni stratene.zalezi aby ti dobre stupalo hcg
katarina5194
Včera o 15:19
@ala82 keby to tak chcelo byť. A aj to aby to bol chlapček keďže dona máme už babulku. 😀 keď sa dozviem niečo nové dám vediet
ester177
Včera o 15:52
@katarina5194 ak si mala len bolesti podbruska, bez spinenia, tak ja si myslím, ze je vsetko v poriadku. Ja som 6+0 dnes, a kazdy vecer ma uz tyzden pobolieva podbrusko, obcas aj silnejsie, ze sa zlaknem. Ale ziadne spinenie nemam, tak si davam magnezko, ked mam pocit, ze je to uz moc. Potom nejak naraz bolest zmizne. Je to urcite roztahovanie maternice. Byt tebou, k dr. by som isla a UTZ az o tyzden, a o vysledky si len zavolaj. A neboj sa.
lucinika
Včera o 18:26
@katarina5194 neboj sa,ja som mala byť podľa MS 5tt,šla som lekárovi lebo som mala vysoký tlak ako aj pri prvom trhu. Tiež na sone nič nevidel,teda iba maminou čiernu machulku. Vravel že podľa sona vyzeral iba na taký 4 tt takže mám počkať 2-3tyzdne na sono. Takže budúci týždeň tam mám ísť,mala by som byť 7tt +/- pár dni,tak som zvedavá,nestresuj! Ešte je skoro aby videl krpate
janamexico
Dnes o 09:35
Ya som bola s malou ked som otehotnela 5+2 bola iba fazulka a 7+2 uz aj strdiecko pri malom som mala testi negatovne az ked som bola 8+2 mozno si mala ovulku neskor hlavne je ze testiku su pozitivne mozno bude babula tie sa nechcu skoro ukazat 😊
renimac
Dnes o 09:46
@katarina5194 závisí od výšky hcg. Ak je menej ako 1000, tak nemusí byť vidieť na USG ešte vôbec nič. Jedno aký týždeň si.

Začni písať odpoveď...

Odošli