Duch po dni

petramagd
21. okt 2017

Ahoj vcera som si robila mamatest a dnes rano som si všimla slabuckeho ducha stalo sa to aj Vám ? Plati to alebo co to je. Mne to neska uz tak ccca 16 dni..

amelee
21. okt 2017

Podľa mňa si v tom ;) mne sa to stalo, že som si druhú čiarku ani poriadne nevšimla, nechala som test položený a keď som si ho neskôr pozrela niečo sa mi na ňom nezdalo.. musela som sa zblízka pozrieť, čosi tam bolo, no istá som si nebola, tak som si urobila ďalší. Hneď ráno pri prvom močení, vtedy je moč najintenzívnejší. Druhá čiarka už bola zreteľná 🙂 a 16 dní meškania, to tiež o niečom svedčí. Urob si ešte test, aj viacero a môžeš si kúpiť aj viac rôznych značiek, pre istotu (ale isté to už podľa mňa je).

petramagd
autor
21. okt 2017

@amelee ja uz som si robila asi 5testov a stale negat. Až dnes no ten duch skusim si spravit este iny.. dakujem za info 🙂

deti95060810
21. okt 2017

nerob testy ako na páse, však počkaj niekoĺko dní a potom si sprav test....aký to má význam deň čo deň si robiť testy....to dávajú zadarmo?

petramagd
autor
21. okt 2017

@deti95060810
Každý den urcite nie stale tak po 3 dnoch.. uz som s toho.bola na nervy.. ked.to meskalo

deti95060810
21. okt 2017

@petramagd tak potom s problémom ku gynek. 🙂

amelee
21. okt 2017

@petramagd aha, tak to nebol prvý test 🙂 a máš pravidelný cyklus? lebo aj od toho to môže byť závislé, že si nemusela otehotnieť v strede cyklu, preto ti spočiatku nič neukazovalo....no ak je tam duch, je pravdepodobné, že si tehotná, možno by bolo naozaj dobre zájsť za gynekológom, aby skontroloval, či je všetko ok 🙂

lilyianka
21. okt 2017

@petramagd keby mi meslal ms 16 dni tak by som tak ci tak bola davno naklusana u gynekologa...aspon by som si dala zobrat krv kvoli hcg prip.to riesila s nim....
Urob si test za take dva dni a uvidis...ale nech vyjde akokolvek gynekolog ta neminie

iwanka222
21. okt 2017

@petramagd Ja som tiez mala najprv uplne slabucku druhu ciarku a robila si dalsi az po tyzdni z ranneho mocu a uz boli pekne viditelne dve ciarky 🙂

hanelka1
21. okt 2017

Podľa mňa nie si tehotná,,, po piatich minútach je už test neobjektivny, výsledok sa odčítava do 5 minút. Po 16 dňoch meškania by ti už svietili dve čiarky ako semafor

pininka
22. okt 2017

Mne tiez najprv test nic neukazal, ale som ho zabudla vyhodit a na druhy den ked som si ho vsimla, boli tam dve ciarky a ozaj som bola tehotna. Pri druhom som skusala ovulacne testy, boli biele ako sneh, ale kedze si sledujem ovulaciu aj podla hlienu isli sme na to a otehotnela som. Tolko k teme testy. Nic nieje spolahlive. Ale cudujem sa tiez, ze este cakas a nejdes na gyndu, moze to byt aj mimomaternicove, aj hocico ine. Urcite by som necakala.

hanelka1
22. okt 2017

@pininka pri mimomaternicovom tehotenstve je tehotenský test tiež pozitívny

pininka
22. okt 2017

@hanelka1 ja viem, tak som to aj myslela,ze vysledok sa nemusel hned zobrazit prave kvoli tomu ze tam nieke vsetko ok, ale tazko takto hodnotit. Mne ked meskalo dva dni isla som k doktorke, hlavne kvoli tomu,ze som prve potratila.

hanelka1
22. okt 2017

@pininka jasné, v princípe je to jedno,,, mala by ísť k mudr. keď jej to mešká 16 dní a bežne sa jej to nestáva, osobne si myslím ale, že tehotná nie je.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre