Dvojdňová menštruácia a možné tehotenstvo

leela123
17. feb 2012

Ahojte, chcela by som sa opýtať či je možné,aby som bola tehotná. Dostala som menšt. v podstate vtedy,keĎ som aj mala,ale trvala len dva dni 😖 S partnerom máme poväčšine chránený styk, len sem-tam si na chvíľku užijeme len tak 🙂 tak by ma zaujímali skúsenosti s krátkou menšt. a ako najskôr zistím či som/nie som tehotná a od kedy je spoľahlivé už si urobiť test. 🙂

saskia00721
2. okt 2017

@livia54 kašli už na testy za pár dní budeš na istom lekárka ti povie. Zbytočne sa stresujes ja s už testy vzdala tiež.

livia54
2. okt 2017

@saskia00721 no to máte pravdu us si,počkám 🙂

saskia00721
2. okt 2017

@livia54 tak to je asi jediné miesto kde sa môžeme obe dozvedieť na čom sme a čo sa deje. Pretože každá žena je individuálna a síce niektoré sa bránia ze nie je možné byť tehu a mať negatívne testy ale zas ine su toho dôkazom že to možné je. Prípadne môže ísť aj o nejakú inú diagnózu takže lepšie ako sa stresovať nekvalitnú domácimi testami je počkať na lekára. Ja som skúsil už všelijaké a na niektorých boli suchovia, iné boli negatívne na ďalšich boli dve čiarky ktoré ale po pár minútach zmizli a bez ohľadu na to kde som test kúpila či v drogérii alebo lekárni vzdy po prečítaní recenzií a reakcií daného testu som mohla akurát tak usúdiť že za najspoľahlivejši ho povazovat nemozem. A to som si už urobila xy testov.

kristina6014
14. okt 2017

Ahojte prosím Vás ms mi prišla o 3 dni skôr a trvala 2 dni bola veľmi slabá a aj hlien tam bol. Je to normálne, mali ste to niektorá? 🙂

antonia08karabin
18. apr 2018

Stara tema ale predsa napisem a mozno sa niekto najde s niecim podobnym. 16teho som mala dostat menstruaciu ktora aj dosla v predstihu s dvojdnovym spinenim.Menstruacia ale bola ina ako inokedy.Mavam ju silnu a tentokrat za cely den 2 vlozky a ku veceru prestala.Nad ranom sa trocha spustila a potom cez den jedna vlozka a k veceru uz len dospinenie.Dnes po utreti hneda krv a na vlozke tak isto ale ozaj len malinko.Teraz som v pomykove.Hormonalny profil ok a ja som nikdy nemala problem s menstruaciou.K comu by ste to este pripisovali?Alebo ak ste mali nieco podobne co to nakoniec bolo?

mirulinulinka
20. máj 2018

Dobry vecer mam problem doatala som menzes prve dva dni normalne potom nic .potom zas krvavy vytok potom zas nic iba spinenie brala som na konci min mesiaca antibiotika bo mi trhali zub a mala som zapal v hrdle mohly to sposobit aj antibiotika inak mavam kazdy mesiac normalnu mrchu dakujem za odpoved

anuskea
8. aug 2018

Ahojte zienky chcem sa s vami poradiť mrchu som dostala o pár dní skôr ako som mala. Menzes mám pravidelný iba tento mesiac prišla skôr, trvalá mi iba 2 dní na tretí iba slabé spinenie 😊ak ma niektorá z vás stym skúsenosti poprosim com.som s toho na nervy😕

jajka3
10. sep 2018

Baby mam tiez dibnu MS spinenie bolo dlhsie ako inokedy v podstate 5dni pred ocakavanou Ms tu som dostala este o dva dni skor ako.inokedy a trvala len dva dni a uz nic boleli ma dost aj krize v tomto obdobi test som robila lebo mi to prislo zvlastne ale negativny.myslite ze by som mohla byt tehu?

0940553033
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
romy_123
5. nov 2020

Čaute ja to mám tiež len dva dni je možné že by som bola tehotná?

vanesslackova
1. dec 2020

Ahojte prosím vás o radu robila som si tehotenský test bol pozitívny ale nebola som si ista tak som si spravila este jeden a ten bol nepozitivny mala som menštruáciu 3dni tak ze nie som si ista či som tehotna alebo nie ...poprosili by som o nejakú radu ďakujem

kristtin1
8. máj 2021

Ahojte chcem sa opýtať menz mi začal 6.5 včera som normálne krvácala a dneska už nemám len take spinenie farba je do hneda ... s priateľom sa snažíme o bábätko tak či je možné že by som bola tehotná ? Ďakujem za každé rady 🙂

rose32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aneta239
7. máj 2022

Dobrý večer baby chcem sa spýtať tiež mám taký prípad mala som menzes takí 2dnovi slabulinko skoro 3tyzdne som začala vracať biva mi zle a mam chute na iné jedlá ktoré som zvicajne nejedavala môže to byť že som tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre