Dvojdňová menštruácia a možné tehotenstvo

leela123
17. feb 2012

Ahojte, chcela by som sa opýtať či je možné,aby som bola tehotná. Dostala som menšt. v podstate vtedy,keĎ som aj mala,ale trvala len dva dni 😖 S partnerom máme poväčšine chránený styk, len sem-tam si na chvíľku užijeme len tak 🙂 tak by ma zaujímali skúsenosti s krátkou menšt. a ako najskôr zistím či som/nie som tehotná a od kedy je spoľahlivé už si urobiť test. 🙂

mia258
17. feb 2012

@leela123 mne teda 4 dni meškala, ale potom trvala tiež len dva dni a som tehu 🙂

bubinko83
17. feb 2012

@mia258 to fakt? 🙂 Akože normalne si mala menzes ,moc si krvacala?

mia258
17. feb 2012

@bubinko83 prvý deň len tak slabšie (aj prvý deň normálneho menzesu mám slabší) a potom druhý deň to bolo silnejšie.
Ja som si vždy myslela, že to má byť len "špinenie", na ktoré úplne postačí intímka, no ale môj prípad to nebol 😅

magic08
17. feb 2012

@leela123 som v podobnej situacii. mrha dosla o dva dni skor ako som predpokladala, trvala 2 dni aj to bol skorlen krvavy vytok ako mrcha, no tehu test je negativny, zatial. 😀

bubinko83
17. feb 2012

@mia258 to je zvlaštne počujem to prvy krat, tiež som myslela že je to len take špinenie.

mia258
17. feb 2012

@bubinko83 zas nehovorím, že to bolo úplne silné, ale rozhodne to nebolo len také slabé ako niektoré píšu 😕 Preto som potom šla k dokymu, či je všetko v poriadku...

bubinko83
17. feb 2012

@mia258 a zistila si to testom alebo doki ti robil sono?

adlani
17. feb 2012

@leela123 Ja som dostala menstruaciu uplne normalne v termine ako som mala mat, ale bola slabsia a trvala asi 2-3 dni. Normalna krv, nielen spinenie. Musim ale povedat, ze to uz som akosi tusila, ze som tehu. Urobila som test - pozitivny a teraz uz som v 28.tyzdni.

stardust
17. feb 2012

baby, nestraste!!!

mia258
17. feb 2012

@bubinko83 robila som si test a ukázal mi // ale potom som šla aj k dokymu a ten to na sone potvrdil 😉

len.petra
17. feb 2012

@leela123 Ahoj, ja som pri staršej mala takto dva mesiace menštruáciu len po 2 dni, prišla presne na čas aj napriek tomu, že som bola tehotná.

kvetula2109
17. feb 2012

@leela123 ja osm mala tiez dva dni menstruaciu,prvy den ako obvykle ale na druhy den sa to stracalo a o tyzden na to som robila test a vysiel pozitivny,ale jednu menstruaciu po splodeni som mala normalnu,viem to pretoze vieme presne kedy bolo nase babo splodene

aleks_30
17. feb 2012

@leela123 Ahoj. Ja mavam tiez len 2 dnovu, ale pripisujem to tomu, ze som vysadila antiku pred 4 mesiacmi. Pocas nej, som mavala silny menzes asi 5 dnovy, ked som vysadila, uz mavam silny ale chvalabohu len 2dnovy. Aj som si robila asi 3x test, ale take stastie ze dve palicky som nemala :/. Cize v mojom pripade, je to isto z toho vysadenia antiky. 😒

leela123
autor
17. feb 2012

ja antiku nemam vobec, len ma to zaskocilo,kedze trvala tak kratko. este sa mi to nestalo. inak mavam aj 7 dnovu :D

adlani
17. feb 2012

@leela123 tak skus kupit test a uvidis...ja som si po tej slabej menstruacii robila asi styri testy co som tomu nemohla uverit 🙂

magic08
17. feb 2012

@adlani ahoj, chcem sa spytat... kedy ti testy ukazali //? mavam mechu silnu a cca 8 dnovu, no a tento cyklus som mala len 2 dni spinenie a 2 dni slaby krvavy vytok, stacilo to na intimku. no test negativny. Tak neviem preco bola tato mrcha takato 😝

adlani
17. feb 2012

@magic08 no ja som si robila hned po skonceni tej slabsej menst. ... myslim, ze to mohlo byt asi tak tri tyzdne po pocati (potom som bola na sluzobke, takze viem zhruba, kedy sme zamiesili 🙂 )

magic08
17. feb 2012

@adlani 🙂 gratulujem, nech vsetko dobre dopadne... adakujem.ja som tiez robila hnedpo skonceni mrchy, no est negativny. mam doma este jeden, tak neviem ci to nebude zbytoce testovanie 😝

janulienka77
12. apr 2012

ahojte ja mam tiez taky problem.mrchu som dostala o jeden den skor, ale trvala sice len 4 dni co u mna nie je vo zvyku. mavam ju aj 7-8 dni. s priatelom sa pokusame o mimi uz 8 mesiacov. som myslela, ze by sa to tentokrat aj mohlo podarit, skusala som aj test, ale bol negativny.straasne ma boleli prsia,pichanie v podbrusku , dost chodim cikat este aj teraz. ale nakoniec dosla ta mrcha. tak teraz neviem.

milaciky
12. apr 2012

@janulienka77 podla mna je to psychickeho povodu, ked si tak zelame babo, tak ako keby si telo vytvorilo priznaky tehotenstva

mtltmtlt
14. apr 2012

Ahojte baby. S manzelom sa tiez snazime o babo🙂 mala som podobnu mrchu. Tiez len prvy den slabu a na druhy silna a vecer uz len spinenie. Asi 10 dni na to som mala silne bolesti v podbrusku,ze som ani sediet nedokazala. Ale iba jeden vecer. Testu sa bojim z predoslych sklamani, myslite ze mozem byt tehotna?

sonka_miro
19. júl 2012

Ahojte baby, neviete ci moze byt ze uz treti cyklus mam taku zvlastnu menstruaciu, strasne slabu ale len par dni a tento posledny cyklus som mala len jeden den a slabe. Snazime sa o babatko s manzelom ale tehotna nie som, teda tento cyklus som si test nerobila, ale nepredpokladma ze by som bola, Nemam zaidne bolesti, ani palenie, ani svrbenie, nic. Prosim poradte ak mate nejake skusenosti.

lucinka1104
19. júl 2012

@mtltmtlt Ako si dopadla?
@sonka_miro ja som na tom uplne rovako ale mne chodí aj neskoro.....zajtra idemk DR budem mudrejšia 😝

sonka_miro
19. júl 2012

@lucinka1104 no mne dojdu vzdy nacas, ale teraz som mala len jeden den a take o nicom a potom uz nic, A teraz sa k lekarovi nedostanem lebo ma dovolenku a potom som ja zase na sluzobke, tak asi po tej sluzobke pojdem.

ewwicka
19. júl 2012

Ahojte baby aj my s manzelom sa snazime o babo zatial len 2 mesiace tiez som mala minulu menstruaciu divnu meskala dva dni a trvala tiez len dva dni a potom iba spinenie bola slabsia ako obycajne.a teraz 12 teho mi doktorka pichla hormon na prasknutie vajicka a mali sme sa snazilkovat a dala mi aj duphaston aod nedele mam bolesti a pichanie v podbrusku co si o tom myslite prosim 😒

zvolsiinylogin
2. aug 2012

caute, tak ja hlasim pozitivny pred menzes ( slabucky dusik, ktory nesilnel) a dnes som 2 DC, rano som testla a dusik velmi zoslabol.. ☹ ☹

cica273
11. aug 2012

aj mne meškala mrcha tyždeň potom som dostala mala som s priatelom nechraneny sex pošas men a trvala mi 2 dni a teraz mavam bolesti v podbrušku prsia ma zatial nebolia 😖 😖

wewe22
11. aug 2012

@janulienka77 nevzdavaj to ja som si pri barborke spravila 4 testy vsetky neg. az doky povedal ze som tehu
teraz som si robila test prvi neg. a po dvoch dnoch mam na teste ducha

janulienka77
11. aug 2012

@wewe22 blahozelam a drzim palce 🙂

evulka12
14. aug 2012

ahojte ja us mam 1 babo us ma 3 roky ale s manzelom sa snazime o 2 dieta teras som mala mrchu prvy den bol silny na 2 den bola slabsa a na 3 den bolo len take spinenie ale bojim sa kupit test lebo stale my vyslo negativny.PROSIM PORADTE MI 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre