First test - tehotenský rýchlotest. Máte skúsenosť?

katie888
23. aug 2009

Ahojte, mate niektora skusenosti s tymto typom testu??...mozem sa na jeho vysledok spolahnut?..2x mi vysiel //..druhu ciarku bolo najprv vidiet veeelmi slabulinko, no ale viditelne sa objavila az po limite...viete mi niektora poradit, mate skusenosti?

brisilda
23. aug 2009

ja s nim nemam skusenost ale pokial mas ciarky po ocakavanej mrche tak si tehu 😉 zajtra to poisti este inym napr. mamatest alebo rapiclear

flyangel
23. aug 2009

katie nemam s tymto testom ziadne skusenosti,ale odporucam ti vyskusat si iny druh testu pre potvrdenie spravnosti testu...ak ti vyjdu ciarocky znova a na inom teste je velmi pravdepodobne ze si tehotná.Mnoho zien ma // az po limite ale to neznamena ze nie je tehotna...takze skus iny testik

katy1979
23. aug 2009

aj ked sa ti ukazali po limite mala by si byt tehu. teda je to velmi pravdepodobne

katie888
autor
23. aug 2009

..vraj tento test zisti tehu uz 3 dni od oplodnenia..no neviem teda......medzi tymito dvomi som skusila este mamatest, a tam sa mi objavil len taky duch, ale popri sfarbovani som videla, ako sa tam ta druha ciarka rysuje(bola viditelna aj pri nabehnuti kontrolnej ciarky) proste som ju videla, ale po vyschnuti uz bol len duch..

brisilda
23. aug 2009

katie skus este jeden 😉 meska ti mrcha test ukazuje // co ine to moze byt? 😀

katie888
autor
23. aug 2009

..ok brisilda..vyskusam, nechcem sa zbytocne plasit a predcasne radovat.. 😖 ..no uvidime, ci to ukaze al nie..

mici123
6. aug 2010

baby potrebujem sa vas opytat.. robila som si testiky na ktorych mi vsade vysla jedna ciarka, ostala som smutna, no nevzdavam sa.. cakala som na mrchu a ta uz druhy den nechodi, nemam ani ziadne pocity, ze by mala prist.. inak som zdrava baba, nemam hormonalne problemiky a mrchu mavam pravidelne.. takze mam ist ku lekarovi, ci mam este doma cakat? uff, som teda zvedava ako toto cele dopadne 🙂 dufam, ze budu casom aj vytuzene // 🙂 diky vopred 🙂

mici123
6. aug 2010

este som zabudla poslednu mrchu som mala naposledy 7.jula ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre