Ide podľa vás o uhniezďovanie?

tinka0000
19. mar 2018

Babule, co to moze byt prosim Vas, ak sme sa s priatelom pokusali o babatko, a mam take pichave bolesti jemnucke sem tam akokeby v lavom boku dole...Moze to byt uhniezdovanie ? ALebo ako dlho trva uhniezdovanie ? Neviem co to moze byt.Dakujem za rady ♥

ah1234
19. mar 2018

@tinka0000 uhviezdenie moze byt podla skusenosti, co som citala, vselijake. Ja som citila dutu bolest v podbrusku a potom to preslo do bolesti z roztahovania maternice, co pocitujem uplne rovnako, takze neviem ani povedat, kedy to uhniezdovanie skoncilo.. test si si robila? Ci je este skoro? Ja uz som pocas uhniezdovania mala pozitivny test.
Inak to co opisujes ty mavam obcas uz cca 5 rokov, bola som na roznych testoch, ci to nie je nahodou zapal vajecniku, ale na nic mi nikdy neprisli.. Kazdopadne, drzim palce. 🙂

tinka0000
autor
19. mar 2018

@ah1234 No vies co, mrška skoncila 10teho, a od vtedy sme sa snaziili, mne vychadza dneska ze mam ovulaciu, takze neviem ci sa to podarilo skor, alebo neviem co to je, nemala som to nikdy takze neviem sama ze co to moze byt. Test som si nerobila kedze si myslim, ze je to skoro. ALe dneska pojdem do obchodu tak kupim :D
Ked som bola prvy krat tehotna-missed, necitili som nic a tiez sme planovali a mala som vypocitane dni ze kedy asi :D a tak teraz neviem co to moze byt, nechcem sa tesit , lebo potom by som bola smutna..a Ja uz chcem aby som ho mohla mojenkat, a bozkat a vsetko , uz aj tych 9mesiacov ak by nahodov, je premna vela :D ♥

ah1234
19. mar 2018

@tinka0000 fiha, tak to je fakt skoro, to ti test este nepovie podla mna. Pockala by som, nech sa nesklames zbytocne..

tinka0000
autor
19. mar 2018

@ah1234 tak budem len tuzobne cakat do dna mrchy a modlit sa ze nepride 🙂
Tak uvidime...Aj ked si myslim ze to nejak nevyslo..ale nestracam naaadej 🙂
Dakujem ♥

ah1234
19. mar 2018

@tinka0000 no ak dnes vychadza ovulacia, tak sa este mozete posnazit 🙂) inak ma facsinuje, ake je to "nefer", ze niektore sa ani nesnazime a podari sa to uplnou nahodou na jeden nechraneny pokus a niekto sa snazi a ide to tazko :(

tinka0000
autor
19. mar 2018

@ah1234 to ano...Ide to mozno aj psychikou, a aj tym ze kto velmi chce tak to nejde..Neviem ci je to povera alebo co, ale uz fakt neviem, toto som presne pisala aj v jednej teme, ze niekto kto velmi chce nema, lebo sa nedari, a druhy kto nechce ze neplanuje alebo co, tak ma aj dvojcata naraz :D ALe ja kazdemu doprajem a drzim palce, tak dufam ze aj mne sa podari ♥

deti95060810
19. mar 2018

ja som nikdy žiadne uhniezďovanie nepociťovala...😉

pininka
19. mar 2018

@tinka0000 tak podla mna ovulaciu budes mat az tak okolo 25teho,takze tehu asi niesi. Ani ja som nikdy uhniezdovanie necitila a bola som tehu 4krat

tinka0000
autor
19. mar 2018

@pininka ako to pocitas ze az tak neskoro ?? ze 25teho? to je neskoro :D

ah1234
19. mar 2018

@tinka0000 a nevies zistit sama, kedy mas cca ovulaciu? Ja som mala vzdy vytok, kamoska sa zase stazuje na bolesti v podbrusku. Skus to sledovat a mozno na nieco prides. Inak aplikacie na zaznamenavanie menstruacie ti vypocitaju, kedy by si mala mat ovulaciu ale to nemusi vobec platit. 🙂

shades3
19. mar 2018

ahojky, uhniezdovanie je zvycajne 10 -12 dni po ovulke, takze este skoro.. v case menzesu to moze byt a pritom sa niekedy aj krvaca trosku, alebo spini, preto mnohe baby ani hned nevedia, ze su tehu.. 🙂 drzim palceky.

pininka
19. mar 2018

@tinka0000 od prveho dna posledneho menzesu mas odratat 14 dni a to bol den ovulacie. Dni okolo toho este mozu byt plodne, na tvojom mieste skusam od 17 do 21 ho.

tinka0000
autor
19. mar 2018

@pininka ano takto skusame, viem ano.Dneska zevraj mam ovulaciu podla tych vypoctou, tak dneska skusime 🙂
Dakujem ♥

tinka0000
autor
19. mar 2018

@shades3 Dakujeeeejm dufam ze to bude aj moj pripad ♥♥

shades3
19. mar 2018

@tinka0000 no verim a drzim palceky xxxxx

pininka
19. mar 2018

@tinka0000 nemas zaco,drzim vam palce

tinka0000
autor
19. mar 2018

@pininka

mattulienka565
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre