Implantačné špinenie

maciatko93
3. okt 2018

Dobry den mamicky prosim vas mate niektora skusenosti s implantacnym spinenim? Neviem ci sa mi rozbieha ms alebo ide o implantacne spinenie vcera som mala vytok hnedy a dnes cista krv velmi malinko len na toaletnom papiery pobolieva ma brucho ako pri MS a krize ... je to ale ina bolest ako pri MS mne ked prichadza MS mam bolesti v stehnach za kazdym teraz nic inac bez agolutinu MS nedostanem ... teraz som si ho nebola pichnut este a dakujem

maciatko93
autor
3. okt 2018

Prosim o odpovede dakujem :(

maciatko93
autor
3. okt 2018

Prosim to vazne nema skusenosti?

miadi
4. okt 2018

Ja som implantacne krvacanie nemala . Tak skus tehotensky test. Implantaciu som citila. Ze nemas klasicke pocity ako pred menzesom ale nie je smerodatne. To sa stava. Skor ci mas teho priznaky bolave bradavky caste cikanie unava atd

bimbina
1. nov 2018

Ja zas mám podobnu tak isto skúsenosť .Tak isto sme s manželom síce ešte neplánovali ale sme sa nebránili pocitu rodičovstva a naplno užívali si prvé týždne ako manželia .. Mám 5dni pred menštruáciou a už tri dni má pobolieva v podbrusi . Včera v práci som na toalete spozorovala spinenie /krvavé , avsak keďže som zo žien, ktorým keď dorazí menstruacia tak prežívajú muky . A včera žiadne bolesti . Po pár hodinách spinenia ani slychu . Nad ranom som sa zobudila asi 2x na bolesti brucha . A dnes cez deň , tak isto . Som spozorovala mierne špinenie. Tak to popisujem najskôr tomu a menštruáciu mám dostať 8. Tak i tak to test ešte neukáže , tak jedine počkať.😊

bimbina
1. nov 2018

Pardon oprava nie 8. Ale 5. 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre