Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
20. feb 2010

Mimunesko, to dobře dopadne. Nezoufej... Uvidíš, že tam aspoň jedno miminko bude...

mimunesko
20. feb 2010

holky díky moc za podporu 🙂 Musela jsem se jít z toho všeho vyvětrat-mám sice nesch. bez vycházek,ale šla jsem.POkud jsem tak nejsem nemocná a pokud né tak mě to neublíží.Mám náročnou práci a vzhledem k mému věku jsem chtěla být hodně opatrná,ale nevím jestli by nebylo lepší chodit do práce. Už ted mam pocit budu patřit mezi ty starší mamči-pokud se to povede-aspon jjedno .......... 🙂 🙂 🙂 -prosííííííííííímmm 🙂 🙂 🙂

denis19
20. feb 2010

mimunesko
bud v klidu já jsem starší....a je to mé první a myslím ,že tudíž i poslední mimčo 😀 a procházka určite neublíží 😀 máš trochu výhodu ,že jsi v ČR...tak i kdyby jsi byla samoplátce je to levnejší jako u nás.....ale to netvrdím, že je to nenáročné 🙂

gabulik77
20. feb 2010

ahojky holky hlásím se po delší době, měli jsme s manžou válendo- gaučing 🙂, jen jsem uvařila oběd a jinak vůbec nic neděláme a odpočíváme, tak jsme nechali odpočívat i PC 😀
Moc zdravím mimunesko a sslunicko a moc držím palecky, mimunesko neztrácej hlavu, určo se objeví //, já testovala až 15 den, 10 den může být opravdu brzo, ještě vydrž 🙂

krivka5
20. feb 2010

dobry vecer dievcata!
denis...ako som pisala ze uz mi je fajn,bol to len chvilkovy ukaz.k mojim nevolnostiam sa este pridala bolest hlavy.a to mi dosiel utros ,takze az v pondelok si mozem dat predpisat.dufam ze to nevadi ze si jeden den nedam...
vitam slunicku a mimunesko a drzim vam palce nech si najdete na testiku dve // 😉

denis19
20. feb 2010

ahoj holky...gabulik..ten gaučing je u vás celkem oblíbený sport...to se mi líbí 😀 😀 😀

krivka....možná by ti utroš i v lékárne prodali i bez receptu, kdyby jsi jim vysvetlila situaci a že recept doneseš dodatečne,aby se náhodou neco nestalo....možná by vyšli v ústrety!!! zkus to.....já dnes jdu ve šlépejích gabulik a gaučinkuji také...ale sama

gabulik77
20. feb 2010

denis je to náš docela oblíbený sport, zítra budeme courat, tak jsme si dneska chtěli odfrknout a říkáme si dokud to jde tak si to musíme užívat🙂) ne ale hlavní důvod byl ten, že jsme se byli dívat na hokej v hospůdce, takže jsme šli dost pozdě spát 😕 tak jsme to doháněli.

denis19
20. feb 2010

ahááá...tka ty ponocuješ 😀 😀 a kam se chystáte zítra courat?

gabulik77
20. feb 2010

zase se pojedeme jen tak na čumendu podívat po krámech do Prahy 🙂 nám nestačí to každodenní dojíždění do práce do Práhy, my tam musíme jezdit i o víkendu 😀 😀 jsme malinko mišuge 😀 už se těším až bude lepší počasí a budeme jezdit někam na výlety pokud to tedy ufuním 😝 😝 dneska tady bylo nádherně, měli jsme na teploměru ve stínu 7 st. tak se nám sesunul sníh ze střechy a máme povalený plot a tuje ☹ ☹ na jaře bude co dělat....

denis19
21. feb 2010

dobré ránko...tak gabulik hezké pčumy a možná i neco sevám nalepí na prstíčky a budete se potom doma vytešovat ...... a kde máme plesající vílu??? ta asi dospává,co????? 😀 😀 😀

l.u.c.i.e
21. feb 2010

Ahojky holky,

tak se hlásím z plesu čilá a zdravá 🙂 Bylo fajn si zase po dlouhé době zaplesat 🙂 Dokonce jsme vyhráli v tombole tlačenkové prase 🙂 Jinak teda co mě vadilo bylo všude samý kouř. Nedalo se tam ani dýchat. Nechápu proč se nemůže i u nás zakázat kouření. Teď mám dítě vyuděný 😀

Jak se máme v neděli? Všichni na procházkách, když je venku tak krásně? 🙂

denis19
21. feb 2010

no venku je lucko nádherne i u nás,ale já se dnes dala na pečení, mám už sice hotovo,ale ted pro zmenu čekám na bráchu s frajerko, pro ne jsme vlastne pekla a uvidíme co bude dál
s tím kourením máš pravdu u nás apoň zakázali kourení v restauracích,ale na plese by se určite hulilo nadále...tak ríkáš , že vyhopsaná a vyuzená...celkem fajn kombnace 🙂

l.u.c.i.e
21. feb 2010

Ještě teď mě docela bolí hlava, ale z alkoholu to není 😀 U nás právě není zakázáno ani kouření v restauraci...

Tak to doma budete mít veselo když přijde brácha s frajerkou, ne? K nám by měli dorazit známí, co byli na plese a pomoct sníst to tlačenkové prase. Já tlačenku nemusím 🙂

denis19
21. feb 2010

tak to máte krásné plesové pokračování 🙂
jo s bráchou budu veselo...on takový pragmatický srandista.... 🙂 práve volal, žč už vyrazili, tak to se musím ješte doladit,make-up už mám, a hodit neco na sebe, ikdyž v tech teplácích je mi nejlíp.....a jak jsem psala , že mne neskutečne bolí ledviny a záda.tak jsem si propočítala, že dnes bych baj očko mela menzes a i jsem si na WC papírku našla slabounce zbarvený výtok,ale jen ráno....že jak to telo stále pracuje ve svém rytmu...je ti neuveritlné, neoblafneš ho ničím

l.u.c.i.e
21. feb 2010

Užij si to s bráchou. Je to neuvěřitelné, že tělo pracuje i tak, že by nemělo, co? Snad tě brzo přestanou bolet ledviny a záda...

denis19
21. feb 2010

jojo..telo je jíná mašinka.... 😀
lucko,kdy plánujete delat hromádky výbavičky????

l.u.c.i.e
21. feb 2010

Už to plánuju. Příští týden jdu ke kamarádce, co mi dává na stranu věci po malým. Tak už si nějaké odnesu domů a podle toho se pak zařídím dále. Nechci nic nakupovat, když nevím, co všechno podědím. Abych to pak neměla několikrát. Dítě z toho velmi rychle vyroste. Jak mi říkali kámošky, že některé věci ani nestačili používat a už z toho děti vyrostli. Postýlku asi začneme řešit už někdy v březnu...

denis19
21. feb 2010

no ptám se proto, neboť príští týden jedu za sestrenicí, co podedím po malé veci a nevím jestli ž brát ty veci, či je ješte broz...jsem v tom takový poseroutka.....ale jsem si ríkala, že je radeji vezmu..ješte neco dostanu tu od švagrové a dam to dokupy a budu vedet co a jak.je mi jasné, že nebudu kupovat ani špendlík,protože presne jako ríkáš...potom se to ani neunosí.....a když poslouchám co mi kdo chce dát ro mimčo po porodu...tak to asi také budu muset zkorigovat....neboť to bude neúnosné 😀 😀 😀 jedine co chcme kupvat je kočárek a to chtejí zafinancovat moji rodiče....tak jsem bez výdajú na začátek, jen co človek dal do IVF 😀 😀

l.u.c.i.e
21. feb 2010

Tak to máš podobné jako u nás... Přesně proto už si chci vzít nějaké věcičky i já, abych se podle toho zařídila... Docela se na to už těším. 🙂

denis19
21. feb 2010

No to já Lucko také...... 🙂 🙂 🙂 už jste orkovali i ty kočárky???

l.u.c.i.e
21. feb 2010

Vůbec. Když mi pořád nevíme, zda chceme nový nebo použitý po jednom dítěti. Zatím co jsme tak sondovali, jsme zjistili, že ty co měli nový kočár, museli reklamovat a nakonec si stejně koupili použitý a ještě se zárukou...

denis19
21. feb 2010

ahááá.no my víme, že hluboký máme od sestrenice pujčený na ten pul rok , mela casualpaly S4 a sporťák si kupujeme nový...nenašla jsem ho totiž nikde použitý a moji náročné mamince se fakt použitého kočárku nelíbí....je stále s nečím nespokojená 😠

l.u.c.i.e
21. feb 2010

Právě hluboký je tak na půl rok. Ještě uvidíme, třeba taky nějaký zdědíme 🙂 Kočárek budu řešit jako to poslední. Stejně ho nechci domů dřív než porodím 🙂

krivka5
21. feb 2010

denis,lucie...tak to vam je hej ked mate pokom dedit vecicky pre mimco 🙂 v nasej rodine su uz velke deti a vecicky uz davno porozdavane.no aspon sa budeme s mnz vyzivat v nakupovani .uz teraz si tie chutne male vecicky v obchodoch obzeram,ale este je na nakupy skoro...

denis19
21. feb 2010

ahoj krivka....jo na nákupy máš ty ješte čas,ale popravde ti to až tak celé nezávidím, ty nákupky jsou fajn,ale jak jsem si tak v hlave promítal, je to celkem slušná konečná sumička.....ale co neudelat pro bublinky, že?????
tak brácha odjel, skočili jsem i na omrky do shngu,byla tam dinosaururí výstava, tak paráda..... 🙂

mimunesko
22. feb 2010

tak holky-jsem dnes 12 den po et. a test nega ☹ opět Nechci to vzdávat předem,je mě špatně od žaludku-to asi nervy,trochu mě pnou prsa a bolí mě pupík jako na ms ☹ Nevím-čekám-ještě trochu věřím-uvidíme z krve ve středu-už aby to bylo,zdraví......... J

denis19
22. feb 2010

mimunesko
už jen vydržet do stredy a verit...nic jiného nezustáva..... 😉 preji pevné nervy...pokud to jen trochu jde!

mimunesko
22. feb 2010

díky denis,pokusím se být v klidu 🙂

denis19
22. feb 2010

jo to se pokus...já se práve ted tak nasrala v práci, že premýšlí, že odcházím na PN.... 😲

mimunesko
22. feb 2010

Myslela jsem že už jsi na mateřský? taky by jsi se měla snažit být v klidu abys měl mimčo pohodáře 🙂 Coi děláš za práci? Na kolikátý pokus jsi byla těhu? a kolik je to let? moc otázek najednou vid 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre