Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

gabulik77
24. feb 2010

já měla taky dnes den v klidu, v práci se nestresuju, takže pohodička 🙂

denis19
24. feb 2010

díte štesteny jsi ......a tvé malinké také...ješte nevíte co to je, že???? kdy máš další nakuk na mimčo????

gabulik77
24. feb 2010

no denis, příští středu jdu na tu genetiku, tam mi budou určo dělat UZ viď?? já ani pořádně nevím co tam budou zkoumat?? To bude nějaký podrobný UZ? Mohli by tam zjistit pohlaví? JInak jdu 5.3. s manžou ke své dr. tak tam si fotečku určo nechám udělat, doufám, že tentokrát nezapomenu 😝 😝

denis19
24. feb 2010

gabulik...no na UTZ na genetice projedou celé mimčo a pomerí a zjistí ,že je v porádku, tak pohoda a pokud je dobre natočeno a není líne jako naše..tak i uvidí pohlaví 🙂 a tam ti určo dají i fotečku, nebo si o ni rekni to dle mne není problém.....

gabulik77
24. feb 2010

aha no tak to jsem zvědavá, tak to si určo o fotku řeknu🙂)) doufám, že bude vše v poho a mímo se ukáže🙂

denis19
24. feb 2010

jasan, že bude vše v porádku...ako ináč 🙂 no já se ted asi práve nejak moc prepapkala....asi jsem to prehnala.....to je tak ,když nemám normální jídlo behem dne.... 🙂

gabulik77
24. feb 2010

no já do sebe zrovna láduju rohlík 😀 😀 ale je moc dobrý🙂)

denis19
24. feb 2010

🙂 to ti ráda verím 😝
gabulik a chodíš na nejakou profylaktickou prípravu????

gabulik77
24. feb 2010

ne jejej co to je????? 🙂

gabulik77
24. feb 2010

jo Denis tak už vím, ne nikam nechodím a nikam se asi ani nechystám 😒

denis19
24. feb 2010

hm, já jo a moc se mi to líbí.... 🙂

gabulik77
24. feb 2010

u nás holky byly v práci na předporodním kurzu asi jen tedy 2x2 hodky a ríkali, že to nebylo nic moc, samá reklama na výživu a tak a asi snad jen hodina o dýchání a o porodu, tak nevím asi jde o to na jaký kurz člověk natrefí

denis19
24. feb 2010

ahá, no já to mám 11x2hodiny, kde jedna hodina je dýchání a druhá pokec s porodní asistentkou,ale tá nám od početí,pres porod a šestonedelí ríká vše!!!!

gabulik77
24. feb 2010

jo tak to je super, to věřím že hodně dá🙂) ještě se mrknu, jestli není někde něco kolem mého bydliště nebo zaměstnání, kam by se dalo chodit. Asi je lepší, že to je na více hodin...

denis19
24. feb 2010

no to je,probere se potom úplne vše a potom se i dýchat naučíš 😀

eva5
25. feb 2010

Ahoj holky moje zprávy nejsou,tak veselé a pozitivní,ale --v úterý jsem byla na kyret dnes jsem šla na kontrolní hcg a jeho hodnota stoupla!!!místo ,aby klesla ,volali mě z nem tak jsem tam naklusala a zítra jdu na druhou revizi a tentokrát pod UZ,aby byla jistota ,že je všechno čisté!pořád mám strach jestli mě to neudělali brzy a zbytečně....kleslo mě hcg a to prý je jasný---teď zase stouplo no je to bludný kruh .......až se to zítra vyřeší a já doufám ,že dobře jsem si říkala,že bych jela na měsíc do lázní do Klímkovi.odpočinout si a počkat na květen?možná radši červen a potom zkusit rozmrazit ty naše 4embrijka --jinak Vás pořád čtu a číst budu a občas napíšu---

denis19
25. feb 2010

ahoj eva...tak to je síla!!! nejhorší je, že nevíš co se to deje to JE to normální????? nevím co si myslet....

eva5
25. feb 2010

Ahoj Denis....teď už nezjistím jestli to bylo brzy ???a zbytečně??ptala jsem se kamaráda lékaře na histologii..jestli se to dá poznat ???jestli to "posrali"?,ale prý nedá ---takže musím se s tím smířit ,ale nějak mě to nejde

eva5
25. feb 2010

Denis...jinak fotky jsou krásný ....já mám doma jenom ty černobílé ještě od svého prvního dítěte.....a na ty 3D teda koukám jako blázen 😉 Vy budete mít holčičku Karolínku?je to tak?

eva5
25. feb 2010

---a už se chystáš na tu PN???

denis19
25. feb 2010

evi....cítím ,že to dobre prekonáváš,ikdyž to musí být horší,jako kdyby IVF nevyšlo!!!!!
jo je to holka a karolína a na PN jdu od dalšího týdne, príští si beru ješte dovolenou, budu tu mít na prázdninách neterinku 🙂 tak nám bude hej.....
tak plánujete jít do KETka...to je super, dej se dokupy a šup na to.... a máš pravdu to 3D je zázrak 🙂

eva5
25. feb 2010

přítel říkal,že přejdeme do jiného centra.......jsem mu na to říkala,že máme 4embr.a on no tak nám je pošlou do toho druhého centra......jsem se musela smát ..Ti chlapi to berou tak nějak jinak ......asi mu došlo,že trpím anení to pro mě sranda a už se tam nechce vracet ,tam kde se to dvakrát nepovedlo....

eva5
25. feb 2010

máme ještě jeden možný pokus ..jako celé ivf ,ale do toho už nejdu,protože ta hormonální bomba je časovaná bomba.....rizika jsou dost velké a tohle mě stačí --------je fakt ,že 39 mě bude až za 4a půlroku a třeba to změním ,ale momentálně nehrozí bude stačit ket

eva5
25. feb 2010

Denis......jednou jsi psala,že jsi přestěhovaná na Slovensko z Moravy?odkud?jestli to není tajný??jo a víš,že že budete hrát o medaile ????

denis19
25. feb 2010

jsem rodák z Vyškova.....a jo postoupili jsem dnes...super a prítel nemá špatný nápad...embria se dají prenést do jiného centra, ej to tvuj majetek v zásade,je to na zvážení...jedna kočka odtud to tak udelala a na KET šla v jiném centru...stojí to za pokus....a možná tam bude jiný prístup,konstalace a vše kolem toho...... 😕

l.u.c.i.e
25. feb 2010

Ahojky holky,

Evi, to snad není možné. Rozum mě to nebere, že to tak doktoři pos... To je fakt síla. Jsem ale ráda, že myslíš na KET. Odpočívej a zajeť s manžou na dovču, abys přišla na jiné myšlenky. Moc na tebe myslím.

Denis, čtu správně, že příští týden vybereš dovču a pak na PN?

gabulik77
25. feb 2010

ahojky holky, zdravím
Teda Evi, to koukám jako blázen, to fakt nechápu, čtu tu co jsi napsala a ani se mi tomu nechce věřit 😠 že by se spletli.
Ale tedy klobouk dolu před tebou, je super, že jsi takhle silná, holky mají pravdu, šup na dovču nebo do lázní a pak KET. Budu moc moc držet palce, já na KET moc nevěřila, ale po našem pokusu už věřím 🙂 🙂

denis19
25. feb 2010

Ahoj holky§
Lucie....kde jsi se toulala celý den????? A ano, vyberu dovolenou a pujdu na PN, tak jsem se dohodla i s gynekologem, že III.trimestr budu doma,ale nevím jestli to doma zvládnu 🙂 uvidíme.....
Gabulik...tak kdo dnes varil?
A Eva...to je fakt síla, nechci ani myslet na to , že by to ti inteligenti v bílem posrali!!!!!!!

l.u.c.i.e
25. feb 2010

Denis, venku bylo nádherně. Krásné jarní počasí, tak jsem se toulala venku na procházce 🙂

gabulik77
25. feb 2010

Denis na dnešek jsem ještě měla uvařeno já, vaříme vždycky na dva dny stejné jídlo, jsme tři baby, tak aby jsme nevařili jen tři porce. Porce máme malinké, takže těch 6 je pohodička
Holky dneska bylo opravdu nádherně, v práci jsem se šla vyvětrat na chvilku ven a byla jsem jen ve svetru a bylo to super.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre