Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

petronela82
26. mar 2010

na krev asi ani nepůjdu, do CAru jsem objednaná na 1.4. ale u nás dělají jen test z moči a když bude negatitivní tak vysadím utrouš a když bude pozitivní tak za 14 dní na UTZ

sophiejane
26. mar 2010

tak jsem holky zase testila, 18.den a žádná velká sláva, uvidíme po zaschnutí, ale silnější mi to moc nepřipadá 😒 no zkusím zase v pondělí...

sophiejane
26. mar 2010

petruš niiiiic???? no to je škodaaaaaa sakraa

denis19
26. mar 2010

holky a čúráte vy dobre??? 🙂 🙂
a sophie....nemáš ty neco s očima, to není možné, už Ti melo narust HCG i intenzita, počkej po zaschnutí.....a dej to do alba, my Ti to omrkneme 😀

a petronela......to , že ty vaše CAR nedelají krevní testy mne úplne desí,ale i sophie to tak má, že?????

l.u.c.i.e
26. mar 2010

Petronela, možná je ta moč opravdu naředěná, jak musíš hodně pít. Uvidíš, tedy až toho 1. 4. Moc ti ale přeju, aby to vyšlo. Držím ti palečky.

Sophi, vyfoť si testíky. Neříkej mi, že ti moc nesílí... No, i když mě taky moc nesílily 🙂

denis19
26. mar 2010

Lucko....no slušne rečeno se rozčiluji v práci nad rozhodnutíma,které nedávají smysla a nikdo nevidí jejich mapové dusledky,ale nakonec jsem si rekla, že to nejdu rešit, ve stredu končím a basta. jinak je tu krásný den, odpoledne jedeme k rodičum, tam si dáme dokupy auto, je v dezolátním stavu, skočím si tam do dettského obchud jen tak na očuč a bude mi hej. táta a brácha meli svátek, tak bude rodinné posezeníčko ve vší počestnosti a a si už i venku se bude dáti u našich sedet 🙂
Co plánuješ dnes Ty???? A už jsi neco pribrala?????

petronela82
26. mar 2010

denis - my se sophi chodíme obě do GESTu v Praze

petronela82
26. mar 2010

sophi - ale tobě vlastně test z krve dělali, můžu se zeptat proč, já myslela že když je test z moči pozitivní tak že jsi tě jen pozvou za 14 dní na UTZ

sophiejane
26. mar 2010

no protože se tam doktorovi ukázal taky slabě a až za chvilku 😒 tak aby si to potvrdil, ale bylo to nízké, jen 127

sophiejane
26. mar 2010

a na uzv za 14jdu, v utery 6.4.hned po vellikonocich, jestli teda neco neprijde driv 😒

sophiejane
26. mar 2010

petrusko a to mimi na kline to je tvoje?

petronela82
26. mar 2010

sophi - co by chodilo, maximálně velikonoční zajíček s pomlazkou 😉

petronela82
26. mar 2010

sophi - ne ne to mimi je moje neteř

sophiejane
26. mar 2010

no luci, mela jsem je asi jako ty, ale hcg o 100nizsi 😒

sophiejane
26. mar 2010

holky ja už to neřešim, bud z toho neco bude, nebo ne, se z toho nepotentuju, co muzu delat...holt to kdyztak vyjde priste 😒

sophiejane
26. mar 2010

aha ja myslela jestli uz se nesnazis o druhe 🙂

sophiejane
26. mar 2010

petruš a u tebe je to kolikaty pokus, promin ja si to nepamatuju

denis19
26. mar 2010

sophie.....máš recht, co má být to bude!!!!! ale já si myslím, že to tam je, jen se to pomaleji vrtá...ale je to tam, jinak z ničeho HCG mít nemužeš, že ano 😉

l.u.c.i.e
26. mar 2010

Denis, do výchozí váhy mi zbývá 600gr. Ze začátku jsem schodila ty 3 kg, jak mě bylo špatně. Takže už mi váha pomalu leze nahorů 🙂 Máš moc pěkné plány. Dneska je naposled hezky a pak už má pršet. Ach jo. Jinak za chvilku půjdu nakoupit, pak pouklidit a dále se uvidí. Zítra jdeme na narozeninovou jízdu, která se bude konat v tramvaji a v neděli do divadla.

Sophi, to nic neznamená. Jen ti hcg pomalu roste. Hlavně aby na UTZ byla bublinka. Musíš holka věřit, hladit si bříško a tak 🙂 Neboj se, to dobře dopadne.

Petruš, máš moc hezkou neteř. Kolik je jí měsíců?

petronela82
26. mar 2010

sophi - bylo to naše první IVF, ale doufala jsem že poslední ☹

petronela82
26. mar 2010

lucko - já už mám neteře dvě, té co mám na klíně už budou v květnu 2 roky a druhé je 5 měsíců - jsou to zlatíčka, a strašně by chtěli sestřenku nebo bratránka 😉

denis19
26. mar 2010

petronela...to verila každá, že první a i poslední....ale život nekdy zkouší tu naši trpelivost a víru 🙂

Lucko...dobre čtu, že v tramvaji???? To akože ako??? 🙂 🙂 No jsem zvedavá na co se s tou váhou zmužeš....neboť je to dosti málo,ne????

petronela82
26. mar 2010

denis a lucko - vám IVF vyšlo na poprvé?

sophiejane
26. mar 2010

tak jsem to holky hodila do alba...

l.u.c.i.e
26. mar 2010

Petruš, určitě se sestřenice nebo bratrance dočkají...

Denis, ano čteš správně. Oslava bude v historické tramvaji a budeme s ní jezdit po Plzni 🙂 Oslavenec dělá u dopravních podniků, tak to bude mít se slevou 🙂
Jojo, ani doktorovi se to moc nelíbí. I když naposled když jsem šla s 1 kg nahorů, tak nic neříkal. Uvidíme při další poradně. Přitom já ale opravdu normálně jím...

l.u.c.i.e
26. mar 2010

Sophi, co šílíš, vždyť dnešní test je dost výrazný od ostatních. Takže ti hcg roste jak má.

Petruš, ano mě IVF i Denis vyšlo IVF hned napoprvé, i když jsem nazačátku těhu problémy s krvácením... Naštěstí všechno dobře dopadlo. Však se dočkáš i ty... 🙂

denis19
26. mar 2010

Sophie...já se z tebe zcvoknu!!!!! Dyť je to jasné sílení intenziti, čo robíš paniku, holka jedna plná emocí!!!!! 🙂 🙂 je to jasne fialové a ona se bojí....ano bát se mužeš,ale je to tam 🙂 🙂 🙂 🙂

lucko...tak to bude parádní oslava.......a to pribírání, no ...mela by jsi trochu víc, neboť ten tuk co se ted tvorí na našem tele je zásobarna energie na tvorbu mléka a verím, že jíš normálne, jinak by malý neprospíval, že ano 🙂

sophiejane
26. mar 2010

denisko ale ten posledni je cerstvy.... pak teprve bude videt, az zaschne, jestli neni horsi nez ty predchozi.... ja se taky jeste neklatim, jen trochu plasim 🙂)

l.u.c.i.e
26. mar 2010

Denis, tak uvidíme, jak mě to půjde 🙂 Jinak ale tuku na sobě mám dost 😀

Sophi, ty plašíš o trochu více 🙂 S Deniskou ti říkáme, že je vše v pořádku a až půjdeš na UTZ, tak už tam budeš mít bublinku a snad i se srdeční aktivitou. 🙂

denis19
26. mar 2010

sophie...tak ho vyfénuj.....vtipkuji,ale ne je to jasne silnejší, tak klid..uvidíš, že je to v porádku a po velikonocích už i uvidíš prcka na UTZ!!!!

lucko...jojo tuku se najde i na mém tele dostatek , jako velryba, jen ten muj asi není tak zdtraví 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre