Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

sophiejane
8. apr 2010

neeeee jej, to jsi těhotnáááá! 🙂 já měla taky 14.den slabou, mrkni do alba

sophiejane
8. apr 2010

a příznaky nemám ani ted, na ty se opravdu vyprdni, už chápu, že tak se nic nepozná

gabulik77
8. apr 2010

jej to je jasný 😀 😀 😀 😀 😀 je to tam🙂

gabulik77
8. apr 2010

Denis nejsem žádná hrdinka, ale při tom kráseném počasí to šlo samo, teď jsem viděla předpověď na další dny a má pršet ☹ 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 no má to pak cenu

gabulik77
8. apr 2010

tak jsem holky přidala další fotku pupku, fakt vorvaň🙂

jej
8. apr 2010

Holky, díky za uklidňující slova, ale furt se spíše bojím..uvidíme zítra, ráno chci znova testovat a pak když tak k doktorovi na krev. Díky, ahoj

denis19
9. apr 2010

Dobré ránko!!!
Dnes nemám svuj den,celou noc jsem nespala, nohy a ruce otekle, že je necítím, holky...já to teda ješte ty dva mesíce vydržím,ale pomooooc 🙂
gabulik...pusti si prírodopisný kanál a čekaj na relaci s vorvanema,jo!!!!!Neboť já na Tvém albu žádného nenašla a mám pocit, že Tvé bríško je každým týdnem hezčí!!!!!!
Sophie...tak jaká byla první tehuhu noc??????? 🙂
Lucko.....a Ty si teda porádne užíváš jara...kde se nám touláš???

jej......žádná panika a stres.....krev je krev...Sophie by o tom mohla psát ódy na radost, že ano 😀

gabulik77
9. apr 2010

dobré ránko🙂)
Denis ty jsi mě hned po ránu rozesmála, děkuju 😀 😀 😀 😀
Já když na ty fotky koukám, jak jdou pěkně za sebou, tak mi to tak přijde....🙂
Hele to otékání je fakt hrozný:( a co zvětšit dávky Magnezka, myslíš že, by to pomohlo. Jinak mě už se taky nějak hůř spí. Dneska i včera jsem byla vzhůru po sedmé hodině, což je u mě divný🙂 Nevadí, jdu dodělat dvě okna co mi zbyla, než začne pršet 😝 - nechápu proč musíme tolik oken a v obýváku máme jeden oříšek, je to okno, tedy spíš výloha, která se nedá ani otvírat a ta má 2,5 na 1,8m, tak to jsem umyla jen zevnitř a venek z terasy čeká na manžu 🙂 už se prý moc těší 🙂

denis19
9. apr 2010

Gabulik.....tak to Ti nezávidím ty velké okna a to množství...... ☹
A je fakt ,každým týdnem se ten náš organizmus mení a dostává více zabrat,ale jak ríkám, my to zvládneme. Ty si dávej bacha na oknech a nechť Ti do toho neprší!!!!! 🙂 A bríško je skutečne super! Nemám ani pocit, že by jsi neco pribrala holka jedna 😕

sophiejane
9. apr 2010

ahoj holky 🙂 no to teda jo, jej, na testy kašli, počkej na krev, a když to bude nízký, tak na to taky kašli 😀

amatka
9. apr 2010

ahojte babulky....som siesty den po ET .......a na testikoch mam slabe ciarky ale su viditelne.....nevydrzala som cakat az na krv a teraz ma to bude tahat si ich robit castejsie.........Jej, viem ake to je a ake su obavy toto je moj 4ET ........a verim ze tento krat to uz bude.....a Jej,drzim palceky uplne vsetky 🙂

sophiejane
9. apr 2010

amat. 6.den je hooodně brzy, pozor na pozůstatky pregnylu...

denis19
9. apr 2010

Ahoj sophie.....tak ako????? šťastná, vidím i profil upraven, moooc Ti to preji!!!!!!

amatka......šestý den je faktickybrzo, kolik máš vloženo embriek?????ale myslím, že pregnyl by tam už nemusel být, ikdyž težko rící,námtvrdili, že do trí- čtyr dnu je pregnyl pryč..... 🙂

amatka
9. apr 2010

vkladali mi len jedno embrijko.........viem ze je to skoro,ale to cakanie je nekonecne.............zajtra to bude tyzden takze dufam ze pregnyl tam uz nieje......

denis19
9. apr 2010

amatka....jo to čekání je katastrofa a já stále všem tvrdím, že to čekání je to nejhorší na IVF!!!Ale také myslím, že pregnyl je pryč a mohlo by to býti na dobré ceste!!! Kam chodíš do CAR? 🙂

amatka
9. apr 2010

ISCARE BRATISLAVA...........ak by sa tie dva tyzdne dali prespat tak ich prespim...... 🙂 .........

denis19
9. apr 2010

😀 tomu ráda verím,ale už jsi v cílové rovince, tak klid a vipadá to nadejne....žádný stes....ale obdivuji, že čtvrtý pokus!!!!!

amatka
9. apr 2010

denis.......bola to tazka cesta a teraz to bolo rozhodnutie po siedmych rokoch.........snazila som sa vyrovnat s tym a potlacit to a nemysliet na to.....presla som si tazkou cestou.........aj ja verim ze sme na dobrej ceste.........tebe sa to podarilo na prvy krat...vsak???

denis19
9. apr 2010

no ano na poprvé,po dlouhých letech rozhodování se, či adopce, či IVF....nakonec IVF na poslední chvilku a vyšlo to!!!

amatka
9. apr 2010

tak to je krasne a tesim s tebou....je to nieco co mi dodava nadej ked viem ze sa to dievcatam dari....... 🙂 a uz sa ti to pomalicky blizi 🙂

denis19
9. apr 2010

no to je také pravda, ti reknu ,že toto čekání uteklo jako voda!!!!! už ted chytám lehkou paniku 😀 😀

amatka
9. apr 2010

tak to ti verim 🙂..........ani sa nenazdas a bude z teba krasna hrda maminka s uzasnym miminkom 🙂

denis19
9. apr 2010

bez debaty 😀 😀 😀 😀
neboj tebe to také čeká.....

kacka81
9. apr 2010

Ahojky holky,

sophiejane je to supr profil upravenej, určitě jsi moc moc šťastná moc moc ti to přeji i všem čekatelkám na //

amatka 6 den je opravdu brzyčko ale vypadá to nadějně a i já si myslím že už by tam pregnyl bejt neměl, mě osobně to také vyšlo na 4 tak ať tam máš pořádnou dálnici 😀

denis to otékání ti vůbec nezávidím ale co se dá dělat, ještě chvilinku a budeš to mít za sebou 😉

sophiejane
9. apr 2010

ale denisko z čehopak máš paniku? 🙂 se těš!

denis19
9. apr 2010

Ahoj Kačka.....vydržím, už mám jen 74 dní!!!!

Sophie...já se teším, ale panika je jak to vše zvládnu a tak....neboj také tebe z času na čas dolehne 😀 😀 😀 😀 a jaké pak už vybíráte jména?????

amatka
9. apr 2010

Kačka si zlata a dakujem......🙂

denis uz sa nato velmi tesim 🙂

sophiejane
9. apr 2010

tak holky foto "fleku" v albu 😀

gabulik77
9. apr 2010

sophie to není žádný flek, ale pořádná bublinka 😀 😀 😀 😀 😀 super

sophiejane
9. apr 2010

no, gabu, je to spíš flek, ale snad to bude časem lepší 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre