Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

gabulik77
9. apr 2010

to víš že jo Sophie, budeš koukat jak roste 😀 je to sice dlouhá cesta, ale po tom všem co jsi prožila to bude určitě v pořádku, je to držák a nedá se 🙂 budu držet moc moc palečky.

sophiejane
9. apr 2010

no fakt se divím že ty stresy prcek zvládl

denis19
9. apr 2010

sophie...jaký flek! Je to bublinka jako vyšitá a nebude to dlouho trvat a budeš tu za PC ledva fučet, co ti bude tlačit na bránici, ty fleku 🙂

gabulik...tak hotovo? 🙂

sophiejane
9. apr 2010

😀

kacka81
9. apr 2010

sophiejane máš krásnou bublinku 😉

kacka81
9. apr 2010

Holky máte někdo šajn o co je dlouhej stimulační protokol lepší mám ho poprvé

sophiejane
9. apr 2010

jo jo já ho měla při 1.ivf, to ti nejdřív dají injekci, třeba zoladex, který způsobí "umělý přechod" a pak za 14dní myslím začíná stimulace...

kacka81
9. apr 2010

no tak mě nedali injekci, já si stříkám kapky do nosu ale je to prý to samý, a v přechodu asi už jsem návaly horka pak zima, ráno se občas vzbudím spocená alespoň vím co mě pak čeká 😀

jej
9. apr 2010

Tak holky, bylo to velké lítání, abych výsledek věděla dnes a ne až v pondělí (!), zaplatila jsme si hcg sama (ale 220 Kč, to jde) a mám 228....teď jen nevím, zda to není málo...ale sestřička říkala, že je to normálně pozitivní...tak uvidíme. Můj je to taky 4.pokus, takže už fakt děsně trnu...

Dlouhý protokol je lepší v případě, že se třeba ženě dělají méně vajucha a pod. JAk ti psala Sofi, "vypnou" ti nejprve přirozený cyklus těla a pak se teprve rozjíždí stimulka. Bývají s tím lepší výsledky ohledně počtu a kvality vajuch.

gabulik77
9. apr 2010

jej to jsou dobré zprávy, super...🙂

sophiejane
9. apr 2010

no kaci to fakt zažiješ jako přechod ale já to zvládla celkem v poho, akorát vím, že jsem nebyla schopná na kole vyšlapat kopec a rozeřvala jsem se 😀

jej no super, neříkaly jsme to??? to je super hodnota!

rena31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kacka81
9. apr 2010

jej gratuluji

děkuji za odpovědi tak doufám že tich vajíček budu mít dost, už jen kvůli té operaci toho mého, když už ho budou muset podruhé říznout. Taky nám mohli dlouhej protokol napsat už při té jeho první operaci možná by k druhé ani nedošlo. Jestli teda si při dlouhém protokolu dělá víc a kvalitních vajíček.

Sophiejane na mě padá i strašná únava pořád bych spala ale z malou to moc nejde 🙂

sophiejane
9. apr 2010

ne víc většinou ne, ale zato kvalitnějších...a hlavně každá reaguje na každou jinak, tak možná proto schválně zkouší jiný...ale je mi divný, že až ted, to jsi měla jinak vždy krátký?

l.u.c.i.e
10. apr 2010

Ahojky holky,

jdu se na vás mrknout. Později si vás dočtu a budu odpovídat. Jinak včera jsem měla nabitý den, takže jsem se vůbec nedostala k netu.
No a dneska už jsem stihla uklidit a za chvilku půjdu vařit oběd.
Taky včera dorazila postýlka s povlečením... To byl tedy fofr. Na stránkách měli, že na to mají až 6 týdnů a do týdne to přišlo. Je moc pěkná...

Sophi, obrovská gratulace k těhotenství. Mám obrovskou radost, že to dobře dopadlo.

denis19
10. apr 2010

Ahoj devčata.......!
Lucko...tak šup foto postýlky,ať se tešíme s váma...jsem zvedavka,ale to už víte. My práve doobedvali,mela jsem hlad jako blázen a ted je mi fajn 😀
JEJ.....tak to je paráda, ne do tretice,ale do čv´tvrerice a preci...jupííííííí

kacka...myslím, že dlouhý protokol je lepší, sice trvá déle,ale co námvysvetlovali v CAR, tak není až tak agresivní, tak uvidíš sama as tím navozením prechodu.....no aspoň víme do čeho pujdeme, že?????

Sophie...zdravím tehuhu 🙂

sophiejane
10. apr 2010

ahoj holky, já dneska trošku špiním☹ snad to nic není...

denis19
10. apr 2010

sophie...ne to nic není, je to celkem bežný jev, ono ted by jsi mela asi za bežných okolností menstruaci...a to je taková zbytková krev,ale trebamá švagrová špinila celé tehuhu po IVF...tak to je tak, hlavne ať to není dokonale čistá krev,ale fakt špinení!

sophiejane
10. apr 2010

je to špinění, snad z toho nic nebude, nic mě nebolí...no, jsem 8tt, to přesně vychází že bych ted měla ms

denis19
10. apr 2010

no vidíš, jen klid, ješte 4 týdny a to nejhorší máš za sebou 🙂 co dnes jinak deláte?

kacka81
10. apr 2010

Sophiejane taky si myslím buď v klidu já takhle špinila do 3 měsíce vždy v ty dny co jsem měla mít ms. Akorát mi doporučili v tyto dny více odpočívat

denis19
10. apr 2010

Tak devčeta , vidím, že užíváte opet jarního dne, tak i já to balím smer les, tentokráte to není borovička,ale zemina..... 🙂
Hezké odpoledne!

l.u.c.i.e
10. apr 2010

Denis, postýlka ještě není složená. Povlečení je teprve vyprané. Teď schne a pak budu někdy žehlit... Takže postýlku dám do alba někdy vyhlídově.
Copak jste měli dobrého? Já jsem udělala jen rychlovku. Manža je stejně pryč a přijde až večer. Takže mám spíše uklízecí den. Aspoň mě tu nikdo do ničeho neremcá 🙂

Sophi, to špinění je normální... Kdybys chtěla mít klid v duši, můžeš si dojít na pohotovost. Stejně ti akorát nařídí klid na lůžku. Popřípadě ti nasadí utrogestan a ascorutín. Ten jsem brala taky, když jsm špinila od 6tt. Odpočívej a uvidíš, že to samo přestane 🙂

Jej, gratuluju 🙂

Kačko, bohužel ti z dlouhým protokolem neporadím... Ale holky už ti daly rady 🙂

denis19
10. apr 2010

Lucko......jasan, že postýlka má čas, hlavne,že se vám líbí. u nás byly špagety s rajčatovým pyré a česnekem, neco zdravého a ted jsem se vrátili z venku a jdeme sadit, teda manžel jde sadit, bylinky..... 🙂 Venku je fantasticky, jen u nás fouká vítr,ale dá se to zvládnout. Co Ty takto sama bez manži?

l.u.c.i.e
11. apr 2010

Ahojky holky,

koukám, že si užíváte víkendu a to je dobře. Manža, šel pomahát kamarádovi na stavbu. Já jsem byla ráda, aspoň jsem si v klidu uklidila. No a večer jsme byli na oslavě narozenin, tak jsme si jí užili 🙂
No a dneska máme odpočinkový den 🙂 Venku stejně prší...
Jaképak bylinky jste zasadili?

kacka81
11. apr 2010

Ahoj holky mám další otázku ohledně dlouhého protokolu. Má se mi objevit MS a nebo nemá. Začínám drobet špinit a asi se mi to rozjede. Tak jsem teď zmatená při normálním protokolu jsem si vždy od druhého dne MS pýchala gonal a ted nevím jak to je a dnes je neděle takže se do Caru nedovolám.

denis19
11. apr 2010

Ahoj!
Kacka...má se rozjet menstruace,ale v prubehu ní se nasazuje stimulace injekcemi, je nutno v ten den volat CAR, tak to je u nás.

Lucko...sadili jsem kopr, saturejku a ješte neco, ale já se toho moc nezučastňuji, je to parketa manžela 🙂

kacka81
11. apr 2010

Tak jestli se mi to rozjede tak tam hned zítra volám. Protože mě mají dělat ještě v pátek ultrazvuk, a napsat mi rozpis jak si mám pýchat ty injekce.

gabulik77
11. apr 2010

ahojky holky, přeji krásnou odpočinkovou neděli🙂) já dělám právě obídek a pak asi pojedeme po krámech, ještě uvidíme. Včera jsme byli v kině na ženy v pokušení a bylo to super, od začátku jsme se docela řechtali, ale pak hormony udělaly své a konec filmu jsem probrečela, ale to se mi ještě nestalo, normálně se mi klepala i brada, fakt hustý......ale ostatní se smáli 😅
Kačka já dlouhý protokol neměla, takže bohužel vůbec neporadím..

denis19
11. apr 2010

kačka.....já jak dostala menstruaci,tak v ten den jsem mela nastoupit do CAR, vzali mi krev a udelali UTZ a na základe toho mi odpoledne volali v jakých dávkách píchat merional(menopur)...predtím jsem já píchala diphereline, ten mi udelal to co tobe ty kapky do nosu..... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre