Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
22. apr 2010

Tešíme, manžel by ji chtel už i ted 🙂 🙂 🙂 🙂 blázen co????Ale neco podobného máš doma.....co jdeš nakupovat? já si včera koupila famozní tuniko tričko,asi se v cvaknu a to jen za7,2€!!!!

l.u.c.i.e
22. apr 2010

Určitě se cvakni. Taky mám v plánu se zase cvaknout, jelikož mě přijde, že mi břicho zase narostlo. Už se nedostanu do normálních kalhot 🙂 Ještě před týdnem jsem je oblékla. Včera neee.
Taky se mi prvně stalo, že mě pustili sednout v tramvaji, abych nemusela stát 🙂
Musím koupit manželovi dárek k narozeninám a svátku. Má to týden po sobě a přeje si meteostanici. Tak jí půjdu koupit. Už mám představu, tak snad jí seženu 🙂
Jojo, úplně tě chápu. Mužští jsou hrozný nedočkavci. Ale to už vydrží... Jen ať je malá ještě nějakou dobu v bříšku.
Vidíš to, ani jsi nenapsala kolik měří a váží.

denis19
22. apr 2010

Lucko...mne to ani nerekli,že kolik váží a merí...oni nám to tu moc neríkají...ale ted na rizikové poradne se optáma tam to už i merí.
meteostanice je super dárek........ 🙂
Lucie!!!!A do kalhot normálních jsem se nevešla od 8tt!!!!!Tak mne neštvi 🙂 🙂 🙂 🙂 Mne je ted nejlíp v teplácích a také mám pocit, že mi opet narostlo bríško,ono ted bude rust rychleji, neboť i mimčo jede do délky rychleji....a už jsi neco pribrala???

l.u.c.i.e
22. apr 2010

Kdypak jdeš do rizikové poradny? Teď tam budeš chodit častěji, viď?
Denis, ty mě ukamenuješ, ale stále nejsem na původní váze co jsem začala být těhu. Mám nahoře jen ty 2 kg co jsem zhubla při nevolnostech. A to vážně jím. Včera jsem dělala ovocné meruňkové knedlíky... Zkrátka si dítě bere z mých zásob. Vždyť jsem ti říkala, že jsem silnější postavy a mám tak 25kg navíc.

denis19
22. apr 2010

Lucko, jo ríkala,ale stejne se mi to zdá málo,ale nechám te žít....telo snad ví co delá...protože to jsi v zásade zatím jen hubla a i hubneš.....
Rizikovku mám príští pátek a budu tam chodit jednou týdne.....

l.u.c.i.e
22. apr 2010

Sláva, žiju 😀 Doktor už tu váhu ani nějak nekomentoval. Jen se mám snažit přibrat aspoň váhu dítěte.
To je dobře aspoň budete pod dohledem. Bude to tak lépe.
Musím už jít. Písneme si kdyžtak odpoledne.

denis19
22. apr 2010

Ahoj a hezké nákupky.

sophiejane
22. apr 2010

ahoj děvčátka, tak co denisko, jak je doma?

denis19
22. apr 2010

Ahoj Sophie...jde to,ted jsem se vrátila z tour de sídlište s kamarádkou, udelala odbídek a hodila do albíčka nové foto Karolinky, tak si zatím nestežuji. Venku je nádherne jen fouká vítr,ale vydržíme a co Ty? Už jsem se bála, že se neco deje?

l.u.c.i.e
22. apr 2010

Ahojky, hlásím, že užž jsem taky zpět. meteostanice koupená, zabalená a připravená k předání 🙂

Denis, copak jste vybraly na mimi? Mrkla jsem se na fotečky Karolínky. Má taky tak hezký obličejíček... Je vidět, že jste si na ní dali záležet 😉

denis19
22. apr 2010

Lucko...delali jsem co jsme mohli a embriologička to jen dokonala 😀 😀 😀 dekuji.
Tak to jsi vybavile super, já nic nesehnala dle predstav, ale nevadí,aspoň jsem se prošla a byla venku.... 🙂 ted jsem si pobulela u romantického filmu,malé jsem vysvetlovala, že to je maminka blázen, tak snad chodpila 😲

denis19
22. apr 2010

pochopila.....

l.u.c.i.e
22. apr 2010

Brečení znám. Naposled jsem bulila v pondělí v kině na filmu Mamas a Papas... Hodně mě to vzalo, jelikož je to o čtyř párech. První se snaží mít miminko a nepomůže jim ani IVF. Nakonec adoptují holčičku, ale až po letech. Je tam naznačeno čím vším si museli projít... Druhý pár kterým tragicky zahynula dcera a musí se se ztrátou vyrovnat. Třetí pár je, že se rozhodnou jít na přerušení. Respektivě ta holka vystavila svýho přítele, že si to nechá vzít a nic jí neodměkčilo a poslední pár byli cizinci, co už měli 2 děti a třetí na cestě. Bohužel neměli peníze na jeho péči, tak ho dali k adopci. Ty ale trpce litovali...
Bylo to moooc smutný.

denis19
22. apr 2010

Tak na neco takového bych ted nemohla jít......jsem citlivka i u večerníčku 🙂
Zítra se chystám k dr na nejaké léky ješte....kvázi do zásoby a se s polužačkou do mesta a stále mne v hlave mátají ty boty z predminulého týdne, tak se asi na ne pujdu znova podívat..byly byfamozní ke kočárku na procházky..ikdyž jsem si ted z UK objednala martensky na podzim,ale preci jen nejaká radustka......kdy budete oslavovat?

l.u.c.i.e
22. apr 2010

Zítra jdu taky nakoupit, ale na oslavu. Večer bude u nás menší slezina s kamarády a v sobotu jedeme na výlet... V neděli přijdou gratulovat moje mamka a manželovo rodina, tak tu bude opět veselo 🙂
Být tebou, tak si botky koupím. Pak na to nebudeš mít čas a rovnou je využiješ na dlouhé procházky do přírody.
Co vůbec bereš všechno za léky? Co máte v plánu dělat o víkendu?

denis19
22. apr 2010

Lucko máš pravdu...nebude potom čas a budu stresova, já si je teda koupím.
O víkendu, teda v sobotu jedeme k našim a do domova za tchýni a v nedeli v rámci nejaké té vycházky co mám, tak asi les,abychom si provetrali hlavy.
Beru dopegyt....na tlak 3xdenne, magnézium 3xdenne, železo 1x denne a 1xdenne pichám fraxiparine do bríška..jsem jak duchodkyne,co? 🙂 🙂 🙂 🙂
To budete mít rušný víkend, plný oslavičky a návštevičky..ale je to príjemná zmena.... 🙂

denis19
22. apr 2010

A co je s gabulik..dlou jsem ji nezahlédla....?

l.u.c.i.e
22. apr 2010

No, to je slušná zásobička. Ale je to dobře. Malý i tobě to pomáhá. Určitě už nejsi tak unavená a oteklá, viď? A co váha, klesá?
Víkend taky budete mít pěkný a přijdete i na vzduch 🙂
Jojo, bude to příjemná změna. Už se těším. Jen mě mrzí, že si nebudu moc dát svoje oblíbené lambrusko. Ale jak se znám, tak stejně Jiříkovi trochu upiju 🙂

Gabulík teď na nás nemá čas... Asi má hodně práce. Naposled jí přece tvrdlo to bříško, tak snad to není nic vážnějšího. Uvidíme až se ukáže.

denis19
22. apr 2010

A jo , já zapomela, že ji tvrdlo,máš pravdu, tak snad to bude ok.....no ve vyšším stádiu tehuhu se na nás už lepí cokoliv....váha je pohoda....jsem na tech +11kg od začátku stimulace...tak jsem v klídku, neboť v nemocce jak sjem se odvodnila , šlo dolu skoro 3 kilo! Takže už tak nenatýkám,ale také tolik nepiji, to mi dporučili, max 2l denne a je to fajn.....a to co natýkám je už souvislot i prec toho tlaku, veku a tehuhu...určoo se to po porodu upraví......
holky povetšinou co byly po porodu..tak daly dolu hned 6 kg...tak to je pohoda! 🙂 a to byly takové co odcházely i s -8kg!!!

l.u.c.i.e
22. apr 2010

Tak to je super, že se už nezavodňuješ... Vypít jen 2litry denně? to bych nevydržela. Mám neustále žízeň a pořád bych jen pila... Jsem schopná vypít půl litru naráz. A za chvíli mám zase žízeň. Jsem asi divná.
Jojo, taky mé kamarádky po porodu nechaly v porodnici dokonce i 10kilo, ale to byly hodně oteklé. Teď jak kojí, tak jim váha moc dolů nejde. Ale jedna té jde. Tak uvidíme, jak to bude u nás. Asi v tom hraje i ta genetika...

denis19
22. apr 2010

No genetika je základ,má kámoška pri kojení zhubla,ale ted ji to jde polehoučku zase zpet nahoru a tak se musí kontrolovat.....uvidíme, já spoléhám na to co nechám v porodnici a potom i na kojení a trochu disciplíny a pohybu pri malé.....uvidíme 😕 no ona dva litry je dostatek,ale také mi t nekdy nestačí,polehoučku si zvykám 😕

gabulik77
22. apr 2010

ahojky holky moc vás zdravím 🙂 moc se omlouvám, že tu nejsem tak často, ale je nějak nedostatek času. Každý den do práce z práce a teď se vracím celý týden až kolem šesté hodiny ☹ nějak to přestávám zvládat. Pak doma vždycky něco udělám a večer koukám kolik už je hodin a ploužím se do pelechu a ráno na novo ☹ Začínám vám trošku závidět, že jste doma, ale už jen měsíc a půl, tak to snad vydržím. Jinak holky tvrdnutí břicha je pořád stejný, tak cca 8 za den, hlavně večer, ale vždycky jen na chvilku, tak to neřeším, dr. říkala, že se nic špatného neděje tak ji věřím 🙂 myslím si, že je to tím, že jsem celý den tak nějak v tom pracovním shonu a pak to cestování dom a večer už jsem asi i unavená, tak se to někde už projeví.
Teda Lucko s tou váhou to snad raději ani nepiš 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nechápu to. Denis ty jsi taky tedy šla s váhou už dolu, jen já zůstávám jako vorvaň a stále se kulatím 🙂 🙂 už mám 9kg 😒 no nic s tím neudělám 😒 Tak holky já jdu asi do peří, už se mi zase zavírají kukadla, takže hezký zítřek přeji, má být krásně, tak doufám, že ho nějak příjemně prožijete 🙂 🙂 🙂

denis19
23. apr 2010

Dobré ráno preji!
gabulik....tak to Ti verím, že je toho hodne a že nestíháš potom koníka...ani se nedivím a to tvrdnutí bych u další kontroly reklaznova,neboť v nemocnici jak jsem byla s tím byly devčata i hospitalizované...8x za den je dost,ale to Te nestraším, jen se pokouším posunout radu 🙂 A máš pravdu, Lucky se už na váhu ani ptát nebudeme!!!

Lucko a co Te čeká dnes ? Mne ty boty, už se teším 😕

Sophie...kamjsi se nám včera schovala? 🙂

Halooooo Kacko......jak pokračujete?????

tirtir
23. apr 2010

Ahoj holky můžu se zptat, jsem do ICSI a ET proběhl 19.4---- takže jsem v době čekací jak to dopadne. Nějak na mě jde že se to nepovedlpo jsem v pohodě žádné vedlejší problémy nejsou jen sem tam se ozve podbříšek, ale myslím, že je to od stimulky.
Testovat asi má smysle až příští týden co?? 3.5 jdu na krev

denis19
23. apr 2010

Ahoj tirtir...testovat nemá cenu dríve jako aspoň na 11 den..jinak je to zbytečný stres a to den ET do toho nepočítej....bolesti v podbríšku......no jsem mela každá...neupadej na mysli a hlad bublinku či bublinky 🙂 🙂 🙂 toto čekání je na nervy....pro mne to bylo to nejhorší z celého IVF!!!!!!

l.u.c.i.e
23. apr 2010

Dobré ránko holky,

Gabulík, to se nedá nic dělat, že máš méně času na koníka. My to tu ale chápeme 🙂 Tvrdnutí břicha moc dobře znám. Jen ho nemám tak často jako ty. Opatruj se a více odpočívej.

Denis, teď musím počkat na balíkáře. Měl by přivést rohož za postel do děckýho pokoje. Pak přijde na chvíli kámoška pokecat. Kolem poledne bych měla jít nakoupit pečivo a nějaké uzeniny. No a pak se dám do přípravy pohoštění na večer. Večer bude oslavička 🙂 Zítra výlet a v neděli druhá oslava s rodinou 🙂 Pěkně naplánované, co? Jsem zvědavá, kde se to podělá 😀

Tirtir, Denis má pravdu. Rozhodně ještě netestuj. Je moc brzy a stresovala by jses. Bolesti jsem měla taky. Je to ještě důsledek OPU. Moc ti přeju, aby ti to čekání rychle uteklo a příští týden jsi objevila //. Držím palce.

denis19
23. apr 2010

Lucko...no snad Ti začnu v dobrém závidet společenský víkend 🙂 🙂 🙂 🙂 Já se dnes ráno pustila do zkoušení letních šatu, co ješte narvu a mohu ted nosit a celkem to ušlo, minimálne dvoje jsou v poho nositelné a dve tuniky tak to je super.....o víkendu mi sestrenice bude delat tehuhu fotečky i s manžílkem, na památku, tak pokud bude neco na kouknutí hodím do alba. A jsem natešená ztvou radu, jdu si pro ty boty!!!!! Naši nakonec rekli , že mi je dají k narodká...jen trochu drív.... 😀

tirtir
23. apr 2010

l.u.c.i.e a denis- děkuji nechápu jak jste to čekání mohli vydržet top je snad na tom to nejhorší.
Já jsem ještě k tomu na neschopence, páč mám povolání trochu složitější takže jsem doma, ale včera jsem jela s polovočkou na výlet, ale ve směs jsem seděla v autě---byla to chyba že jsem jela???

denis19
23. apr 2010

tirtir
nebyla to chyba!!!! Musíš se lehce rozptylovat..i my jsem na PN...tak víme o čem mluvíš,ale neboj na PN si zvykneš 😀 😀 😀 A jak jsem to zvládly??? No já i díky koníkovi...trávila jsem tu a i trávím hodne času,ale dnes to je už závoslot na holkách 😀 😀 😀

tirtir
23. apr 2010

zvládli co výlet nebo průběh ICSI a na koníkovi jsem taky závislá 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre