Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
3. máj 2010

Denisko, zavodňování je prevít... Nebylo by lepší zavolat doktorovi, co s tím? 3kg za víkend mi přijde hodně...

sophiejane
3. máj 2010

ahoj holky...no já jsem hrozná luci já vím 🙂 já nevydržím ležet 🙂 teda denisko to fakt radši zavolej, to je dost, nechci tě strašit, ale pro jistotu zavolej...

denis19
3. máj 2010

No zítra jdu na kontrolu, tak to už vydržím,ale dobre mi to leze na nervy, našla jsem si babské rady jak se odvodnit za pomocí bežných potravin, tak jsem začala...uvidíme co bude do večera....

sophie...a ty lež 🙂

sophiejane
3. máj 2010

melouny..salátová okurka...co ještě?

l.u.c.i.e
3. máj 2010

Sophi, zkus to vydržet. Podívej se na Medenečka. Ta leží od začátku těhu a musí...

Denis, ještě, že jdeš zítra k doktorovi... Snad ti pomůže.

denis19
3. máj 2010

jdu do lékárny...dikas za tipy a uvidíme co vymyslím. jo a dnes jdu na speciální genetický UTZ v III. trimstru, jestli teda malá netrpí tím moji tlakem!!!

l.u.c.i.e
3. máj 2010

Tak pak dej vědět, jak jsi dopadla. Uvidíš, že malá je v pořádku. Dnes jdu k zubaři a na genetický UTZ ve středu. Tak yjsem zvědavá...

kacka81
3. máj 2010

Ahoj holky,

denis to je mazec za víkend 3 kg, určitě dej vědět co ti řekli

sophie snaž se ležet vím že je to na palici ale co se dá dělat

Jinak nám dnes v půl 12 vložili dvě embrijka, jedno osmibuněčný a druhý deseti. A vypadá dobře i to že zbylá 3 zamrazí, ty jsou ještě v PK, aby byli co nejlepší na zamražení. Vrátili jsme se kolem 15h a od té doby ležím, vylézám jen na WC a ted kvám abych vám dala vědět. Musím využít situace že je muž doma takže do středy budu ležet, ve čtvrtek už jde do práce.

gabulik77
3. máj 2010

ahoj holky
Kacko držím moc palečky, pěkně lež ať se emb. pěkně zahnízďují 😀
Denis to je síla ta voda, doufám, že budete obě v pořádku, dej vědět.
Lucko víkend byl super. Venku jsme moc nepobyli, takže nemám ani žádnou fotku do alba ☹

gabulik77
3. máj 2010

Denis chtěla jsem se kouknout do tvého alba a vůbec se mi nezobrazuje, nevíš proč 😒

gabulik77
3. máj 2010

Denis otázku beru zpět, už jsem si přečetla IP

sophiejane
4. máj 2010

dobrá ránko...tak kačenko jak hlídáš embrya? 😉

l.u.c.i.e
4. máj 2010

Dobré ránko,

Kačko, super zprávičky. Když jsou tak krásné embryjka, tak mám pocit, že to vyjde. Musí. Držím moooc palečky. Jen lež, hlaď si bříško a nechej se rozmazlovat 😉

Denis, asi jsi v nemocnici, viď? Snad je s malou vše ok.

Gabulík, vyfotíte se příště. 🙂

Sophi, ležíš? Co špinění, ustalo?

Včera jsem byla u toho zubaře. Kaz žádný nemám, za to jsem měla naštípnuté 2 plomby(ani jsem o tom nevěděla), takže jsem vrtání neunikla... Znova mám přijít po šestinedělí. Ach jo.

sophiejane
4. máj 2010

ahoj lucko...včera vůbec nic, vnoci se to zase trochu objevilo...

denisko drž se, musí to být na nervy... 😒

denis19
4. máj 2010

Ahoj holky....tak v nemocnici zatím nejsem,ale od pondelí tam budu,,pokud se do tré doby neco nevyskytne akutnejšího. Mám bílkovinu v moči, vysoký tlak a kyselinu močovou v krvi...super!!!!! Zatím to není na predčastné ukončení tehotenství a ani nebude!!!!Na to si došlápnu,ale budu muset být pod kontrolou. Zítra jdu znovu na moč a krev a uvidí se.
Jo a malá je ok, je jen o pár dní pozadu,ale nereším to, prutoky jsou super, tak zatím žádné její ohrožení není!

Kačko super zprvičky!!!!!Držím palec!!!!!
A vám ostatním také........zdravím!

kacka81
4. máj 2010

Ahoj holky,

denis to je fajn že si tě v nemocnici nenechali, a do pondělka je času dost tak snad se to srovná 😉

sophi doopravdy se snaž odpočívat, je lepší odpočívat teď než pak třeba proležet celé těhu. Mám známou a ta ležela od druhého měsíce až do porodu to je mazec.

Já od včera jen ležím a ležím, muž je suprovej. Stará se jak o mě tak o malou. Snažíme se jim dát co největší šance. A jinak embrijka co máme ještě v Caru tak se stále vyvyjejí pořád jsou 3 a nechají je v PK až do zítřka a pak je zamrazí. Tak to je taky fajn. Zrovna jsem říkala doufám že když se vyvyjejí tam že se vyvyjejí i ty co máme doma. No za 9 dní se uvidí protože jak se znám tak to nevydržím a budu si 10 den dělat test.

A holky jak medi ozvala se máte o ní nějaké zprávy?

denis19
4. máj 2010

kacka....také bych testovala...tak klidne čúrej..... 🙂 já mám pocot, že to dobre dopadne s takovýma ukážkovýma embrijkama....držím palec moc moc moc 🙂

sophiejane
4. máj 2010

denisko moc na tebe myslím, bude to dobrý uvidíš...! oni si tě ohlídají....

medi se mi neozvala...buhvi jestli chodi na konika, asi ne...nebo jestli není v nemocnici, kdo ví...

no to musí být šílený ležet do konce těhu to musí jít tělo úplně do řiti...šílená představa...no já se doma děsivě nudím, odpočívám až moc...včera ani špinění, dnes zatím taky ne, ale vnoci nějaká kapka byla

odpo se pokusím dovolat doktorovi na výsledky z krve co mi brali min. týden a i se zmíním že se to ještě nezastavilo úplně, jestli mě třeba nebude chtít vidět, ale on je v CARu jen úterky, no určo by mě vzal i někdo jiný, akorát bych nechtěla k tomu, co mi nepoznal těhu, to fakt ne...

kačenko tak bud v pohodě at s epořádně zavrtají 😉 já ted po ET byla doma tak 3dny ale polehávala jen tak 1-2 dny, znáte mě 😉 a třetí nebo čtvrtý už jsem šla ven...

sophiejane
4. máj 2010

denisko a jsi aspon s tou bílkovinou a tlakoem na stejných hodnotách? kdy ti to vlastně začalo? ty jsi měla vyšší tlak už před těhu?

l.u.c.i.e
4. máj 2010

Denisko, páni, ty toho máš. Důležité je, že jsi doma a do pondělí se snad vše srovná... Malá vše dohoní. Důležité je, že průtoky jsou a malá je čilá... Oni už si tvé těhotenství udrží co nejdéle... Ty máš asi náběh na tu preklampsii, viď? No, snad se to neprojeví... Holka odpočívej jak se jen dá...

Kačko, to je super, že se 3 zbylá embryjka dělí dále... To si necháte zamrazit po jednom? Taky pěkně odpočívej a uvidíš, že za 10 dní budeš hlásit //. Držím palečky.

Sophi, když už je jen pár kapek, tak je to na dobré cestě. Stále taky odpočívej a ono to přejde úplně... Pak dej vědět jak dopadly výsledky.

denis19
4. máj 2010

Takže pred tehuhu jsm mela tlak normoš 120/80,ale od takového 20tt stoupal,obvodák s tím nic nedelal, já to,mu nerozumela a když vyletel na 170/110 tak byl pruser, to byla hnedle nemocka a to už dál znáte......tlak se mi drží na 160/100, s čím jsou spokojeni, že nejde aspoň nahoru,ale bílkovina od pátku do dnes stoupla na jednou takové hodnoty.....a to je pruser....
Lucko ano je to preeklapsie......zatím ne na sto pro,ale v zásade to je už ted jedno......budu doma jen ležet a relaxovat a uvidí se, prosila jsem Karolínku, aby byla hodná a vydržela to se mnou ješte aspoň 4 týdny, na to mne kopla,tak to snad zvládneme, nejhorší je ted co bude se mnou neboť ona je díky bohu ok,zatím 🙂

l.u.c.i.e
4. máj 2010

Denis, uvidíš, že to Karolínka s tebou bude velmi ráda ještě aspoň ten měsíc... Vždyť je jí u tebe nejlépe... Ty to taky zvládneš. Bílkoviny v moči taky klesnou a tlak ti udržovat budou... Takže jen odpočívej, relaxuj a čti si pěknou literaturu. Otoky jsou Ok?

denis19
4. máj 2010

No otoky jsou, ikdyž po relaxu se to zlepší,ale jakmile stojím či chodím,hned se zase zalijí jako konve.....už nemám ani koleno ani kotník 🙂 🙂 🙂 a v tvári jsem jako bambulka 🙂 🙂

l.u.c.i.e
4. máj 2010

Tak to budeš muset jen relaxovat... 🙂 Určitě jsi hezká bambulka. 😉

denis19
4. máj 2010

😀 😀 Lucko....no bez debaty. Bambulky jsou jenom hezké 😀 😀 😀 😀 mám jednu bambulkovskou foto, jaknaberu odvahu pridám do alba 😀 😀

sophiejane
4. máj 2010

takže půjdeš do nemocnice a kdyby bylo nutné, udělají ti předčasný porod? na to snad nedojde...a i kdyby, tak malá už by to ted zvládla, tak se nenervuj, i když to se lehko říká, vid 😒

denis19
4. máj 2010

sophie..presne tak.....už senenervuji,je to o 100% lepší jako včera, jako má psychika....zatím to není nutno udelat a pokud se to tak stane, myslím,že ne drív jak za 3-4týdny, tak nejak to cítím a to je malá za vodou 😀

sophiejane
4. máj 2010

to víš že jo, i ted už by byla!

denis19
4. máj 2010

jakjsio tom super presvedčená 🙂 to mi delá dobre 🙂

sophiejane
4. máj 2010

no to jsem tedy přesvědčená 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre