Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

sophiejane
12. máj 2010

a jestlipak deniska už neporodila...

l.u.c.i.e
12. máj 2010

Snad ne... Je mi ale divné, že právě ani nenakoukne... Tak uvidíme. Asi nikdo z nás na ní nemá telefon, co?

radysek
12. máj 2010

Kačko moc gratuluju a přeju klidně i ty dvojčátka, je to sice práce, ale stojí to zato. I když teď mají kluci pubertu a dělají lumpárny, tak bych je nedala za nic na světě. Je krásné, když pak ty naše dítka příjdou a vlepí ti pusu jen tak třeba jako omluvu, že trošku zlobily. No hlavně ať jste v pořádku!!!!!
Je fakt, že se teď o mě borci snaží starat a kárají mě ať jsi jdu sednout, abych byla s Kačkou v pořádku!
Deniska se určitě ozve, však jsou tu s Lucii a Gabulíkem jediné stálice. Hlavně ať je i s prckem v poho!!!!
Luci to foto zatím neklapne - maličkou mi teď nedali na UZ a já jsem se zatím neodvážila, ale příští týden mě k tomu chce stejně manžel donutit, tak pak se ukážu!!!

gabulik77
12. máj 2010

ahojky holky moc zdravím
Kačko, to je suuuuuuuuuuuper zprávička potichu gratuluju, to je fakt paráda.......a ta dálnice na to že je to 9. den je moc pěkná, myslím že se ti chytly obě🙂)

holky snad je fakt Denis s malou v pohodě, třeba už je Karolínka opravdu venku, myslím na ně, doufám, že je všechno OK.
Lucko telefon na Denis nemám, tak snad se nám brzo ozve.
Jinak ani nevím Lucko jestli mi bude dr. dělat UZ ale asi ano, jsem zvědavá.....

kacka81
12. máj 2010

Gabulík taky tiše děkuji. Dálnice je tam pěkná. Ale asi to bylo taky tím že jsem to fotila tak 15min po udělání testu. Teď večer už je vybledlá ale hlavní je že je tam 😉

l.u.c.i.e
13. máj 2010

Dobré ránko,

Kačko, tvá dálnice už nezmizí... Je moc krásná. Takhle viditelné čárky jsem neměla nikdy 🙂 Uvidíš, že budou jen sílit a v pondělí to budeš mít potvrzené z krve...

Gabulík, uvidíš, zda půjdeš na velký UTZ. Dělá se mezi 30-32tt.

I já na Denisku myslím... Vzhledem k tomu, že se neukázala, tak je opravdu možné, že už porodila... Snad jsou s malou v pořádku.

kacka81
13. máj 2010

Ahojky,

Už abych to potvrzené měla 😉

Já taky na Denis myslím a když jsem sem včera večer nakoukla a zjistila že tu nebyla. Tak si také myslím jestli malá už není venku. A jestli ano tak snad jsou obě v pořádku myslím na ně taky. Už aby se ukázala.

sophiejane
13. máj 2010

dobré ráno....

denis19
13. máj 2010

Ahoj holky, jen v rychlosti, stále jsem 2v1, díky bohu,ael už to nepotrvá dlouho, hrozil mi už zítrek,ale primár rozhodl silnejší kontroly a že co vydržím, tak držím...už mám težkou gestozu, nefrolog naléhá na ukončení tehuhu,ale mi na pericentru bojujeme za každý den. malá se má v domečku relativne dobre,ale už to není úplne ono....tak uvidíme!!!muj tlak je už 170/115!!!! tak síla...
kačko, co to čtu, super...gratulace!!!!!
mejte se moooc hezky a opatrujte se!!!!

sophiejane
13. máj 2010

deniskooooo držte se moc obě dvě a at je malá brzy v pořádku venku, neboj se ničeho!!!!

sophiejane
13. máj 2010

ty jsi teda fakt statečná, to obdivuju!!!

l.u.c.i.e
13. máj 2010

Denisko a Karolínko držte se, jak nejdéle můžete... Ale zase to moc nepřehánějte. Však už je Karolínka dost vyvinutá a zralá, aby to zvládla... Moooc na vás myslíme a držíme palečky.

kacka81
13. máj 2010

Denis ahoj i mi držíme moc moc palečky. Ale přesně jak píše lucie Karolínka zž to zvládne. Držte se 😉

l.u.c.i.e
14. máj 2010

Dobré ránko,

Denis, snad se ještě držíte 🙂 Moc na vás myslím.

Sophi, jak se vede?

Kačko, víkend proprší, tak ten Hamr asi opravdu jen prolítneme v rychlosti. Jak se daří?

kacka81
14. máj 2010

Ahojky holky,

dnes to mám 11 den ET a opět jsem si ráno dělala test, a málem mě ranila mrtvice. Měla jsem testy od jiné firmy a skoro vůbec nic jen malinkatej duch. Tak muž jel hned koupit ty samé co jsme měli předtím a díky bohu to dobře dopadlo. Posílám vám foto.

kacka81
14. máj 2010

Je to špatně vidět zkusím to znovu líp nafotit.

kacka81
14. máj 2010

tak teď už je to lepší

l.u.c.i.e
14. máj 2010

Kačko, ani nevím jaké jsou to testíky ty červené barvy. Osobně jsem používala jen mamatesty a naprosto v pohodě.
Jinak druhá čárka je krásně vidět. Už se těším, až nám napíšeš výši hcg. Chtěla bys dvojčátka?

kacka81
14. máj 2010

Lucko mě je to úplně jedno klidně, hlavně aby bylo všechno v pořádku 😉

l.u.c.i.e
14. máj 2010

Uvidíš, že bude. Musí. Už, aby bylo potvrzeno srdíčko, co? Teď další čekání, ale ono to uteče 🙂

kacka81
14. máj 2010

Myslím že když bude vše v pořádku tak mi to tentokrát z malou uteče mnohem rychleji než naposled. A než se naděju budu na miminko prát a budu balit do porodnice 🙂

l.u.c.i.e
14. máj 2010

V tom máš naprostou pravdu. Vidíš, to taky bych už měla pomalu balit věci do porodnice.

kacka81
14. máj 2010

No já měla první termín 13.11 druhý 24.11 ale říkali že to bude spíš až začátek prosince. Já si zbalila někdy koncem října. A malá se narodila 4.11. Takže jsem to nakonec měla akorát 😉

l.u.c.i.e
14. máj 2010

No, tak to bych si měla jít pomalu koupit věci ze seznamu do porodnice a tak do konce května mít připravenou tašku. První termín mám 28. 6. a druhý 4. 7.

sophiejane
14. máj 2010

to jo luci lépe být připravená 😉

sophiejane
14. máj 2010

kaxko já na zacátku taky jednou zkusila test jiné značky a skoro nic, drž se mamatestů nebo jaké máš...líp pak uvidíš, jestli to sílí, ale rozdíl je stejně vidět až tak po 4 dnech...

gabulik77
14. máj 2010

ahoj holky moc vás zdravím, předěláváme podlahu, takže nemám moc času, ale musím pár slov napsat. Příští týden máme dovolenou, tak snad budu mít víc času psát.
Kačko to jsou super fotečky, to nemá chybu 😀 😀
Denis, moc vám držím palce, doufám, že budete v pořádku a neboj pokud doktoři říkají, že bude lepší, když půjde Karolínka už ven, určitě vědi co dělají, Karolínka je už určitě připravená 🙂 🙂 držím moc palce
Příští týden jedeme mrknout na kočárky, takže snad už začnu něco i kupovat 🙂

sophiejane
14. máj 2010

tyjo až ted kočárek, jo?? pozor bývají dlouhé dodací lhůty, nám u jedné značky řekli i 2-3 měsíce...

l.u.c.i.e
14. máj 2010

Gabulík ahoj, snad brzo budete mít hotovou podlahu, aby jste již mohli pomalu nakupovat pro malého... Jak jsem pochopila, tak ještě nic nemáte pro malého? Užijte si to. Je to radost. My jsme včera byli pro autosedačku 🙂
Jaký byste chtěli kočárek? Máš nějakou představou?

Sophi, ty už máš za sebou první trimestr. Gratuluju 🙂

sophiejane
14. máj 2010

uf, hlavně at už je za mnou screening příští týden, už jsem zase prcka moc dlouho neviděla...a jak ty se cítíš, co otoky? máš ty punčochy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre