Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

sophiejane
10. jún 2010

právě že problém se žádný nenašel...ale nemám ještě tu genetiku a podrobné imuno,m ovšem na to nás doktor poslat nechce, že se to k tomuto nevztahuje...ale může se to podle mě vztahovat k tomu, že to nejde přirozeně 😠 tak asi řekneme té genetičce, ta je fajn, aby nám někam napsala doporučení...to je pořád něco 😠

jojo plánujeme že poletíme po tom mém šestinedělí na Korfu, byli jsme tam loni a moc se nám tam líbilo, navíc to bylo levné...

l.u.c.i.e
10. jún 2010

Jakto, že vám nechce udělat podrobné imuno? Nechápu to. Být tebou bych sebe i partnera nechala důkladně vyšetřit. Trvala bych na tom.
Když jsem byla na genetice, tak tam mě nenašli tu mutaci a až mě teď můj gynekolog na konci těhu nechal udělat podrobný rozbor krve na srážlivost a na mutace, tak se přišlo na to, co mám. Jasně mám ve zprávě napsané, že to způsobuje neplodnost, potrácivost, vývojové vady atd... Právě jsem si měla od začátku píchat nějaké injekce. Naštěstí si s tím moje tělo poradilo samo, ale už při druhém těhotenství se to prý riskovat nebude...

Tak to si to na Korfu pěkně užijte. 🙂 Budeme se pak těšit na fotečky z dovči.

sophiejane
10. jún 2010

nám právě ty mutace udělají v rámci genetiky, oběma...taky je nemám...

sophiejane
10. jún 2010

přitom z tátovy strany máme v rodině trombozy, takže čekám, že u mě něco najdou...to víš, jsou to prý drahé testy, s nimi asi šetří, až ted se genetička nabídla, že nám to nabere taky...v těhu se to pak dělá, to vím, ale až později....jojo ty holky si píchají myslím ten fraxiparin nebo tak nějak se to jmenuje...hlavně je to problém k porodu, abys neměla moc hustou krev a nenastala tromboza, tak proto se to musí pak ředit

jitakl
10. jún 2010

Ahojky holky tak se také hlásím na severu čech je k zbláznění doma mám 29stupnů a padám na hubu alespon že se mi udělalo líp a už neblinkám teda asi 6 dní jsem v klidu tak uvidíme 😀 Jinak se nám daří dobře pořát si to srovnávám v hlavě že budou dvě mimča najednou 🙂 myslím si že se s tím pere i manžel i když se na druhou stranu moc těšíme no asi se takto s tím pere každý 😀

Sofííí Ahojka jsem ráda že jsi zavítala a dále snámi prožíváš veškeré strasti i radosti ráda čtu že po zdr. stránce jsi v pořádku po té psychické to bude ještě chvíli trvat ale to zvládneš jsi silná osoba a manžel ti určitě rád pomůže.... dovolenou na Korfu ti závidím ale moc ti jí přeji alespon příjdeš na jiné myšlenky

Luci ani se nedivím že nevylézáš z baráku taky už jsem to vzdala motá se mi často hlava tak jsem raději doma nebo si beru doprovod 🙂 ty bud na sebe moc opatrná víš že už to máš za pár

sophiejane
10. jún 2010

já taky mělka ze začátku hroně nízký tlak, bud opatrná, zvlást v těch vedrech

gabulik77
10. jún 2010

ahoj holky všechny vás moc zdravím.
Sophie, dovča vám určitě pomůže, pořádně si ji užijete a přijdete na jiné myšlenky, uvidíš, moc vám to přeji 🙂
Koukám, že jste se doma dneska všechny pekly ☹ Mě bylo v práci dobře, máme tam klimošku, takže to byla pohoda a doma máme 24 st., takže taky docela příjemný 🙂 Je fakt že venku je k padnutí, jsem doma a na zahradu půjdu zalít jahody, až ten pupenec zapadne 🙂 moc dlouho na sluníčku taky nevydržím.

denis19
10. jún 2010

Ahoj vespolek......gabulik...tak jahody 🙂 , no ty si asi moc neužiješ....pokud budeš kojit..ikdyž do tvého porodu možná ješte ano.....jak se Ti vede????? U nás se ustaluje situace a kolobeh života s karolínkou, tak jsem spokojenejší, jen dnes prospala celý den , tak nevím co bude v noci, verím, že také spánek pro nás všechny 🙂
A jaké máte jméno pro chlapečka?

gabulik77
10. jún 2010

ahoj Denis, uvidíš, že se všechno srovná🙂 Karolínka si zajede svůj režim. Jestli se dr. nespletla tak to bude Petr, jinak Michaela 🙂 🙂
Já se cítím v poho, zatím žádné otoky, nic, je mi fakt dobře 🙂 jen trochu větší horko, myslím, že když jsem nebyla těhu, snášela jsem teplo lépe. Denis závidím ti, samozřejmě v dobrém, že už to máš všechno za sebou a užíváš si doma s Karolínkou. Já pořád přemýšlím, jak to všechno zvládnu, takovou velkou životní změnu, ale snad to všechno přijde samo, uteklo to strašně rychlo, je to jako včera, kdy jsem napsala první svůj příspěvek na koníka a už budu na konci cesty, je to strašně zvláštní.

l.u.c.i.e
11. jún 2010

Dobré ránko holky,

z toho horka nemůžu spát, tak vás jdu aspoň pozdravit. Kolem 8 hod půjdu v rychlosti nakoupit, abych se vyhla pařákům 🙂

Sophi, tak v tom máš pravdu, že ty testy na mutace jsou strašně drahé a dělají je teď nově těhulkám ke konci těhotenství. Aspoň, že vám to nabrali hned teď. Bude to lepší pro váš klid.

Jitakl, však vy to s dvojčata zvládnete taky. 🙂 Hlavně buď na sebe opatrná.

Gabulík, to jsou moc hezká vybraná jména. Koukám, že se pereš se stejnými pocitami jako já. Ale však my to zvládneme taky 🙂

Denis, copak máte dnes v plánu?

denis19
11. jún 2010

Dobré ránko a já myslela, že nemuže spát jen má dcera 🙂 🙂 🙂 🙂 ...takže mi už máme za sebou ranní krmení , prebalování, plakání a stresování maminky a ted mrnčí opet na svém oblíbeném prebalováku........já jsem p osnídani a premýšlím co dál.... 😠

l.u.c.i.e
11. jún 2010

Denis, taky už jsem po snídani, po osvěžující chladnější sprše a čekám než mi otevřou obchod, abych šla nakoupit. No a pak asi budu doma zlehka uklízet. Včera jsme tu měli na návštěvě kamarádku se skoro ročním synem a po zemi je spoustu drobečků 🙂 Krásnej chaos. Manžel i chvilku hlídal a říkal, že je to pěkný záhul a jak se ho hned velmi rychle zbavil. To ho chci vidět s naším Matýskem 🙂

denis19
11. jún 2010

No Lucko...nemám co dodat, je to záhul a hlavne pri ročním díti, které vše objevuje a už bud lozí či chodí, to musíš neustále dvat pozor....a ty drobečky....no s tím budu mít já neskutečný problém, ted denne stírám podlahu 😀 😀

l.u.c.i.e
11. jún 2010

Denis, však i já se na ten bordel těším. Je neuvěřitelné krásné, když se na tebe dítě usměje 🙂 Jojo, ty už teď můžeš vytírat podlahu, jenže mě to dělá problémy. Zatím zvládám 🙂 Manžel by to sice udělal, ale on to vždycky tak ochčije 🙂 Říká co je mokrý je čistý 😀

denis19
11. jún 2010

Manžel má vojenskou teorii 😀 😀 😀 ...ten muj je zase rádný pedant, když chci mít dokonale povysávano, dám to delat jemu, je pravda že nesnáší utírat prach,ale to mi až tak nevadí, to zvládnu i sama 🙂 🙂 🙂 jo detský úsmev je kouzelný...alevše má své nástrahy..uvidíš sama 🙂 🙂 🙂 ale to si nestežuji..je to spíše taková bezradnost v nejakých situacích 🙂

sophiejane
11. jún 2010

dobré ránko, no dnes to bude asi síla to vedro, už by bodla nějaká bouřka...včera jsme byli večer venku a ještě v půl desáté bylo 24st...

l.u.c.i.e
11. jún 2010

Denis, ten můj není na úklid, za to rád něco pořád kutí. O víkendu by chtěl udělat nájezd na kočárek, tak jsem zvědavá, jestli se mu bude chtít. Teď ne totiž neustále jen v práci. Chce si udělat přesčasy, aby pak byl s náma více doma.

Sophi, taky si říkám, že už by potřebovalo sprchnout. Však se dočkáme. Už má být ochlazení, tak jsem na to zvědavá 🙂

sophiejane
11. jún 2010

to jo zítra asi bude už líp...

gabulik77
11. jún 2010

ahoj holky, tak koukám, že jsme všechny dneska měly brzo budíček, já taky vstávala v 7 hod. Teď jsem taky poklidila, vyprala a chvilku se slunila na terase, ale je tam fakt pařák, takže jsem zase na chvíli zalezla 😎

l.u.c.i.e
11. jún 2010

Gabulík, už mám taky poklizeno i nakoupeno a dokonce jsem si přes poledna dala šlofíka 🙂 Teď se zase koupu ve vlastním potu 🙂 V bytě máme 28 stupňů.

denis19
11. jún 2010

no holky já až na šlofíka a slunení podobne 😀

denis19
11. jún 2010

prala jsem, žehlila plínky, varila mléko a obed pro dospeláky, utírala grcku z krku sv dcery a asipotretí ji prevlékla 😝

eva5
12. jún 2010

Ahoj HOLKY,tak už máme po dešti ,venku je krásně čistý vzduch,ale už zase svítí sluníčko a je teplíčko 😉 já jsem dnes konečně začala menstr od operace je to už tři měsíce a tak dnes večer po koupeli v solném roztoku(mám zásoby jodobromu z lázní -poslední dávka )-si nalepím náplasti,vyfasovala jsem extrahexal100,máte s tím zkušenosti????jinak byt pořád hledáme,ve čtvrtek jedu do Jeseníku na dražbu bytu v exekuci tady v Šump.a můj chlap jede do Olomouce a v pátek mu budou dělat artroskopii a spravovat meniskus.....mj.už je marod měsíc,tak kolem něj poskakuju ---doufám,že po ketu bude schopen jít aspoň nakoupit,ale zatím to vypadá,že se do Brna budu muset odvézt a potom i přivézt domů---ještě ,že já ,tak ráda řídím 🙂 (to není ironicka ,ale vesele) 😉 jo a Denisce gratuluju k miminku-----jste holky šikovný----pěknou neděli všem E

denis19
12. jún 2010

Ahoj Eva...tak to máš hezky nabitéa pestré a vidím, žš se hrneš do ketka...takdržím palec a hodne zdaru, dej vedet co a jak!!!!

kacka81
12. jún 2010

Ahoj holky,

všechny vás moc zdravím, nepročetla jsem to všechno jsem unavená a půjdu spát. Ale sophi to je strašný jak se kvůli testům obracejí na peníze 😠 jako kdyby pak když to nevychází bylo pro sampolátce levné. Takhle ty testy alespoň platí pojišťovna ale pak ti dají úplný H...O. 😠 No to je hrůza pokus se na testech trvat ale je fakt divný že vám je nechtějí udělat. Nám je udělali automaticky po prvním neůspěšným IVF. A taky že se potvrdilo to že mám obrané látky proti mužovo spermijkám. A léčba nebyla vůbec složitá. Půl roku chráněný pohlavní styk a brala jsem Prtedison a udělali nové testy a bylo vše OK.

Jinak mi byli včera na svatbě, no mazec byli jsme vařený. Obřad měli ve 13h. Já při stimulaci přibrala už nějaké to kilo tak jsem se do sukně nedostala tak jsem jela v plátěných kalhotech a byla jsem pěkně vařená. Malou jsme tam vzali na koupaliště aby jsme jí neuvařili. Ale jinak to bylo fajn tak se tu zatím mějte

kacka81
12. jún 2010

Jo a denis lucka mi poslala jiný odkaz tak už jsem se k tobě do blogu konečně dostala malinká je úžasná !!!!

l.u.c.i.e
13. jún 2010

Dobré ránko holky, jak se máme?

My jsme včera byli na historickém víkendu a všude moooc lidí. Jen jsme si to prošli a pak jsme šli na dobrý oběd 🙂 Teda být venku skoro 4 hodiny, to byl mazec. Když jsem přišla domů byla jsem úplně vyřízená. Musela jsem si dát hned sprchu a bylo lépe 🙂

Evo, to je super, že už se chystáte do KET. Budu držet palečky, aby se zadařilo. No a s bytem samozřejmě taky. Pak se zase ozvi co a jak.

Kačko, my bysme měli jít na svatbu 3. 7., ale to asi nestihneme. Uvidíme. Leda bych musela rodit přesně v druhém termínu 4. 7. 🙂

Denis, a co ty s malou? Copak celý dny děláte?

Sophi, jak se vede?

Zajímalo by mě, jak se má Medeneček. Třeba už porodila. Asi nikdo o ní nic neví, co?

Tak pěknou neděli všem. Papa

denis19
13. jún 2010

Ahoj holky.....
Kačko..tak tu svatbu Ti ted ani trochu nezávidím,potím se jen pri pomyšlení na jakýkoliv pohyb 😀 😀 ale akce určo fajn....
Lucko...s Karolínkou je to zatím jednoduché, jen papá , spinká, pučí se, vrtí se, brečí a kaká 😀 😀 jezdíme mimo slunce ven na procházky a včera jsem si byli jako rodinka i odvolit novou vládu 😀 😀
dnes tu byl brácha a prítelkyni, tak jsme si zašli na fajn obídek a zmrzlinku a ted honem šup do zatemneného bytu...venku je nesnesitelne.....
a co je s Medi by mne také zajímalo...sophie ji asi i psala,ale nevím jestli se ozvala.......sophie..ozvala se medi???? 😲

gabulik77
13. jún 2010

ahojky holky, zdravím při neděli. Dnes jsem měla vařící a pečící neděli, dělala jsem oběd, pak bábovku do práce a čtyři štrůdly na slano, všechno na zítřejší rozlučku, mám připravenou tašku všech možných dobrot a ještě mám objednáno 80 chlebíčků, tak snad zítra všechno klapne. Prostála jsem v kuchyni přes půl dne, tak teď odpočívám 🙂

Denis moc ti to na fotce s kočárkem sluší, fakt super mamina a ta postava, fakt super 🙂 a kočárek, to ani nemluvím

denis19
13. jún 2010

gabulik....smekám...v tomto počasí a takové dobroty jsi napekla.......jsi perfektní a dekuji za pokony na kočárek a samu sebe...dobre se to čte.... 😀 😀 mužeš pokračovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
užij si zítra krásne rozlučku v práci,moc nebreč, dyťneco nádherného te čeká.....nebudu Ti lhát, že to není fuška, je...ale asi to vše stojí za to no ne??????
posílám pozdravy všem!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre