Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

nemko
14. júl 2010

kati ja som si povedala, ze vydrzim do 10 dna od ET, ale to sa neda 🙂 uvidime, mozno sa to este zmeni, ale pri mojej smole uz tomu moc neverim, ale malilililililinkata nadej este je podla toho co pisete - kocky dakujem za podporu!!!!! 😉

eva5
14. júl 2010

@nemko --kolikrát jsou testy negativní---i po 14 dnech ..je dobrý si potom nechat vyšetřit krev a teprve podle toho výsledku budeš na stopro vědět jak jsi na tom!!!!!!takže hlavu vzhůru a klid 😉

eva5
14. júl 2010

@gabulik77 ----vidím to stejně jako s Lucií---prostě přesně v termínu----- 😀

eva5
14. júl 2010

@denis19 ---a u Vás je dnes oslava ,že???Karolínka má svátek ,tak nezapoměnte dostatek tekutin ------alko nebo nealko??? 😵

gabulik77
14. júl 2010

@nemko určitě ještě vydrž, já testovala až 15 den, ale po tom 10 by to mohlo být vidět, budu moc držet palce 🙂

gabulik77
14. júl 2010

@eva5 no jsem sama zvědavá, v pondělí chceme jít s manžou ještě do kina, tak se necháme překvapit ale dr. dneska říkala, že se příští týden ve středu určitě uvidíme🙂

nemko
14. júl 2010

@gabulik77 srdecne dakujem, zajtra nebudem testovat, testnem v piatok to bude 10 den

eva5
15. júl 2010

Ahoj HOLKY
@gabulik77 ---do 27.je ještě čas,ale jestli půjdete na nějakou komedii 😀 ---někdo chodí do kina?? 😉 někdo chodí na svatby?? 😉 😵

l.u.c.i.e
15. júl 2010

Ahojky,

@nemko, taky bych počkala s testováním aspoň do toho pátku.

@eva5, správně, kulturní vyžítí musí být i na konci těhotenství. 😉

@denis, jak jste oslavili malé svátek? Přejeme vše nejlepší, hlavně hodně zdravíčka.

nemko
15. júl 2010

@l.u.c.i.e asi to bude najlepsie aj ked to cakanie je strasssssne, ale zmenu uz necakam, beriem to tak ako to je a uz som pripravena na 3 IVF

denis19
15. júl 2010

Ahoj holky, tak podelší odmlce opet zdravím.
U nás je KArolínky v červnu,ael prijímáme gratulace i ted 😀 Já to delám také.... 😀 😀 😀 dekujeme.
U nás jsou neskutečná vedra a je to desné, malé to nedelá úplne dobre,alehrdinsky se drží......jak to zvládá @l.u.c.i.e matýsek??? a jak se máte?
@gabulik77 ješte nerodíš 😀 😀 😀
tehulkám blahopreji 🙂

l.u.c.i.e
15. júl 2010

@denis19, my ty horka taky snášíme špatně. Malej mi špatně spí. Budí se a je propocený. A to spí jen v bodýčku a nepřikrytý. Už aby ty vedra povolila... Jinak se máme celkem fajn. Trochu nevyspalá, takže spím i přes den 🙂

denis19
15. júl 2010

@l.u.c.i.e tak to ti závidím,že mužeš spát pres den, mne to vubec nejde!!!!!! až se nekdy na sebe zlobím,ale Karolínka už v nocí spí dobre, prozatím...tak verím, že ji to už zustane 🙂 a jak často kojíš a tak????

sophiejane
15. júl 2010

ahoj holky... 🙂 jak se máte...taky vedrem padáte? 🙂 denisko co karolínka, je to kočka a ty taky, mrkla jsem na fotky, jsi pěkně vyštíhlená 😉 mě se snad od včera rozjíždí menstr. konečně po 40dnech od revize 😝 ale nějak tedy pomalu, jen tak semtam kapka 😠 pomalu jak když jsem krvácela v těhu...

a co ty lucinko jak to ve vedrech zvládáte s malým?je taky krááásnýýýýý

a jak kacka tehulka, nejak jsem ji tu dlouho nezahlidla....

sophiejane
15. júl 2010

tak gabul, ted jsi na řadě ty 😉

denis19
15. júl 2010

@sophiejane dekuji za poklony, tak ráda je čtu 😀 😀 tak dovolená je už za váme? či jen pred váma? už si toho moc nepamatuji 😀

gabulik77
15. júl 2010

ahoj holky všechny zdravím
denis a lucko ta vedra jsou už docela nepříjemná ☹ v noci jsem pořád vzhůru a přes den pořád zalezlá doma.

@sophiejane moc zdravím zatím jsem 2v1 🙂 jsem zvědavá kdy to přijde

sophiejane
15. júl 2010

nene ještě jsme čekali až to dostanu ale ono to asi je jedno protože to ted je takové rozházené...pojedeme asi az na začátku srpna

denis19
15. júl 2010

@sophiejane no to budou také super vedra co se ríká,ale u more je to úplne jiné, také bych nekam vypadla.... 😨

@gabulik77 no moc ti ty vedra nezávidím, musí to byt des, už aby jsi to mela za sebou a péťa byl doma,co?????? jinak holky ani nevím jak ty dva mesíce utekly, jak máme karolínku🙂

sophiejane
15. júl 2010

právě, u moře to je fakt jiné a dá se to snést, večer je už pak příjemně, fajn vzduch, ne jako tady 😠

gabulik77
16. júl 2010

@denis19 jo jo utíká to hrozně Denis, není to tak dlouho co jsem na testu objevila // a teď...... jen doufám, že v porodnici na porodním sále není takové vedro🙂

denis19
16. júl 2010

gabulik....no to určite ne, je tam klimatizace, usmáté sestričky a milý personál.....co ti povím.......ale už začínám dobre na ty vedra nadávat.....ale co se dá delat 🙂

eva5
16. júl 2010

eva5 – Ahoj HOLKY-----tak jsem dnes byla na krvi a hcg je 9450 a odpoledne dělal primář uzv a jdou tam krásně vidět dvě dutinky -----na ketu jsem byla 28.6.----takže dnes je to nějakých 22 dní? další kontrola až 2.8 až bude ten primář z dovolené nazpět-----už jenom uzv a snad už srdíčka ???uvidíme jak porostou a jsem šťastná-----mj.kamarádka říkala ,že dvojčata se hlídají a kontrolovaně rodí kolem 35 týdne?????že se nenechávají až do 40týdne???

kacka81
16. júl 2010

Ahojky holky jak se máte doufám že jste všechny v pořádku. A že vedra přežíváte. Nám ty vedra nějak přerušili internet takže jsem se sem nemohla dostat snad už to teď bude dobrý. Jinak u mě nic nového až na to že přibívám jako z malou. Mimísek má 5,1cm a já už mám dohromady 7kg nahoře. Počítám s 30kg když to bude 25 jako při malé tak to bude v pohodě 😀 . Tak zatím pa pa

kacka81
16. júl 2010

ještě jsem denisko zkoukla fotečky moc vám to oběma sluší. Ty vypadáš v kondici a maličká je krásná a spokojená 😉

l.u.c.i.e
17. júl 2010

Dobré ránko, konečně ochlazení. Hurááááá

@denis19, kojíme docela často. Po 3 hodinách a někdy i mimo, ale to si jen cucne na žízeň... Jen ty vedra nám nedělají dobře. Špatně se nám usíná... Jinak je to ale zlatíčko. V noci spí celkem dobře. Probudí se jen na kojení a zase vytuhne.

@sophiejane, gratuluju k mršce. Konečně aspoň můžete vyrazit na dovču a užít si jí. Budeme se těšit na vyprávění a na nějakou tu fotečku.

@gabulik77, pro tebe ty vedra musí být taky neúnosný. Neotékáš moc? Jestlipak přidáš poslední fotečku bříška? Myslím, že dvojčátka se rodí určitě dříve.

@eva5, velká gratulace ke krásnému hcg a ke 2 bublinkám 🙂 Teď už jen naskočit srdíčka.

@kacka81, taky moc hezky rostete. Váhu neřeš. Hlavně, že jsi i mimísek v pořádku 🙂

gabulik77
17. júl 2010

@l.u.c.i.e ahojky určo ještě fotku přidám 🙂 dnes ráno bylo úžasně úplně jsem si to užívala, bohužel jen chvili, teď už je zase dusno ☹ Mám trochu oteklé kotníky a prsty na rukou, ale jde to není to tak zlý 😉
@eva5 super zprávy, gratuluji ke dvoum bublinkám 🙂

denis19
17. júl 2010

🙂 kacko...moc dekuji a líbí se mi tvuj postoj k váze, super, každá maminka by si z tebe mela brát príklad, jinak se divím, že ty vedra zrušili jen váš internet, mne ruší úplne....obdivuji karolínku jak to zvládá hrdinsky, naštestí neodmítá pití vody.....

lucko......no s tím usínáním v tomto horku zápasíme také, já ji proste unosím na rukou, ikdyž se to nemá ☹

gabulik...jen klid, jsi v cílové rovince 🙂

kacka81
17. júl 2010

Ahojky

lucie až dnes jsem pochopila z toho co tu píšete že i Matýsek už je na světě. Moc moc gratuluji a všem přeji moc moc zdravíčka a štěstíčka. Ať se má Matýsek čile k světu a dělá vám jen samou radost. Krásné fotečky je to kus chlapa 😉

l.u.c.i.e
17. júl 2010

@denis19, tak to děláme stejně. Taky Matese pořád chovám dokud neusne. Jen u mě je v klidu. Zápasím s tím vždy večer 2-3hodiny. Přes den to i celkem jde, jelikož přes noc máme otevřená okna, takže se v bytě ochladí, ale navečer se tu nedá být...

@gabulik77, už jsem konečně navlíkla prstýnky na ruku 🙂 Na fotečku se těším...

@kacka81, děkujeme za gratulaci 🙂 Jak se máte?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre