Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
2. nov 2009

m.artanka
jo zkus test, já testovala na 11 den po ET a budeš moudrejší.
Jinak zvláštní príznaky jsem ani já nemela, jen pnutí v brichu a citlivá prsa, jinak nic 😀

m.artanka
2. nov 2009

No asi to tedy zítra zkusím. Já už jedno dítko mám a pamatuji si, že jsem těhu zjistila podle takového divného pnutí v prsou. Proto jsem tak skleslá, že nic necítím..

nadis.h
2. nov 2009

Holky a bolelo některou břicho jako na mrchu? 😒 To mám už od 3 dne po ET a píchá mě hodně napravo. 😝 Kdybych já si viděla do toho břicha co se tam děje.

lucia.kl
2. nov 2009

ja som už 22 den po KET s pozit. vysledkom a poviem ti, že keby mi nepovedali že som v tom tak o tom ani neviem, vôbec nič,len hrozná ospalosť - ma to láme o 20.00, si ani telku nepozriem, zas som včera zaspala pri superstar a predvčerom pri deja vu ☹

nadis.h
2. nov 2009

Luci a bereš Utrouš? Po utrouši se chce strašně spát.

lucia.kl
2. nov 2009

beriem, ale vaginálne a spať sa chce len keď ho berieš ustami , veď to by sa mi chcelo spať ráno naobed aj večer, to je des keď musíš utroš zapiť, asi tak do hodky ťa to zloží a nevieš o sebe 🙂

nadis.h
2. nov 2009

Tak to mě se chce spát i tak. A to ho nepolykám. 😝 Jeee at už je aspon pondělí příští... 😅

denis19
2. nov 2009

také jsem spavá jako blázen, hruza ,mnž se už tomu i divý, ale chápu ho, normálne si lehnu i odpoledne.
nadis.h
také jsem mela mrška pocit,ale to je stejné i když se embrijko uhnízduje, tak vydržet a píchání, o tom bych mohla první týden po ET psát ódy 😀 tak jen vydržet a potom očurat test 😀

m.artanka
2. nov 2009

Já utrouš beru vaginálně a dneska jsem to zalomila hned 2x 😀 Po prvních 2 ET jsem ho brala orálně a byla jsem po něm úplně mimo a unavená a tak jsem ho teď raději brala vaginálně. Myslela jsem, že po tom budu fit, ale od pátku bych jen spala.

lucia.kl
2. nov 2009

nám utroš zakázali brať orálne len v prípade krvácania alebo silného špinenia, inak nieje vhodné a v tehotenstve vôbec

denis19
2. nov 2009

souhlasím co se týče utrošu,presne tak to je asi máme na slovensku jiné metody 😀

nadis.h
2. nov 2009

jeeee deni no kéééž by.Jsem fakt napjatá. O to víc, že jsem zázrak vědy, protože dle HP se mi nemají tvořit vajíčka a k ET jsem šla od dubna. V červnu mi stimulku stopli, protože mi nerostli folíci a teď jsem šla na OPU s tím, že jsem měla na utz 2-3 folíky takže to bylo buď a nebo. A nakonec jich bylo 14 a 14 vajuch z toho 10 zralých a 7 se oplodnilo a už vydrželo.

Marti to samé já. Já nikdy nebyla taková, že bych třeba po obědě šla spát. A teď bych spala pořád.Občas ani oči neudržím otevřené. 😀

m.artanka
2. nov 2009

Co já jsem se dočetla, tak prý se vaginálně je to mnohem lepší, má to prý větší účinek, tak doufám, že to třeba i pomohlo.

lucia.kl
2. nov 2009

ja som stále hladná a teraz by som už najradšej vliezla do postele, ale do 20.00 som v práci ☹ ☹ ☹

m.artanka
2. nov 2009

Nadish, přesně tak. Já si vždycky po obědě pustím film a nikdy ho nedokoukám do konce 😀

lucia.kl
2. nov 2009

tak pri filme sa vždy dobre spalo 🙂

nadis.h
2. nov 2009

Mě to hlavně občas překvapí nečekaně. Jsem v pohodě a najednou jsem tuhá. 😀 A hlad mám taky pořád. 😝 Ale to jsou všechno věci co mám i před mrchou. 😢

lucia.kl
2. nov 2009

ja som jedla vždy len z povinnosti ale teraz jem lebo som hladná a aj to začína byť vydno na váhe ☹

kacka81
2. nov 2009

lucia.kl nic si z váhy nedělej já jsem nejedla v těhotenství nějak extra a přibrala jsem 25kg a to jsem asi od 28 tt byla na dietě našli mi těhotenskou cukrovku. Dietu jsem dodržovala a stejně. Od 3 měsíce jsem nosila těhotenské věci do ničeho jinýho jsem se nevešla 🙂 A během roku a půl to bylo samo dole bez diety a cvičení.

lucia.kl
2. nov 2009

deti sú same o sebe cvičenie, tie dajú zabrať a kilečká idú dolu, veď pri deťoch treba byť s strehu 24 hodin denne .-)

nadis.h
2. nov 2009

Já jsem taky od přírody vyhublina. Máme to všichni v rodině. Ale teď mám od května už nahoře 10 kilo. A to bráchové furt jedí a nenaberou ani deko..Tak jim asi poradím jak na to. 😀

lucia.kl
2. nov 2009

treba im nejaké to kilečko požičať 🙂

denis19
2. nov 2009

no holky, já nikdy nebyla nejaká vyhublinka a jídlo mi vždy chutnalo a moc,ted poprvé jím z povinosti, úplne mi opadla chuť na jídlo! ješte jsem to nikdy nezažila 😀 musím si dávát pozor,abych jedla pravidlene a vubec 😀 od ET jsem ješte nepribrala ani deko,ale kalhoty už nezapnu, nejak se mi rozáhlo bricho a pás! už jsem dnes pokukovala po tehotenských vecech 😎

lucia.kl
2. nov 2009

po tých ja už pozerám dva roky 🙂

denis19
2. nov 2009

jo????? verím...... už asi asi koupím nejaké tehul rifle, počkám do pátku na další sono a vrhnu se na to!!!!

lucia.kl
2. nov 2009

ja si počkám minimálen tri týždne ešte, než budem mať za sebou prvé sono a už mi to potvrdia, v 6 týždni sa dáva tehu knižka??

denis19
2. nov 2009

lucia, myslím, že až v 12tt se dává knížka, já jsem ted v osmém a nemám ji 😝

lucia.kl
2. nov 2009

☹ tak to musim ešte tak dlho čakať?? ale veď v 6 tt posielaju k normalnemu gyn. teda aspoň u nas v centre

denis19
2. nov 2009

u nás až v osmém po sone a mužeš tam zustat do toho 12 tt, tak uvidíme, já uuvidím už v pátek jsu na sono a to mi bude končit 8 tt a budu chytrejší,hnedle ti pošlu zprávičku 😝
ted užkončím, jdu s mnžsčučnout neco v tv a hurá do hajan ahoj zítra

lucia.kl
2. nov 2009

ahoj.
ja musím ešte hdinu čučať v práci a potom hurá za manželíkom. maj sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre