Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
3. nov 2009

Luci, to mě povídej... I manžel si hned toho všiml, že mám větší prsa... Neviděli jsme se přes měsíc... Včera jsem se od něho vrátila... Je na služební cestě v Rize 🙂

sophiejane
3. nov 2009

no a jak bylo v Rize, už jsi tam někdy předtím byla? Koupila sis něco hezkého? 😉

denis19
3. nov 2009

holky, pocit , že nemám co dát do podprsenky od puberty neznám a dosti mne to i ničilo, už jsem chtela i na plastiku,ale manžem mne od toho odhovoril, ted naštestí se nejak nezvetšila,ale spíše tak nabrala pevnost, což je super!!!!

lucia.kl
3. nov 2009

ten moj ich kontroluje každý večer 🙂 si neviem predstaviť, že by som ho mala preč a tak dlho, občas mi lezie na city ale komu nie 😀 a asi by mi bnolo smutno v noci v posteli samej 😀

denis19
3. nov 2009

lucia.kl
to je zvyk,muj také často jezdí pryč, ale jen tak max na deset dní. ze začátku mi to vadilo,ale už jsem si zvykla, aspoň si nelezeme po deseti letech na nervy.ale ted mi slíbíl, že se bude snažit to eliminovat jen tak max na 4-5 dnu a co nejméne, tak jsem zvedavá

denis19
3. nov 2009

l.u.c.i.e
no vidíš, koupila jsi si neco????? já včera podporila slovenskou ekonomiku nejakýma botičkama a svetríkem.

l.u.c.i.e
3. nov 2009

V rize bylo krásně, jelikož jsem tam byla s manžílkem 🙂 Jinak jsem tam nikdy nebyla... Hlavní město je pěkné, spoustu krásných památek, ale za městem je děsná bída. Vše je tam předraženo... Má tam být krach měny... Ne, nic jsem si tam nekoupila... To si raděju koupím něco tady 🙂 Jinak jsem měla moc ráda procházky na pláži u moře. Bylo to velmi uklidňující... Naštěstí nám svítilo po celou dobu sluníčko, tak nebyla ani taková zima 🙂

sophiejane
3. nov 2009

tak to je pěknýýý

denis19
3. nov 2009

l.u.c.i.e
a co jsi ríkala na místní ženy????

l.u.c.i.e
3. nov 2009

Jinak jsme tam nakoupili domů pár vánočních dárečku, ale pro sebe nic 🙂

denis19
3. nov 2009

tak jste mysleli na dorinu, super!!!! milé 😀

denis19
3. nov 2009

myslela jsem na rodinu 😉

l.u.c.i.e
3. nov 2009

Místní obyvatelstvo bylo takové divné... Zanedbané... Ale mladé holky docela šly... Na žádného hezkého chlapa jsem nenarazila... Navíc mi přišlo, že je tam více žen než mužů... Taky tam bylo spoustu žebráku. Byla to smutná stránka tohoto města. Je tam velká nezaměstnanost.

sophiejane
3. nov 2009

jé denis, a já přemýšlela, kdo je dorina🙂 jestli třeba lucky pes 😀

denis19
3. nov 2009

sophiejane
😀 😀 😀 trochu jsem se preklepla,ale hlvane, 😲 že to prineslo úsmev

sophiejane
3. nov 2009

koukám, že ty taky něco piješ 😀 já si tu otevřela lambrusco 😎

sophiejane
3. nov 2009

no hlvaně hlvaně 😀 😀

l.u.c.i.e
3. nov 2009

Vypadá to, že je přepitá mlíkem, co? 🙂

medenecek
autor
3. nov 2009

sohpi já vyzkoušela snad úplně všechno, bylinky, kapky, léčitele, reiky, přečetla stohy časopisů, nížek hledala na netu a stejně jsem táhla na IVF. 😉
Ono je to dobré na harmonizaci těla, ale zázraky to neumí. 😉 Ale pro tělo je velmi důležité, aby bylo v rovnováze a to i té duševní, ač to je to nejsložitější.

l.u.c.i.e děkuju, taky se těším co tam bude, jestli bude vůbec něco vidět. Jdu ještě o 3 dny později než jsem měla, protože čekám na svou doktorku, tak to třeba bude vidět. Uvidíme.
Jo prsa mi taky trochu narostla. Manžel má radost, že se konečně dočká ženský s prsama.
😉

denisko jak se jmenuje ten tvůj čajík? Sousedka mi donesla pregnancy od teekane pro těhotné.
Nemáš ho taky? Ve složení je citronova trava, máta, medunka, kontryhel, maliník.

denis19
3. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nemám na sebe slov

sophiejane
3. nov 2009

denis, tomu se říká TĚHUDEMENCE 😀
ty se teď armádě radši vyhýbej 😅

denis19
3. nov 2009

medi
mne teekane pregnancy moc nechutnal,nevím proč , já mám Apotheke:čaj pro tehotné ženy a také jsem mela už i Leros pro tehulky, oba mi vyhovovaly

a fakt jsem prepitá mlíkem, sice zakysaným 😀 nikdy jsem to nepila a ted z toho blouzním 😀

denis19
3. nov 2009

jo to se také vyhýbám 😀 😀 pujdu tam až v prosinci a to si musím vybrat dovolenou, takže tam nebudu, tak nemám co spackat 😀

medenecek
autor
3. nov 2009

holky to bych si teda taky otevřela vínečko. 😉
My taková vinná rodina.
To bude mor se nenapít celý 9 měsíců a pak dál. 😉

medenecek
autor
3. nov 2009

denisko, tak já ten čaj zkusím a když tak koupím jiný, výběr je, díky 😉

aaanicka
3. nov 2009

ahojte, dnes som bola na 1, krvnom teste po IVH sestrička mi povedala že mám prisť v piatok na další test a moja hodnota HCG je 6. neviem presne čo to znamená, alebo aká by mala byť.

denis19
3. nov 2009

aaanicka
no já nevím jakou jsem mela já,ale to se mi zdá málp, ne holky???? a domácí test jsi si delala???

denis19
3. nov 2009

medi a možná Ti bude chutnan i pán Tékane 😀

medenecek
autor
3. nov 2009

sophi a jestli ti chutná Lambrusko tak doporučuji ještě Pozdní sběr, výběr z cibéb odrůda CHARDONNAY to je obdobně lahodné a sladké, ale ne zas tak jako ledová či slámová vína.
Hned bych si ho otevřela. Mám ho doma. 😉

denis19
3. nov 2009

holky jiné téma prosím, ☹ netýrejte takto vínkama, ikdyž nejsem až takový znalec jako vy zjevne, nejaké to vínko mi také chutná 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre