Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

kacka81
4. nov 2009

tak někdy jsem ráno jak pitomá ale malá mě během chvilky probere, oni jsou hned od rána nabitý takovou energií že to není možné.

denis19
4. nov 2009

a není to tak kaci, že jsou celodenne nabité energií a jen nám zapomenou v nemocnici ríct,kde mají vypínač??? 😀 😀 😀

kacka81
4. nov 2009

i tak by se to dalo říct 😀

denis19
4. nov 2009

už se na to teším, muj mnž si stále delá ze mne srandu a prátelé také,neboť já jsem magor na úklid a porádek, že se moc teší,až to malinké začne lozit a chodit a bude vše vytahovat a tak....tak jsem zvedavá 😝

kacka81
4. nov 2009

Je pravda že ten úklid není nic moc vše vytahá a roztahá po celém baráku 🙂 ale není to tak strašný 😉

denis19
4. nov 2009

uklidnila jsi mne 😀 mám už trénink tak to nejak zvládneme společne 😔

sophiejane
4. nov 2009

denis já jsem stejná, na drobky na podlaze budeš muset rezignovat 😉 člověk to pak nevidí, a bude zažívat hezčí věci, než se uklidnovat úklidem!

flagicka
4. nov 2009

ahoj Holky,připojuji se do diskuze,jsem 6den po(KET) na první pokus se to nepovedlo,a ted na po druhé mě zavedly 3sněhuláčky 🙂 tak čekám na pátek 13.kdy se mi potvrdí jestli se to povedlo,je to strašné to čekání,tak jestli jse na tom nějak stejně jak já napište,aspon nám to společně uteče!Jana

denis19
4. nov 2009

sophiejane
vidíš, takto jsem se na to nepodívala, že se uklidnuji úklidem, dikas z pomoc!!!!! 😀 😀 máš pravdu, nejsi ty "úča" 😀 😀

flagicka
vitaj
tak ríkáš tri, to je jiná pecka😀 😀
já mela dve a mám jedno, v pátek snad uslyším srdíčko😀 😀

petyna
4. nov 2009

Ahoj holky, dnes jsem měla jít na transfer a ráno mi řekli, že z mých tří mrazáčků žádný nepřežil 😢

kacka81
4. nov 2009

petyna to je mi líto, nám se to samé stalo při prvním IVF oplodnili 3 druhý den byli jen dvě a ráno když jsme přijeli na ET tak nám řekli že i to poslední se přes noc přestalo vyvíjet. Akorát to nebili mrazáčci. Drž se Štěpánek ti v tom pomůže

Jinak doktor kvůli těm kapkám mi zatím neodepsal, prubla jsem jim zavolat a paní mi řekla že odepiusuje nejdýl do dvou dnů. A ještě mi řekla že by doporučila přítelovi nějaké tabletky které by mohli pročistit ty chámovody tak jsem mu to ještě do dotazu připsala tak jsem zvědavá co mi odepíše

flagicka taky tě vítám a přeji hodně štěstí

petyna
4. nov 2009

Dík Kačko, už jsem to jakž takž strávila. Navíc jsme byli v noci na pohotovosti, Štěpánek má laringitidu. Ach jo ☹ .

kacka81
4. nov 2009

petra49
4. nov 2009

Ahoj holky, chtěla bych se jenom zeptat, jestli jste po IVF v pracovní neschopnosti. díky

sophiejane
4. nov 2009

ano petruš, ty ne? ale nemusíš být, to je na přání každého...

sophiejane
4. nov 2009

pety to je pech teda...a počítá se to, jako komplet pokus?

lucia.kl
4. nov 2009

ahoj Petra 49
ja som po ET aj KET hneď v práci, len v deň transferu som bola doma.

petyna
4. nov 2009

Sophie, naštěstí ne, ani jsem nic neplatila. To byla zbylá z 1.IVF. Jinak bych platila za rozmražení, ale protože z toho nic nebylo, tak nic. Aspoň že tak. Vypláznout tři tisíce jen tak by mě taky mrzelo. Holky, jak dlouho trvá vrácení žádosti z pojišťovny? Už si to nepamatuju.

sophiejane
4. nov 2009

různě, někde 14dní, někde až měsíc...půjdeš znova?

petyna
4. nov 2009

Chtěla bych, nechci to odkládat. Zrovna jsem se objednala na sepsání žádosti. Počítám teda, že to vyjde asi na leden. V r. 2007 jsem dávala asi dvacet tisíc. Kolik je to teď? I když ono je to asi rozdílné podle centra, že. 😕

petyna
4. nov 2009

flagicka, nechodíš do Sanusu? Nemáš přehled o ceně?

denis19
4. nov 2009

zdar, tak u nás práve začalo snežit 😲

sophiejane
4. nov 2009

pety to tak bude stejná suma....

denis19
4. nov 2009

tak to je nejak levné u vás 😢

petyna
4. nov 2009

kolik u vas denis? 😲

denis19
4. nov 2009

no já zatím i všehovšudy 1500€(konzultace, injekce, OPU,ET,PK, mražení snehuláku, TWT a SPG), takže na vaše je to neco kolem 39000.-Kč

denis19
4. nov 2009

jo a už v té cene je i utrogestan 😉

denis19
4. nov 2009

jo a samotné IVF - ICSI, stále na neco zapomenu

sophiejane
4. nov 2009

to víš, eura, denis 🙂

petyna
4. nov 2009

dobrá darda 🙄 A kde je to "u vás"?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre