Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
7. nov 2009

Ahojky Medenečku, už to ustává. Myslím, že zítra už ani špinění nebude... Užij si procházku.

medenecek
autor
7. nov 2009

lucko tak to jsem moc ráda, jestli manžela dostanu od počítače, tak si i sluníčko stačíme užít. 🙂

nadis.h
7. nov 2009

Ahojky, já dnes nebyla ranní ptáče, ale spala jsem do půl 12é... 😅 Navařila jsem si včera tak jsem mohla. 😀

medenecek
autor
7. nov 2009

tak koukám, že tady nikdo není. A to jsem si myslela, že si počtu. 😉
Muže jsem dnes dotáhla na procházku. Bylo nádherně. Ušli jsme asi 4 km a doma jsem pak odpadla a usnula.
No a už jsme i po večeři a tak si říkám mrknu na počítač a tam nikdo. 😒

petyna
7. nov 2009

Ahoj holky, tak jsem si u vás početla a trochu vám to zamotám 😉 . Já měla taky dvě, chytlo se jedno, ale to druhé "neodešlo". Nešpinila jsem ani trochu. Tak nevím kam se mrška podělo. 😠 🙂

denis19
8. nov 2009

AHoj holky!

tak jsem si vás dočetla, SOFI dodatčene vše krásné a do sneška zdar!
LUCIE hezky jsi mi nahlnala strach,ale jsme ráda, že to takto dopadlo, já od včera mám každé ráno takový malinkatý flíček nečeho do hneda na slipce a jsem z toho na nervy, nejak jsem hrozná v tomto ohledu. V pátek jsme byli na akci srdíčko a vše bylo ok! Tak jsems včera jen ĺežela, stejne jsme byli u našich a tma se nic jiného ani delat nedá 😀
Krásný den.

l.u.c.i.e
8. nov 2009

Ahojky, tak to je dobře, že už máte srdíčko... Já mám opět strach, jelikož jsem začala krvácet. Musím jen ležet a brát prášky... Je to na nervy. Vždy zakrvácím, pak to zmizí na den a znova se to objeví... Ach jo. Dám vám fotečku mimi do alba.

denis19
8. nov 2009

l.u.c.i.e
tak jen klid a ležet a ležet, lehce se to rekne, já vím, jsem vystresovaná jen z toho výtoku, tak nemám co kecat do toho, že máš být v klidu a nemyslet na to, že???? Ale neboj, vše dopadne jak má a myslím, že otto by nám vesmír už neudelal ☹ 😲

denis19
8. nov 2009

jo a krásná fotka!!!!!!!!!!!!!!!!!

kacka81
8. nov 2009

Ahoj holky držte se, ale jak jsem říkala já měla to samé. Ale vím že vás tím asi moc neuklidním. I já když jsem to tenkrát našla v nějaké dikuzi že se to dost často stává, tak jsem byla stejně na mrtvici.

l.u.c.i.e máš krásnou fotečku 🙂

denis19
8. nov 2009

kacka,máš pravdu, ale je nekdy težké se uklidnit,ale u mne je to už lepší!!!
jaký máš den?

sophiejane
8. nov 2009

ahoj holky, zdravím, zítra jdu do práce, tak se tu už nebudu tolik vyskytovat 😒 narozky byly fajn, byli jsme na večeři, včera u našich...

reny01
8. nov 2009

lucie hlavně se snaž co nejvíce odpočívat s nohama nahoru.já jsem při malí krvácela od 4měsíce,skoro celou dobu jsem proležela v nemocnici.ale stejně se jim nepodařilo malou vemě udržet.porodila jsem na 7měsíci.byla maličká,ale zdravá.teď je jí 5let a jaký je to kus.snaž se opravdu ležet.to ti ale určitě řekli.držím palečky

medenecek
autor
8. nov 2009

Ahoj holky,

sophi to jsem ráda, že narozeniny jsi si užila. Na zítra hodně štěstí na nástup do práce. Hlavně z domova vykroč pravou nohou 😉

lucko hodně ležet. Co to jde. Žádné práce doma. Na ty se úplně vyprdni. To počká. Holt je ta cesta složitá. Bohužel. Jako by nás ten nahoře zkoušel, jestli si to dítě zasloužíme.

denisko a volala jsi na kliniku? Ale já vím, že mě řekli, že se nic neděje dokud nezačnu krvácet. Když jsem jim volala ohledně pozitivního testu, jestli si ho mám dělat každý den. Tak se modlím, abych krvácet nezačala.

zítra jdu na ultrazvuk a 13.11. to bude přesně měsíc od KET. Jsem zvědavá, co mi řeknou.

Jinak já byla dnes s manželem na obědě v jedné výborné restauraci a za chvilku odcházíme na oslavu narozenin. Ale jen tak na chvilku, stejně nemůžu pít a manžel zítra odlétá do Londýna.

JInak jsem celé odpoledne prospala. Venku je pošmourno, chmurno a stejnou náladu mám i já. Furt o všem přemýšlím. Už potřebuju mezi lidi. Takhle bych se doma zbláznila.

denis19
8. nov 2009

jo u nás práve leje, jako na jare ☹
nevolala jsem MEDI nikam, myslím, že je to snad celkem normální, od krvičky to má na sto honu daleko, tak se uklidňuji.
SOPHI a zítra si studentíky podej,ať si nemyslí, že jsi po PN meká 😀

sophiejane
8. nov 2009

holky držte se, taky půjdu zítra do boje 🙂 medi držím palce, at ti dopadne kontrola, odpoledne sem zítra mrknu vás zkontrolovat 😉 učím do půl jedné, tak to ještě jde...

denis19
8. nov 2009

no to mne se zdá stračne moc SOPFI ale ty si rozumíš, držím palec!!!!

sophiejane
8. nov 2009

moc jako do půl jedný?no středy do čtvrt na tři 😒

denis19
9. nov 2009

Dobré ráno ospalky, kde jste????
SOPHIE už vytvárí pro stát hodnoty a vy vylihujete 😀 😀
Medi
jak jsi dopadla?????

kacka81
9. nov 2009

Ahojky holky včera jsem měla fofr takže jsem se sem už nedostala.

Sophi doufám že tě v práci nebudou moc zlobit.

A medi taky mám tu samou otázku jak jsi dopadla.

Zatím se mějte jdu balit odpoledne jdu s malou na plavání

bakosko
9. nov 2009

nezostal niektorej menopur aj po 1 kuse

denis19
9. nov 2009

Medi,
kde jsi????? Jsme napjaté!!!!!
Kaci jak to jde?

sophiejane
9. nov 2009

ahoj holky už jsem doma 🙂 jak se máte?

denis19
9. nov 2009

Dobre, jak jsi to zvládla????
To dobre je síla pozitivního mylšlení,abych nezcvokla 😲

sophiejane
9. nov 2009

proič bys cvokla, užívej si 😉 no šlo to, je to náročný, ale zase tam čas utíká...ale to vstávání v šest, to je hnus 😀

denis19
9. nov 2009

neboj, já vstávám v pet. no mám od soboty každé ráno na slipce malý hnedý flíček, tak z toho stresuji....klasika , ženská pred 40 co se po IVF asi prehnane sleduje,ale zítra jdu na gyndu , tak budu chytrejší!
Jaký jsou studensti na gymplu i má nej kámoška učí na gymplu v Kutné Hore!

sophiejane
9. nov 2009

no, ujde to, někdy na zabití, hlavně ti menší (6.-9.třída), s těmi staršími to jde

neboj denis, to vůbec nic nebude, to tu píše každá druhá těhulka, že špiní!

denis19
9. nov 2009

jo já vím, ale víš jak to je, když se to už týká i tebe 😠

a učíš co????

sophiejane
9. nov 2009

chápu...
učím english 🙂

denis19
9. nov 2009

no to zní super, muj sen učit nekdy anglinu a všechny ročníky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre