Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
21. nov 2009

Ahojky holky, jak se máte? Já jsem dnes byla nakupovat vánoční dárky... 😉
Gabulík, musíš věřit, že to vyjde. Dej na svůj vnitřní pocit... Budu ti moc držet palečky.

slaava
21. nov 2009

Ahoj všem,

gabulik: taky jdu na krev až 30. a váhám zda si do té doby dělat test, ale asi to nakonec udělám, abych pak věděla jaký verdikt čekat až budu volat pro výsledky.
Vy co už to máte za sebou - měly jste v těch 14 dnech po ET nějaké příznaky/problémy?
Já měla zpočátku hodně citlivá prsa, ale už to pomalu přešlo (což nevim jestli je dobře nebo spíš spatně).
A ještě jsem se chtěla zeptat - jak se v tom transferovém cyklu počítá, kdy by měla příjít MS - 14 dnů od odběru oocytů nebo berete den, kdy měla přijít normálně?

denis19
21. nov 2009

slaava
na mestruaci ani nemysli, ta neprijde a počítá se to od OPU 🙂
mé príznaky byly prsa a pnutí v briše jako po svičení ve fitku 🙂 jinak nic a já očurala test na 11 den po ET

slaava
21. nov 2009

denis: dik - nemam ji v planu ;)
bricho sem taky měla napnuté a nafouklé, ale i to cca do týdne přešlo a teď si přijdu, že mi nic není - takže se akorát tim víc pozoruju kdy mi kde píchne

denis19
21. nov 2009

slaava
to je úplne normální ,já se pozoruji i ted dnes a denne až mne to štve,ale co nadeláš, když je človek po IVF a ví presne o co jde 😲

gabulik77
21. nov 2009

ahojky všem, moc děkuji l.u.c.i.e.:)
slaava: ja si mam 30.11. jen delat test a kdyz vyjde tak jdu 7.12 na UZ, kdyz nevyjde tak tam vubec nejdu, je to asi vsude jinak. Jinak ja po ET dostala MS 26. den cyklu, takze o trochu driv nez obvykle, ale po KET jsem nyni 28. den cyklu a zatim nic, ale je to divne, pořád mám pnutí břicha, občas píchnutí, jsou to ale trochu jiné pocity než před MS, tak uvidíme.

slaava
21. nov 2009

gabulík: já můžu testovat cca od 12. dne a 16. den přijít na krev.
břicho sem měla dost nafouklé, ale jinak než před MS i jiné píchání - bylo to hlavně po stimulaci, ale i pak ještě pár dnů po ET, ale teď už to přešlo a přijdu si úplně normálně - jak kdyby veškeré příznaky ustoupily.

slaava
21. nov 2009

gabulik: ještě mne napadá - kdy jsi byla na ET?

gabulik77
21. nov 2009

slaava: ja byla na KET mela jsem zmrzliky🙂 takže bez stimulace A byla jsem 13.11.- KRÁSNÉ TO DATUM CO🙂 to by bylo, aby to nebylo🙂) zavaděli mi 5denní dvě🙂
Na ET po stimulaci jsem byla v červenci a to jsem si taky připadala jak vzducholoď nafouklá, ale to mi zavaděli jen jedno a bohužel bez úspěchů

luly3
21. nov 2009

gabulik nápodobme KET 13.11 a tiež 2- 5 denne blastocysty 😀

to by bolo aby nebolo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
PIATOK 13 😉

gabulik77
21. nov 2009

ahoj luly3 tak to je super tak to budu moc moc držet palečky a kdy ty si mužeš udělat test?

luly3
21. nov 2009

ja neviem kedy ale ja robim zajtra a inak idem v stredu do caru na krv
a ty?????

gabulik77
21. nov 2009

ja si ho mam delat až 30.11. takže budu muset vydržet, tak to ti moc držím palce, určitě napiš, určitě to budou //

slaava
22. nov 2009

tak já se hlásim do trojky - taky 13. zaděláno na dvojčata ;)

gabulik77
22. nov 2009

tak super to nám všem i dalším budu moc držet palečky 😀 😀 😀 😀
luly3: už máš nějaký výsledek? doufám že dobrý

slaava
22. nov 2009

luly: jak velké jsou blastocysty? myslela sem, že tak rychle ani nerostou, aby to stihly do 5.dne

gabulik77
22. nov 2009

medenecek, l.u.c.i.e. a denis 19, můžu se vas zeptat, všechny jste měly zavedená dvě emb.?? nebo některá z vás je jedno??

kacka81
22. nov 2009

Ahojky holky všechny vás moc moc zdravím

gabulik slaava a luly všem vám moc moc držím palečky ať při testování máte //. A jinak na tu otázku všem holkám myslím zaváděli dvě. A mě také při každém ET zaváděli dvě

gabulik77
22. nov 2009

děkujeme moc Kacka81

kacka81
22. nov 2009

No nemáte vůbec zač, holky hlavně se šetřete 😉

gabulik77
22. nov 2009

medenecek: chtěla bych se tě zeptat, dočetla jsem se tu, že jsi chodila do Pronatalu na Prahu 4, chodím tam taky, ale docela mě zaráží, že si tě tam nenechají do 12tt. Od začátku mi tvrdí, že v případě úspěchu tam zůstávám do 12tt a až pak jdu ke své doktorce?? Jak je to možné??

denis19
23. nov 2009

Dobré ránko holky!!!!!

gabulik77
no ono se sto tak ríká, že do 12tt,ale ve skutečnosti si te CAR nechá do akce srdíčko,aby meli jistotu, že embrijko je živé a odporučí te k své gyndarce....

gabulik77
23. nov 2009

dobré ráno všem 😅
denis19 díky za vysvětlení..
Já dneska měla hroznou noc, v noci jsem mě vzbudily křeče do podbřišku, chvíli to byly křeče a chvíli hrozné tlačení, nikdy se mi to nestalo. Nevěděla jsem jak mám ležet, zda na břiše, na zádech nebo sedět 😢 nebo jít na WC, asi za dvacet minut to pomalu v poloze na břiše přestávalo a pak jsem usnula, zatím ani nešpiním ani nekrvácím, tak vůbec nevím co to bylo zač??

denis19
23. nov 2009

gabulik, kolikátý je to den po ET????

gabulik77
23. nov 2009

jsem 10 den po KET

denis19
23. nov 2009

gabulik
to se ti mohla i posouvat maternica, mela jsem neco podbného a nevedela jsem co se deje a potom jsem se dočetla toto

gabulik77
23. nov 2009

aha, děkuji moc, no to jsou věci, dnes jdu radeji ven a kouknout se po nějakém Ježíškovi 😀 ,abych pořád neseděla doma. Od rána jsem v pohodě, břicho nebolí, tak doufám, že už ani nebude....

denis19
23. nov 2009

určite to bude ok a já mám podobné plány, už se to blíží a já nic nemám ani inspiraci.
já dnes pro zmenu stále lítám na WC s pocitem,že ze mne neco teče a stále díky bohu sucho,ale nerozumím tomu pocitu!

slaava
23. nov 2009

Brýtro,
gabulik: taky mám poslední dva dny hlavně k večeru dojem, že už mne zas píchá spíš jakoby na MS a včera sem zaznamenala i lehounké špinění, tak sem dnes zatím zůstala v posteli a snad se to nebude zhoršovat.

denis19
23. nov 2009

slaava a tobe v kládali dve mimča?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre