Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
8. dec 2009

Mě se vede dobře. Nevolnosti přestali 🙂 To je skvělé, tak to v pátek budeš chytřejší. Jistě se už těšíš, co? Pak hned dej vědět co a jak. To je dobře, že ti nic není. Už ti roste bříško? Mě ještě ne... Ale už se těším 🙂

denis19
8. dec 2009

také mi neroste ješte bríško, až mi je to divné,ale prý od 13tt je to rapidnejší, tak se nechám prekvapit 😅
jen se mi dost rozšírily boky a tudíž neobleču žádné kalhoty 😀
jo teším se na poradnu,zase se ubezpečím, že bublinka je tam a je v porádku, jsem nejaký strachapout,ale už se to lepší, jako s tím strachem....
a ty máš kdy poradnu a tak a kdy se vrací manžel?

gabulik77
8. dec 2009

ahojky denis: jsem v poho🙂) celý den jsem courala, byla jsem i v práci, dnes jsem to oznámila kolegyňkám, tak konečně už na jednu stranu nemusím lhát 🙂

denis19
8. dec 2009

tak to jsi udelala dobre, budeš mít klidnejší mysl a co ríkaly holky?????

gabulik77
8. dec 2009

řechtaly se denis jak protržené 😀 😀 😀 a samo že mi moc gratulovaly...🙂

l.u.c.i.e
8. dec 2009

Denis, poradnu mám příští středu a možná mi doktor rovnou udělá genetiku, popřípadě mě na ní aspoň objedná. Už aby to bylo a já mohla být klidnější 🙂 Manžel se mi vrací příští čtvrtek. Moooc se těším.

denis19
9. dec 2009

dobré ránko!!!!

gabulik
rechtaly se , že jsi tehul, že či hnedle dve najednou??????

l.u.c.i.e
to už ti určite hnedle udelají triple testy i mne to udelají, tak budeme moudrejší a& verím, že i chytrejší, jsem napnutá, že kolik jsme narostli.......
tak čtvrtek, paráda, to s tebou pujde i na poradnu, co???????
jinak u nás to opet dnes vypadá na upršený den, už mne to počasí nebaví......

madlinka
9. dec 2009

ahoj holky, tady je taky hnusno, tady taky prší...........dneska jsem měla testík zas o chloupek silnější, no jsem nervozní jak sáně na podzim co zítra tak krev........

denis19
9. dec 2009

madlinka
tak testuješ systematicky 😀 😀 😀
zítra máš krev??? tak te snad ulidní její výsledek....znám to.....asi to každá prožíváme stejne napjate a nervozne a nedočkave....ale asi to patrí k tomu, pokud otehotníš normálne ani o tom možná nevíš a takto se človek pozoruje jako cvok 😀

madlinka
9. dec 2009

přesně tak denis......nejdřív strach aby byl pozitivní test, pak aby vyšla krev, pak první utz, pak aby bylo srdíčko.....je to nekonečný běh až do porodu......

l.u.c.i.e
9. dec 2009

Ahoj Denis, bohužel manžel poradnu nestihne. Tu mám příští středu a manžel se vrací příští čtvrtek. Uvidíme co se ve středu dozvím. Fakt se moc těším a doufám, že je vše v naprostém pořádku. V pátek musíš hned napsat novinky 🙂
Madlinka, plně tě chápu. Úplně stejné pocity jsem prožívala sama a určitě nejsem sama. Je to naprosto přirozené. Myslím, že už se strachu nezbavíme vůbec 🙂

denis19
9. dec 2009

l.u.c.i.e
rečeno hezky, už se strachu nezbavíme......trefné 😀
no sama jsem na ten pátek zvedavá....

l.u.c.i.e
9. dec 2009

Koukám, že už ti naskočil 13tt. Uvidíš, že bude vše v pořádku a uvidíš mimi 🙂 Jakpak asi už bude velký... 🙂

denis19
9. dec 2009

jé fakt, už 13tt,ani jsem si nevšimla, sranda to letí.....jsem také zvedavá jak bude veliké a už bych i chtela vedet co to je 😀 😀 😀 ale to budu muset ješte nejaký týden vydržet.... 😝

madlinka
9. dec 2009

mě by stačilo vědět jestli tam je 😀

zuzina33
9. dec 2009

Dievčatá, som 12 den po ET, test z moča negatívny.V piatok mám ísť na krv, mám este nejakú šancu, alebo sa už mam zmieriť s tým, že IVF - ISCI bolo neúspešné?Diki

madlinka
9. dec 2009

Zuziku jasně že máš ještě šanci! Kamarádce se ukázal pozitivní test asž 19 den......rozhodující bude krev, tak to ještě nevzdávej!!!!!!!!!!! 😉

zuzina33
9. dec 2009

Madlinka,diki za povzbudenie, ja som si uz poplakala a už rozmyšlam, čo dalej, ale ak by .................., tak by to boli moje najkrajšie Vianoce. A ta tvoja kamoška bola tiež na IVF?

madlinka
9. dec 2009

Neplakej ještě, chápu tě, taky bych asi na tvém místě panikařila, ale fakt je to individuální.........jojo, tak kámoška byla na KETu a má z něj chlapečka 😉

zuzina33
9. dec 2009

Si zlatá, ti isté mi hovorí aj manžel, prišiel domov a hned som to na ňho vybalila a tiež mi povedal, že uvidime z krvi 🙂 🙂

zuzina33
9. dec 2009

.....ale aj tak si ma veľmi potešila....

madlinka
9. dec 2009

Zuziku držím moc palce a určitě podej ihned hlášení až budeš mít výsledky!!!!!!!

a.jka
9. dec 2009

ahoj holky, jak je dneska?četla jsem tady novinky...
zuzi: držim palce, na mě taky padá beznaděj...

Dneska mam takové tlaky v břiše, přesně jak před MS, úplně ji cítim, ach jo, už dneska na mě padla depka a pláč, ach jo, jak to překonat, tyhle pocity debilní a ten strach

zuzina33
9. dec 2009

Ja som na tom podobne, ale asi aj počasie a hormony robia svoje. Ja som ostala po ET doma, zobrala som si nahradné voľno a dovolenku, ale asi som to nemala robiť, takto len premýšlam nad kravinami. 😖

a.jka
9. dec 2009

zuzina: já sem taky doma, šetřim se, ale hje fakt šílenáý, že na to pka člověk furt myslí...

zuzina33
9. dec 2009

madlinka: určite dam vedieť 😉

a. jka: mna dnes tiež pobolieva brucho ako pred MC, ale včera to bolo oveľa horšie, bola som s manželom v Zlíne, ale celou cestou som to brucho cítila, keby som bola vedela, ani nejdem. Prsia mam nafuknuté, ale to môže byť aj z Utrogestanu, či nie? Presne takéto nafuknuté prsia som mala, keď som bola tehotná(2krát), ale som aj krát potratila.Ale to bolo prirodzenou cestou. 🙂

madlinka
9. dec 2009

Přesně tak holky a proto ač se necítím úplně fit, mastila jsem deska do práce......a doufam že to ustojím, protože doma bych se z toho pozorování zcvokla........teda v případě že jsem těhu.......

zuzina33
9. dec 2009

ja idem v pondelok, už sa aj tešim

a.jka
10. dec 2009

Ahoj holky,
zuzi:tak jak je? mě dneska píchá v pravém boku, pak zas v levém, prsa mam taky nafouklé, ale moc mě nebolej, co tebe?Já budu v sobotu nebo v neděli testoat, na krev mam jít až ve středu...kdy ty budeš testovat?
Madlinka: nejhorší je, že se znam, ani v práci bych za nic nestála...nemohla bych\se soustředit, nejradši bych jen spala, ale už sem tak přeleželá, že se mi nechce🙂 jsi unavená?

zuzina33
10. dec 2009

Ja dnes asi nebudem testovať, nebudem sa zbytočne stresovať, včera 12 deň po ET bol negatívny, počkam asi na tu krv. Ak by nevyšiel, mala by som už druhy deň pokazený.Brucho ma zatiaľ neboli, ale prsie mam nafuknuté, tak uvidím.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre