Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

a.jka
10. dec 2009

zuzina:ani o víkendu to nezkusíš? jsou to nervy viď? a ty jsi poprvé? kolik jsi měla folikulů?

nemko
10. dec 2009

ja som 8 den po KET test negativny

zuzina33
10. dec 2009

Ak zajtra pôjdem na krv, tak možno zajtra budem vedieť výsledky, ak až v pondelok, tak si urobim test v nedeľu, ak by som si to dovtedy nerozmyslela - možno ešte dnes neoddolám, neviem, dám vedieť.To su teda nervy, ja som bola na prvom IVF ISCI, mala som 7 vajíčok, 6 oplodnili, z toho mi dve 5bunkové vložili a ostatné sa deleili pomaly, tak ich ani nemrazili. Ak by mi toto nevyšlo, tak všetko odznova ☹

nemko
10. dec 2009

aj ja som bola prvy raz , ET mi odlozili lebo sa im zdalo, ze mam nabeh na OHSS tak som musela pockat na KET a momentalne nemam absolutne silu ist do toho znova, urcite si dam minimalne rok oddych lebo uz to trva dlho a som ulne vycerpana a tie neg testy ma nicia este viac.Mam doma este dva testy tie spravim nasledujuce dva dni a viac tehotensky test nekupim, absolutne vypnem.

denis19
10. dec 2009

ahoj holky!

gabulik jak je????

nemko na test se už vyprdni, uvidíš co rekne krev......a máš pravdu je to náročné celé ivf,ale stojí to za ty nervy, uvidíš.....

zuzina33
10. dec 2009

nemko, to je podla mna zavčasu, ja som bola včera taka vystresovaná, radšej počkam na krv, ani pre to babätko to nie je dobre

denis19
10. dec 2009

zuzina kam chodíš do centa?

nemko
10. dec 2009

uz rozmyslam, ze skocim dnes na kvr ako samoplatca do labaku, si to zaplatim a na 14 den pojdem normalne ako sa ma ist

denis19
10. dec 2009

nemko nemáš to zbytečné....možná te to uklidní,ale co já vím,který si to den po ET??????? a kolik embrií máš vloženo?

nemko
10. dec 2009

denis som 8 den po KET a vkladali mi dve

denis19
10. dec 2009

nemko,
tak to ti ani jako samoplatci neudelají test na hcg, delají to až na 12 den minimálne, jedine, že by jsi jim to nerekla,ale to potom nezkoumají tu hladinu, spíš bych koupila ten nejcitlivejší test a očurala to možná zase zítra.....nebo radeji až v sobotu,vím je to težké vydržet,ale celé ivf jak jsem zjistila je o trpelivostí a verení, že to vyjde!!!!
ale myslím, že nic není ztraceno, osmý den je fakt málo......

zuzina33
10. dec 2009

denis19: chodim do ISCARE BA, rozmyšlali sme aj nad Heliosom v MT, bolo by to bližšie.

denis19
10. dec 2009

já chodím do heliosu a byla to super volba, jsou tam úžasní lidé a odborníci, myslím, že težko najdu ješte nekde takový tým lidí a kde bydlíš, když chceš ríct, že MT je blíž????

madlinka
10. dec 2009

Ajko jojo, jsem hodně unavená, dneska jsem byla v caru na gravitestu, tak papírek pozitivní, krev budu vědět odpolko a vynadali mi že jsem šla včera do práce, a že nechcii prodloužit marodní, tak jsem slíbila že jak mi něco bude, okamžitě zůstanu doma.......

denis19
10. dec 2009

no madlinka dr má pravdu, ted jsi v nejrizikovejším období s oslabeným organizmem, tak jen aby jsi si netloukla hlavu o zed......

madlinka
10. dec 2009

však já vyberu dovču......

a.jka
10. dec 2009

madlinka: souhlasím s doktorem, buď doma aodpočívej, pak se nezastavíš, užívej si to🙂já bych se ani nehla, a do práce se nehrnu🙂 přece jen je zima ajsem jak medvěd, chtěla bych\se občas zazimovat a vzbudit na jaře, zimu nemam ráda🙂
zuzi: jsme tam i tady viď🙂? fakt nebuď z toho přešlá, jak řikaj holky, každý to může mít jinak s tím testem, zajdi na krev a uvidíš, pak určitě napiš, držim palce. Já mam furt ty bolesti břicha, já už sama nevim jestli je to jiný nebo stejný jako u MS, jsem z toho tak zblblá🙂 a fakt i kamarádky co byly těhotný, nic je neboleleo, ani břicho ani prsa a byly těhotné, ach jo, jak nezbůbnout z toho viď?

gabulik77
10. dec 2009

ahojky holky všechny vás moc zdravím🙂
přidávám se k diskusi, že na IVF je úplně nejhorší to čekání na test, ale opravdu se to vyplatí čekat co nejdéle 🙂
denis: jsem v poho, dokonce i odešly křeče do břicha, v pondělí jsem to říkala dr. a ta na to nic neřekla, tak jsem začala dělat delší procházky a celkově více pohybu a je to mnohem lepší. Kdyby mě nebolely prsa, tak ani nevím, že jsem těhu, jo a profil jsem si už změnila 😀

madlinka
10. dec 2009

mě dr. právě říkal že am chodit do práce, že je to dobrý kvůli psychice, ta je prej nejdůležitější a doma pozorováním se a nervováním těhotenství nepomůžu.......raději prý přijít na jiný myšlenky v práci.........dnes jsem na testu byla jen na sesterně, říkala mi to sestřička......

zuzina33
10. dec 2009

denis: som z PE
a. jka: zajtra dám vedieť, dnes som nemala odvahu testovať

madlinka
10. dec 2009

Holky takže hcg 490,0 .................. jsem těhotná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzina33
10. dec 2009

a. jka: ja som dnes v pohode, netestovala som, zajtra idem na tu krv, potom sa uvidí, dám vedieť. mna brucho boli, ale to len sem- tam - malinko a prsia mam ozaj nafuknuté, tak uvidíme.Troška ma pobolievajú kríže - hlavne keď sa vystieram, ale to už je oveľa lepšie ako minulý týždeň, to ma boleli strašne. 🙂

madlinka
10. dec 2009

zuzi ale to jsou dobrý známky 😉

zuzina33
10. dec 2009

madlinka: veľmi ti gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty si koľko po ET a aké si mala príznaky tesne pred krvou?
Teraz si už len dávaj na seba pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

gabulik77
10. dec 2009

madlinka moc moc gratuluji, to je super 😀 😀 😀 😀 a kdy jdeš na ultrazvuk?

nemko
10. dec 2009

madlinka blahozelam

denis19
11. dec 2009

ahoj!!!!!

madlinka
super, blahopreji!!!!!!! tak už jen 34 týdnu a máš to za sebou 😀

gabulik
jsem na tom stejne a dneškem mne prsa začala bolet ještevíc, ani jsem netušila, že to ješte jde! mám pocit, že je cítím neustále!!!!

zuzina33
tak svet je malý fakt, mám tam rodiče 🙂 🙂 v sobotu je jedeme navštívit a v bošanoch mám svokru 🙂 🙂
a jak jsi se rozhodla s tou krví,jdeš?????

zdravím i a.jku a nemka!!!!!

madlinka
11. dec 2009

Zuziku, dneska jsem 15 den po KET, na krev se u nás chodí 14 den.........příznaky......no trochu cítím prsa, ale to může být z utroše, jsem hodně unavená, točí se mi dost hlava, ale to může být protože mam hodně nízkej tlak......a žaludek jak na vodě......a poslední 2-3 dny mi zvedají žaludek nějaký pachy, ale ne moc......jako kdybych nevěděla že jsem po KETu tak to že jsem těhule nepoznám 😀

denis19
11. dec 2009

ahoj madlinka,
a kolik embrií máš vloženo???

madlinka
11. dec 2009

Deni mam vložené dva mimísky. Jsem zvědavá jestli je tam jedno nebo obě 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre