Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

eva5
25. jan 2010

někdy kolem 12-14t by se měla brát krev na alfafetoproteiny,pokud by nebylo něco dobré,mělo by se to v krvi projevit---hodnoty jsou zvýšené pokud hrozí nějaké vrozené vady-----

gabulik77
25. jan 2010

Eva: naprosto tě chápu, když jsem šla na 2. pokus, tak jsem to brala jen jako, že jdu, vůbec jsem tomu nevěřila, hlavně to byl pátek 13.🙂 a to jsem říkala, že to fakt neklapne a vidíš sama🙂. Abereš Utrogestan?

eva5
25. jan 2010

pátek 13 listopadu-----to si pamatuju,protože to byl třetí pátek 13 v minulém roce--- 🙂 neberu utrogestan každé ráno crinone gel.

denis19
25. jan 2010

gabulik...triple test a screening je jedno a to samé, jen se používají dva výrazy a krev ti už meli brát kolem 10tt na první screening a ted do konce 16tt na druhý screening a ten se ješte kombunijí s UTZ....tak se na to optej, to je ten nejzákladnejší postup a na slovensku bez techto vyšetrení zapsaných v tehuhu knížce nedostaneš ani materskou....

krivka5
25. jan 2010

ahojte babulky!
tak robila som si testik a mam tam dve ciarocky,ak som teho tak sa zblaznim od radosti 😀 uz sa tu s mnž radujeme...uz mi to vyfotil dam do albumu.ale je len taka slaba,dufam ze to plati🙂keby som pila tak sa opijem od radosti...

denis19
25. jan 2010

žádný alkohol nebude holka jedna 🙂 🙂 🙂 já mela první také slabou jasan, že platí

krivka5
25. jan 2010

denis. akohol je fuuuj,chcem vam ukazat moje dve ciarocky a neviem ako ich ulozit do albumu 😒 ja som taka hotova z toho,ze asi ani nezaspim dnes...vsetkym snazilkam taku radost zo srdca prajem...

vika34
25. jan 2010

ahojte,tuším začínate byť depresívne ako ja ,Mám ísť na krv bud v piatok ,alebo v pondelok,tak asi skočím v piatok nech už viem výsledok,ja mám tiež také divné pocity,že to znovu nevyšlo ☹

denis19
26. jan 2010

vika....optimismus do žil ti nalejeme 🙂 žádné zlé pocity se tu nedovolují 🙂

krivka..jdu mrknout ten album co se ti to podarilo.... 🙂

krásný den všem 🙂

l.u.c.i.e
26. jan 2010

Ahojky,

Denis i Gabulko... Na fotce jsem v podřepu, takže postava není vidět. Víte co, počkejte si a pak posoudíte. Řeknu manželovi, aby mě vyfotil a pak jí sem přidám. Před i při stimulaci jsem přibrala přes 10kg, takže je to znát. Nikdy jsem nebyla štíhlé postavy 🙂

Křivka, gratuluju k //... Taky jsem je ze začátku měla slabé a byla jsem zoufalá, že nerostou...

Vika, ještě nezoufej, je čas... Někomu se to ukáže až déle.

eva5
26. jan 2010

pěkné ráno....krivka gratuluju ke krásnému výsledku testíku--------taky jsem byla 18.1na Et už podruhé,bohužel mám stejné pocity jako před menstr,která má přijít v sobotu rozohodla jsem se přestat brát léky a nebudu dělat ani test,podle pocitů to není košer ☹

lusinkaj
26. jan 2010

ahojte chcem sa aj ja k vam pridat,ja som 4 den dnes po et...a tiez mam take zmiesane pocity...
ako ste na tom vy?

l.u.c.i.e
26. jan 2010

Holky, pocity máte úplně stejné jako jsem měla já. Pořád jsem se hlídala, pomalu každé píchnutí jsem obřečela. Skoro každý den jsem dělala těhu test. Je to normální. Ale nevzdávejte to a hlaďte si bříška... Miminko se usazuje tak 3-4 den od ET.

denis19
26. jan 2010

holky lucie má stoprocentní pravdu a já se sleduji i dnes a ve všem 🙂 🙂
luci teším es na foto!!!jupííííííí.....jinak to čekání na výsledky to je zkouška co????

lusinkaj
smíšené pocity jsou úplne normální , já ješte i chodila každou chvilku na WC jestli mi tam nečervení 😀 a naštestí ne a to delám i dnes, takže jsem jasný truhlík 😀 😀

lusinkaj
26. jan 2010

jasne denis to asi budeme mat stale,aj ked budem tehu...tiez budem tak ako ty... 😝

denis19
26. jan 2010

no stresmen od tehul až po plnoletost díte, respektive už na stálo 😝

lusinkaj
26. jan 2010

no asi tak presne ako pises denis 🙂

l.u.c.i.e
26. jan 2010

Jééé, Denis, ty taky chodíš na záchod a koukáš, jestli tam není červená? Myslela jsem, že jsem tím ulítlá jen já 🙂 Tak to mě těší, že ne.

denis19
26. jan 2010

jsem ráda, že jsem ti psychicky pomohla lucko.....ale také mne tešíš, že v tom nejsem sama 😀
ale asi to je normální, ne????

l.u.c.i.e
26. jan 2010

Teď už to vypadá že je 🙂
Tak jsem vám tam dala fotku břiška. Fotila jsem se sama. Taky to tak vypadá. 😅 Lepší bude až mě vyfotí manžel. 😵

radysek
26. jan 2010

ahoj holky, tak jsem si pročítala ty vaše příspěvky a nedalo mi to, abych se nepřidala. Jsem také čekatelka na výsledek těhu, ale po KET. Dnes je to 11 den a já už si ze zvědavosti udělala tři těhu testy. Všechny vyšly pozitivně a manžel je tak jako já z toho moc šťastný. Jenže v sobotu jsem začala nejdříve špinit a poté i slabě krvácet, což je až do teď. Přesto jsem dnes ráno ještě udělala jeden testík a je stále pozitivní. Vůbec nevím, jak se zachovat, protože při IVF, když jsem začala krvácet jsem volala do CAR Zlín a tam mě řekli jen, že mám vysadit anopirýn, toť vše. Samozřejmě to při IVF nevyšlo. Teď mám ovšem test pozitivní a tak trochu věřím, že by to mohlo klapnout, ale na krev mám jít až v pátek. Nemáte s tím nějaké zkušenosti? ???

l.u.c.i.e
26. jan 2010

Radýsku a bereš Utrogestan? Ten zabraňuje špinění. Pokud je to tmavě hnědá krev, tak je to ok. Nesmí být jasně červená. Nebylo by lepší zavolat do centra, aby ti poradili? Víš,já jsem špiněla i trochu krvácela až v 6tt těhotenství a to mě byl nasezen ascorutín. Zavolej do centra, poradí ti.

denis19
26. jan 2010

radysek
také se pripíjím k lucii...zvolej do CAR za to nic nedáš,ale myslím, že je to ok a je to jen zbytková krvička...ale volej!

lucie...dekuji Ti, mé ego je uspokojeno a máš krásné bríško....super!!!!!!!!!takové tehul...to mne ješte chybí ☹ nevím kam se schovává,ale za to mi roste zadek 🙂

l.u.c.i.e
26. jan 2010

Denis, mě přijde pořád stejné. Vždycky jsem ho měla takhle vyboulené. Vždyť stále zapnu všechny kalhoty. Bříško už ti vykukuje. A je tam znát ten rozdíl. Asi jsem udělala chybu, že jsem se nevyfotila dřív, abych to mohla porovnat.

denis19
26. jan 2010

mne poradila kámoška ať se fotím časteji apotom nepotrebné vyhodím fotečky,ale že je to hezká vzpomínka a mela pravdu, tak jsem to začala praktizovat a uvidíme co z toho bude....
budeš se fotit ted a porovnávat....uvidíš jak si budeme v 30tt ríkat,jé to jsem byly hubené 😀 😀
lucie a jsi doma? či chodíš do práce?

l.u.c.i.e
26. jan 2010

Asi se začnu fotit, abych viděla, jak mi roste bříško. Je to dobrý nápad. No, to máš pravdu, že ve 30tt budeme vypadat jinak. Už se ale těším🙂
Jsem doma stále na nemocenské a budu až do mateřské. Někdy je to pořádná nuda. To mě ale za 5 měsíců skončí.

radysek
26. jan 2010

Moc děkuji za odpovědi a rady!!! Asi tam budu muset zavolat, i když mám obavu z jejich přístupu. Minule to bylo dost radikální a stejně mě na kontrolu objednali až za tři dny! Beru Utrogestan, Estrimax, Anopirin a Prednison. Je to v takových dávkách, že si připadám jako nějaký důchodce, který má " milión " nemocí. Ta krev je bohužel jasně červěná a objevuje se hlavně rano a večer- přes den téměř nic.
Těhulkám přeju hodně štěstí - zasloužíte si to po tom všem čím si musíme projít!!!

l.u.c.i.e
26. jan 2010

Páni, ty bereš léků. Tolik jsem nebrala ani já. Moje kamarádka normálně menstruovala až do 3 měsíce. Sice se jí zdála pokaždé ms slabá, ale nepřipouštěla si, že by mohla být těhotná. No a byla. Teď má 4 měsíční miminko. Takže si myslím, že pokud je jen slabě červená, tak to nic neznamená. Ale jak jsem již psala, projistotu bych zavolala do centra. Popřípadě si zajdi k obvodní, aby tě vzala krev na hcg.Aspoň budeš mít 100% jistotu.

radysek
26. jan 2010

Taky se mi to zdá docela dost a pěkně to se mnou mává, někdy si po té dávce připadám jako po flámu. Jinak jsem si po 6 dnech KETu nechala u tchýně dělat krevní testy a měla jsem hodnotu HCg 21,15. Pracuje v laboratoři , tak to není problém, ale mám strach, aby se to nezastavilo ten růst HCg. Když jsem čekal první dvojčátka, tak žádné problémy nebyly a teď je to jeden za druhým! Ale asi to máme jako ženy dané, že si vše musíme vybojovat třeba až do krve!

denis19
26. jan 2010

radysek
no v CAR bykolem tebe meli chodit po špičkách a oprašovat te a ne aby jsi se bála tam zavolat...to co je za úrístup.... 😠 a tech léku co bereš, já brala jen utroš 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre