Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

denis19
29. jan 2010

den opu je početí plus 14 dní 🙂

eva5
29. jan 2010

tak jsem se dozvěděla ,že hcg stoupá obden,takže vydržím do neděle ---do rána---- 😉

denis19
29. jan 2010

eva to jsou ale informe, kde jsi je nabrala????? to jsem ani nevedela, já si myslela, že každou hodinou to roste😀

eva5
29. jan 2010

to mě psala kamarádka ------zatím čekám na vysvětlení,jak to myslela 😉

eva5
29. jan 2010

tak jsem si to zjistila sama je to na googlu hcg stoupá každý druhý až třetí den jsou tam i tabulky odpovídající týdnům těhotenství 😀 na tom netu najdeš všechno

minka051
29. jan 2010

No len ja som OPU nemala ale v klad som mala 28.1 to bolo 19 dni ako som dostala mrchu.

denis19
29. jan 2010

no ale OPU mela dárkyne..no ale to ti budou počítat od datumu poslední menstruace

eva5
29. jan 2010

můžu požádat .co je OPU???

denis19
29. jan 2010

odber folikulu...... 🙂 máte na to jiný název????

eva5
29. jan 2010

jojo tak to znám 😀 no poprvé to bylo utrpení břicho mě bolelo 5dní jsem nemohla ani chodit,ale teď v lednu -----ve středu odběr a v pátek už jsem jela na sjezdovky....opatrně,jak jinak 😉

denis19
29. jan 2010

tak na sjezdovky...tak na ty ted holka už zapomeň 😀 😀 ikdyžmi se tu blížíme ve mestek 30cm snehu....

eva5
29. jan 2010

já vím .....ale musela jsem nějak vyplnit ty dny před ET.......ale Tobě se už blíží termín,kdy můžeš začít chodit do těhotenského cvičení a plavání???

minka051
29. jan 2010

tak ked mi výjde 10.2. test pozitývny tak to som v ktorom týždni? Mám to rátať od toho 10.1.?

denis19
29. jan 2010

já už chodím na cvičení, začala jsem v 17tt a je to tam super.

denis19
29. jan 2010

minka...když ti 10/02 vyjde pozitivoš test, jako že výjde...tak jsi v 4+4tt

eva5
29. jan 2010

cvičení je super hlavně tam člověk pokecá se stejně naladěnými ženami?tak nevím jestli je to dobře??no a termín v týdnech ??tak o tom jsem ještě nepřemýšlela ,ale myslím,že od spojení???vajíčka a spermie???takže u mě od 13.1??

minka051
29. jan 2010

denis dííík. No dúfam že to tak bude. tak ja idem zas pred TV lahnúť, syn je doma a už ma durí od PC. Tak večer sa trocha ešte ukážem.

eva5
29. jan 2010

musím se rozloučit jdu na sraz---- jsem ho zorganizovala tak tam musím být první!!!napojím se za váma co nejdříve to půjde---odpočívejte a užívejte pohody----

denis19
29. jan 2010

ahoj holky! hezkou zábavu jak u tv tak na srazu!!!!

dana10
29. jan 2010

Dievčatá mne sa zdá že to počítanie je od poslednej mrchy, kt. ste mali aj keď k oplodneniu dôjde o dva týždne 😉 Evi ty si dobrá že sjezdovky no ja som teraz z toho upustila aj keď viem dobre lyžovať ale neviem či niekto iný mi potom nespôsobí úraz 😀 😀 😀

denis19
29. jan 2010

dana!!!! myslíš ted na manžela 🙂 🙂
evi a počításe to od datumu poslední mestruace

dana10
29. jan 2010

Denis mm nevie lyžovať ten sa môže len tak pozerať z kopca alebo pod kopcom sa ešte potúžiť nejakou domovinou aby mu nebola zima 😅 😅

krivka5
29. jan 2010

caute baby!
co to tu pocitate. ja som mala OPU 12.1. a 18.1. ET tak ja to mam ako pocitat?

denis19
29. jan 2010

krivka od OPU plus 14 dní, to je asi v podstate datum tvé poslední menstruace 😝

minka051
29. jan 2010

Ahojte tak som trošku tu.. Vidím že stále sa tu počíta 🙂 mne práve volal drahý prinesie mi vraj večeru . Mali v robote dnes taký trochu športový deň boli hrať hokej a varili nejaký guláš z diviny tak nemusím rozmýšlať čo si dám na večeru 😀 😀

denis19
29. jan 2010

minka...tak to je super...já nevím co bude s večerí ,ale mám nejakoupolévku ze včera a asi nejaký chlebík bude 🙂

dana10
29. jan 2010

Neviem načo tie výpočty aj tak uvidíte ako tlo bude s tými bábätkami a či nebudú chcieť ísť skôr z bruška 😲 😲 😲 😲 😲

minka051
29. jan 2010

denis.. no tak dobehni a guláš 😀 😀 😀 polievku odlož na na zajtra nemusíš variť 😀 😀 😀 😀

gabulik77
29. jan 2010

vsechny moc zdravím, tedy jeden den je člověk v práci a co se tady toho napíše🙂 super
krivka super fotka to je skvělé, pěkně se ukazuje, je tam 😉 paráda

radysek
29. jan 2010

Ahojky holky, tak jsem dnes byla na kontrole v CARu přesně 15 den po mém prvním KETu a i přesto, že jsem pět dní krvácela byla mi naměřena hodnota HCg 1450,5 takže moc dobré a na UZ už byla vidět i malá bublinka asi 2mm. Tak pro Vás co čekáte na výsledek po IVF nebo KETu nebojte se slabé krvácení ještě nic neznamená. Byla tam se mnou ještě jedna mamina na KET a úplně stejný průběh a je také těhu. Všem přeju hodně štěstí a děkuji za podporu, moc mi pomohla!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre