Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

brmbolcek
31. jan 2010

teda , to mas ine bolacky denis, aspon vies ze ich mas a ze naplno pracuju ale viem ta pochopit, uz som to aj od susedy pocula ... je to dosti precitlivele... musime to holka nejako vydrzat a keby si skusila nejaku sportovu podprsenku ??? aby sa to neotieralo ? co ty na to ?

krivka5
31. jan 2010

lusi...neboj ani ja nemam ziadne priznaky a dve // tam su 🙂 len testuj nech si aj ty medzi nami tehu 🙂
ja beriem len utrogestan 2x2 denne a inac nic...

denis19
31. jan 2010

brmbi už jsem nad ní premýšlela asi ji zakoupím dyť ona se vynosí v pohode i po tehuhu 😀

lusi
no já brala jen utroš a to do 12tt...tak nevím a to bereme fakt každá až do 12tt 2x2 tablety vaginálne

lusinkaj
31. jan 2010

tak ja som brala doteraz utros...a od zajtra uz len duphaston,estrimax...v kazdom centre je to ine...
krivka,ano testnem...som zvedava... 🙂 taze nemas ziadne priznaky?ani ja...uz ma ani brusko neboli,zeby uz ms nedosla? 😝 prsia tak len trosku citlive...a chodim na wc

denis19
31. jan 2010

lusi..... 🙂 🙂 wc...to je muj druhý domov poslední mesíce...máš se nač tešit 😀 a že te nebolí bríško bud jen ráda...potom dej do alba testík,ať se tešíme také...každá nová tehuhu je super!!!! 😀

lusinkaj
31. jan 2010

jasne ak tam budu // hodim hned do albumu... 🙂 ak nie... ☹ uz len mysliet ze krv bude ista... 🙂
no ja tak raz-dvakrat cez noc idem na wc,cez den vela krat....

denis19
31. jan 2010

🙂 jo to je td normální ...to wc....budu končit, zítra jdu do práce , tak si musím zveledit telo u ducha....hezký večer! 🙂

lusinkaj
31. jan 2010

denis...papa krasny vecer

gabulik77
31. jan 2010

ahojky, všechny moc zdravím
denis: mě se prsa docela uklidnila, ale četla jsem, že kolem 20. týdnu začnou zase růst, takže ta tvoje bolest je s tím asi spojená ☹ jen teda nevím, kam to v mém případě ještě může dojít 😨 , docela mě to děsí, už tak mi bylo docela dost naděleno 😒

denis19
1. feb 2010

dobré ránko....všem 🙂

gabulik...rust??????? neblázni, to si začnu kupovat stany???? už ted je to nadnormál celkem dosti...tak uvidíme,ale dnes je to už lepší, teda dobré!!!!! 😕

kajka39
1. feb 2010

dobre ranko vsetkym prajem.
To je fakt dobre, v jednej teme sa prebera vek a v druhej velkost ciculienky ?? No ja mam pocit, ze by som bola bezkonkurencne vitazkou v oboch!!!! 😀 😀 😝 😝 😝

minka051
1. feb 2010

ahojte
Tu je tuším súťaž kto má večší stan 😀 😀 😀 No trocha humoru nezaškodí 😀
kajka tak ako ti je dnes 😉

kajka39
1. feb 2010

minka-u mna bez zmeny, prsia skoro vobec necitim,ani ma skoro nic neboli. Vcera okolo vecera trocha slabiny a v brusku akoby palilo ale inac nic. Velmi zanedbatelne..... len verim, ze to dobre dopadne!!! 😉
U teba len ta bolest prs??

minka051
1. feb 2010

ano už na dotyk. a sem tam v brušku nejaké bodnutie alebo pichnutie neviem ako to nazvať. Ale nebolí. 🙂

denis19
1. feb 2010

no holky, tak jsem ráda, že se cítíte dobre a klidne se do naši souteže i zapojte,ale obávám se , že stanovou souťež vyhrávám já 😀

lusinkaj
1. feb 2010

ahojte baby,dnes som 10 den po et som si urobila test a su tam // ciarky tesim sa ale len tak potichucky.... 🙂

denis19
1. feb 2010

lusinkaj
no paráda a to už na 10den po ET, super....potihúčky se hezky teš! máš to v albu?

dana10
1. feb 2010

Ahojte dievčatá.
Lusinkaj to je výborné dúfam že čiarka už bude len tmavnúť 😉
Baby ja mám od prirodzenia cecule aj tak veľké a keď som teraz po stimulke tak sa mi zdá že sa zase zväčšili asi si musím kúpiť novú podprdu 😀 😀 😀 😀 a to som ešte tehotná není
Minka, kajka držím palce a moc sa nepozorujte lebo Vám z toho šibne 😉 😉 😉 😉

eva5
1. feb 2010

pěkný den....tak jsem byla na krvi.....nechala jsem si z laboratoře poslat sms z hcg......mám tam známou......než jsem přišla domů z obchodu už to tam na mě blikalo ----610 !!!!!takže je to potrvzené-----vestředu se dozvím jestli tam jsou dvě miminka nebo jedno miminko----hodnota hcg přesně odpovídá 21 dnům od ovulace...na odběru vajíček jsme byli 13.1-----takže tabulkový výsledek---uf uf jsem ráda,že ty čekací dny na výsledky mám za sebou

lusinkaj
1. feb 2010

dakujem vam baby...tak dufam,ze ciarka bude tmavnut 🙂 ale test si uz robit nebudem...az v piatok na krv ak pojdem tak sa dozviem kolko je hcg... 🙂
eva5,blahozelam... 🙂 uzasny pocit vsak?

eva5
1. feb 2010

lucinkaj---jo je to skvělý ---

denis19
1. feb 2010

eva...tak usper...mám pocit, že je to co test to tehuhu 😀 paráda...tak ted jen počkat na počet...znám to....také jsem se nešla počtu dočkat, na první UTZ to nebylo videt a z hcg to vypadalo na dve 😀

lusinkaj ......tak to je výdrž, já bych určite ješte jednou testla,ale super!!!!!!!

eva5
1. feb 2010

denis...včera jsem nemohla usnout---přemýšlela jsem nad tím jestli se vejdu s kočárkem pro dvojčata do panelákových dveří--kdyby jako tam byli dvě ,jak já budu s tím kočárkem manévrovat a otáčet ho a klopit na bok podobně jako kaskadéři ve filmech s autama 😀

lusinkaj
1. feb 2010

denis,no uvidim ci testnem... 🙂 ci odolam ci nie...ale jednoznacne sa tesim na krv 😉

eva5
1. feb 2010

lucinkaj...já mám tři testy ----a schované ve šperkovnici....

lusinkaj
1. feb 2010

evi,tak ja som si len jeden kupila...ja to uz nechavam tak...na piatok na tu krv... 🙂

denis19
1. feb 2010

eva....tak jsem uvažovala i já, a hnedle jsem vedela, že s kočárkem pro dvojčata se nevejdu ani do paneláku ani do výtahu, to byly všeliaké spekulace...a vidíš, život to vyrešil sám

lusinkaj....to verím...už aby to bylo, co?
mne to celkem také letí už príští stredu mám výsledky amniocentézy, budeme vedet jestli kluk či holka 😀

lusinkaj
1. feb 2010

denis,presne tak aby to uz bolo...nech uz je piatok 🙂

denis19
1. feb 2010

jo a to ne jen kvuli vám holky,ale i kvuli tomu, že se to na mne v práci nejak sype a už mne to asi ani nebaví!

eva5
1. feb 2010

ale mě to vůbec nevadí,že by to mohli být i dvojčata bydlíme v přízemí---chtěla jsem jen říct,že to v té hlavě šrotuje pořád a vždycky se něco najde co nás rozptyluje a o čem člověk přemýšlí----

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre