Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
26. okt 2009

v pondělí 2.11. večera hned druhý den jdu na ultrazvuk, zda je gestační váček.

sophiejane
26. okt 2009

ahoj holky, jsem teprve 9.den, ale pocity jako na ms už asi 3dny, minule jsem to dostala 11.den, tak to možná dopadne stejně, ale budu zatím věřit, že ne🙂 a na test nemám odvahu, ten až tak 12.den, nechci brečet dopředu 🙂

sophiejane
26. okt 2009

lucie tak si to hezky užij sn manželem a at je vše ok!

l.u.c.i.e
26. okt 2009

Sophi, díky a až se tu za týden ukážu, tak ať vidím tebe i medenečka s // 🙂 Držím vám palečky.

sophiejane
26. okt 2009

kéž byyyy....
medeneček, kam jsi se ztratila, už jsi testila?

sophiejane
26. okt 2009

a do rigy bych rtaky hned letěla, tam musí být krásně!! a bud na sebe opatrná...

medenecek
autor
26. okt 2009

Ahoj holky,

zrovna jsem sedla k počítači.
právě odešla mamka.
Vyžehlila, pověsila mi prádlo, převlíkla peřiny.
Ještě že jí mám. Rozebíraly jsme spolu chlapy.
Vyprávěla jsem jí včerejší zážitek.

Ještě jsem netestovala, ale udělám to dneska.
Jsem z toho nervózní. Když ten test udělám a nebude tam nic tak budu moooc zklamaná.
Jen co se mi bude chtít na malou.

Před mamkou jsem testovat nechtěla. Ona je z toho vystresovaná víc než já.

l.u.c.i.e buď opatrná na cestě za manželem. letíte už dva 🙂

Pozor na bacyly v letadle. Vezmi si raději než poletíš CTB+zinek. Je to vitamín C kombinovaný se zinkem. Omezí to nákazu rýmou, nebo chřipkou.
S létáním mám bohaté zkušenosti a vždycky jsem si z letadla přitáhla alespoň tu rýmu. Tak se vždycky před každým letem nadopuju vitamíny.
V letadle se mele furt stejný vzduch a stačí, když tam někdo zakašle, smrká a už to lítá po celým letadle.

sophiejane
26. okt 2009

kolikátý jsi den, medenecek?

medenecek
autor
26. okt 2009

dnes jsem právě 13 tý den po ET.

banaska
26. okt 2009

Ahojky všem.Před 11dny jsem podstoupila své 1ivf.Ale dnes jsem dostala menstuaci.Opravdu mě to zaskočilo,protože jsme si to s přítelem moc přáli.Chci se zeptat,jestli se někomu z vás stalo,že vám vyšel test pozitivní i když se dostavila menstruace.

sophiejane
26. okt 2009

a ty máš pozitivní test?mrkni i na ...čekatelky na potvrzení těhotenství po umělém opl.

sophiejane
26. okt 2009

medeneček mo c ti držím palce at jsou tam //

sophiejane
26. okt 2009

medeneček, tak jak? mě břicho docela přestalo bolet, tak zas budu mít chvíli lepší náladu 😉

denis19
26. okt 2009

Tak tu sedím s napetím a výsledek nikde!!!! medenecek ako?????
banaska,
pokud máš pozitivní test a dostala jsi mnz ještenení nic ztraceno, chce to dr a on je chytrejší 😀

medenecek
autor
26. okt 2009

holky já jsem srab. Vyndala jsem si test, že si ho udělám a do toho zavolala ségra, že jestli jsem si ho už udělala a jestli ještě ne, tak ať ještě vydržím.
Tím mě úplně rozhodila a já začala přemýšlet, že jestli tam nic nebude, tak se složím a jestli tam něco bude tak budu bláznit každý den aby to tam bylo a každý den budu dělat testy a strachovat se.
Do všeho doma stále napnelismus. S mužem se nebavíme po té včerejší hádce.

Mám to nyní tak, že dokavať nemám výsledek, mám naději.

Omlouvám se holky. Já už to dnes nedám. 😉

sophiejane
26. okt 2009

jééééjda, a já sem taky pořád jukám 🙂

lucia.kl
26. okt 2009

medenecek, kludne si ho urob, ja som robila na 12 den a čiarku som musela hladať baterkou 🙂na 14 deň ju už bolo vidno a na 15 už krasne aj a potvrdenym HCG
takže smelo do toho.

sophiejane
27. okt 2009

medeneček, a jak se cítíš? mě to včera trochu vymizelo, ale ted už bohužel zase tak, že to každou chvíli dostanu. takže čekám že zítra nebo čt mrcha přijde, u mě je bohužel moc přesná. dnes jsem se porád v noci budila, protože mě bricho bolelo, a připadalo mi, že už krvácím. pořád se potím, no uplně jak pred, obavam se, že to neklaplo. ve ctvrtek mam 12den, ale k terstovani mozna ani zase nedojdu.

držim ti palce, me v centru rekli testovat 14.den, takze neboj a jdi do toho

denis19
27. okt 2009

ahoj holky, vidím, že z testu nic nebylo, no co už s váma 😀 ale chápu, také mi trvalo než jsem seodlala,ale dnes mi dr dal první foto naší bublinky!!!! tak je jen jedna,huráááá i dr byl rád,že jen jedna, není zastánce vícenásobného tehul!!!!!huráááá, jsem v sedmém týdnu a čumím na bubulinku jako debílek 😀

sophiejane
27. okt 2009

denis, mooooc ti to přeju, supéééér 🙂

denis19
27. okt 2009

dikas!!!!! je to super pocit, nechce se mi to ani verit, že to do ted vychází!!!!
tak co budeš čúrat 😀

sophiejane
27. okt 2009

nene, teprve 10.den, nemám odvahu. až ve čtvrtek. taky se bojím, že budu bulit 😒 ale medenecek uz má 14.den, ta už by měla 😉

denis19
27. okt 2009

no medenecek by už mohla,ale chce to odvahu,ale vy si musíte delat doma testy, že????

sophiejane
27. okt 2009

nevím jak ona, já na krev nejdu, až za 20dní po transferu kontrola, pokud tedy nezačne ms, jinak bych musela přijet. testují jen přes těhot.test, což mi připadá trochu zvláštní.

sophiejane
27. okt 2009

a ty jsi denis kdy testovala? a jak ses cítila?

denis19
27. okt 2009

to testování jen pres močový test se mi zdá také zvláštní!!!!! ale každý CAR to má jinak.
já testovala na 11 den po ET, nechtlea jsem vubec testovat,ale hoky co jsem byly spolu na ET mne ukecaly, jsem nejaká labilní asi po tech hormonech 😀 😀 a vyšlo to!!!!! mrkni do alba, mám to tam!
cítila jsem jen pocení, a pichání v podbríšku a každou chvilku jseml ítala na WC, mel jsem pocit, že začínám krvácet!!!! a také jsem mela takové zvláštní pnutí v briše a citlivé prasa, no proste úplne stav jak pred mnz!!!!

sophiejane
27. okt 2009

no vida, říkám, ještě mám naději... z města jsem přišla zpocená jak myš, a břicho mě bolelo tak před dvěma dny, ted se to rozhodně zklidnilo 😉
a ted je ti líp?

denis19
27. okt 2009

jo, ted už jen občas pichá v pdbríšku, telo si už asi zvyklo i na utrogestan, pnutí prestalo, jen cítím, že potrebuji víc spát, jinka vubec nic, jo a jsou mi malé na pás kalhoty, už se mi rozširuje bricho,ale na váze jsem nepribrala, pokud neberu +3kg v prubehu stimulace a také díky tomu, že jsem na PN!!!!!takže pohoda 😝

sophiejane
27. okt 2009

denis ja jsem asi pako ale já tvé album ted nenašla...

denis19
27. okt 2009

sophiejane
jen klikni na ikonu fotoaparátu na konci mého rádku,mám tam jen jednu fotku a dvojklikem se ti zvetší 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre