Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

l.u.c.i.e
4. feb 2010

Dobré dopoledne,

Denis, to víš, že se na sono moc těším. Musím vydržet ještě 5 dní 🙂 Jsem zvědavá, zda už budou ledviny malého normální velikosti. Já mu věřím.
Ty se konečně dozvíš zda to bude holčička nebo chlapeček 🙂
Výpočty oplodnění jsou opravdu zajímavé. Ještě, že je koník. Taky jsem to nechápala... Myslím, že zrovna ty jsi mi to stále vysvětlovala 🙂

Evi, se ti divím, že ti o hyperstimuláku nevarovali už v centru. Mě právě rovnou řekli, jak se mám tomu vyhnout... První dny jsem stejně musela odpočívat a pít několik litrů vody denně. Pamatuju si, že mě už nic nechutnalo, ale pořád jsem se přemlouvala pít víc a víc... Hlavně teď hodně pij a odpočívej. Ono se to srovná. 🙂

denis19
4. feb 2010

Ahoj Lucie...jo už aby to bylo s tema výsledkama...hlavne co to je, že to je zdravé mi je jasné 😀 😀
a s tím oplodnením, jsem v tom mela také guláš,ale doktori jsou asi chytrejší 😀 😀
já jdu dne smrknout ty komodičky do detského pokoje..tak jsem zvedavá co najdu 😲

lusinkaj
4. feb 2010

Baby dnes som zase urobila testik dnes je 14.den pozrite ake su krasne // ciarky 🙂 uz len zajtra hcg 😵

denis19
4. feb 2010

lusi...tak to je ukázkový test....už jen teda ta krvička!!!! blahopreji!

l.u.c.i.e
4. feb 2010

Denis, snad nějakou pěknou komodičku nalezneš... 🙂

Lusinkaj, gratuluju. Krásné //. Zítra ti to jen potvrdí 🙂

eva5
4. feb 2010

pěkné odpoledne------lusinkaj --krásný výsledek taky gratuluju
lucie-----prostě mě nic neřekli,no co už ..jen ,aby se to teď zlepšovalo...piju ,jak duha 🙂 a odpočívám....víc snad nejde dělat?jen mám trochu strach,když je to 14 dní jakože neléčené?
denis...pozdrav do práce,taky tady máme metry sněhu zimu hodně pod 0------a sluníčko navrch

lusinkaj
4. feb 2010

dakujem baby,neviem sa vynadivat...ten tets je krasny tie ciarky su krasne silne...prvykrat v zivote take vidim 🙂

eva5
4. feb 2010

a k tomu počítání...ať si to doktoři počítají,jak chtějí já si povedu svůj přičítací kalendář 😉 😀

eva5
4. feb 2010

taky se na ty svoje tři testy chodím pořád dívat i když už mám i hodnotu hcg,ale tohle mám jako v ruce a bylo to první oznámení miminek/a?ještě pořád nevím----------to bude překvapeníčko 😉 🙂

l.u.c.i.e
4. feb 2010

Lusi, je to krásný pocit. I u mě to bylo porvé a pořád jsem se na testy, jako Eva, chodila dívat. 🙂

Evi, mě to správně ukazuje nick. Zkus si to tam vyťukat a uvidíš, že to bude souhlasit.

lusinkaj
4. feb 2010

lucie,ja mam test pred sebou a stale sa nan pozriem...uz si pripadama salena 😀

eva5
4. feb 2010

lucie.....teď nevím co myslíš tím ---co mě bude správně ukazovat nick???

l.u.c.i.e
4. feb 2010

Jak mě u l.u.c.i.e ukazuje 20tt. Najdeš to v nastavení.

eva5
4. feb 2010

licie ..děkuju už jsem to našla.

eva5
4. feb 2010

promiň lucie 😉

l.u.c.i.e
4. feb 2010

Evi, nemusíš se omlouvat, není za co. Už ti tam krásně bliká 4tt. To je krásné. Uvidíš, jak ti to tam pak bude naskakovat 🙂

eva5
4. feb 2010

a až budu vědět kolik miminek?tak si tam do toho alba vložím ty grafické obrázky --- teda pokusím se ---teoreticky už je mě to jasný.. 😉

l.u.c.i.e
4. feb 2010

Už se těšíme. Kdypak jdeš na ten UTZ?

eva5
4. feb 2010

už jsem byla včera nebylo nic vidět ---jdu v pondělí ...vlastně bylo vidět ty zvětšené vaječníky 😒 četla jsem si o Tvém začátku---- a co máte s ledvinama??

eva5
4. feb 2010

budu muset končit .....ale hned po 17h se tady zase zahlásím...

l.u.c.i.e
4. feb 2010

Myslela jsem, kdy jdeš na ten další UTZ - a jak píšeš tak v pondělí... Malej má jen o trochu zvětšené ledviny než by mělo být. Ale doktor říkal, že by se to mělo urovnat, tak uvidíme... Snad má pravdu.

gabulik77
4. feb 2010

ahojky holky, přeji všem hezký den
lusinkaj moc gratuluju k testíku, super fotečka🙂) jo je to super pocit, taky jsem se na svuj testík pořád koukala a nevěřila, a hlavně, když jsem ho dělala, tak jsem ho hned zacvakla a nechala na WC a utekla jsem do obyvaku za manž. ten nechápal, že jsem ho tam nechala🙂) asi za dvě minutky jsem se přemohla a vrátila jsem se na WC 😀 podívat se na výsledek🙂 nevím proč jsem tak reagovala, ale asi jsem se bála jak to všechno dopadne🙂, byl to fakt super pocit 🙂

gabulik77
4. feb 2010

jinak holky vám musím napsat svůj dnešní zážitek. Mám kámošku se kterou jsem se tento týden měla sejít, nastoupila před 12 dny na mateřskou, takže na sebe budeme mít jako víc času🙂 termín porodu má někdy 8.3. takže jsme ještě měli spoustu času🙂 Dnes ráno mi volala její mamča, že je v porodnici a během 24 hodin by měla porodit. Jsem z toho úplně mimo, porod ji začal úplně normálně, nic neobvyklého, takže se možná sekli s výpočtem porodu, protože na poslední kontrole mimčo změřili a právě říkali, že už je dost velké na to, že ho má ještě přes měsíc nosit 😀 Tak tady sedím a čekám na SMSku jako blázen a myslím na ní.

denis19
4. feb 2010

hezké odpoledne....gabulik tak to se sekli celkem dost ve výpočetech páni doktori 😀 ale hlavne ať všechno dobre dopadne!!!!

já byla omrknout nejaké ty komodičky do detského pokoje a jsem mile prekvapena, celkem slušný výber, už to jen dorovnat s mnž a muže se objednávat!!! 🙂

gabulik77
4. feb 2010

tak zatím žádnou zprávičku od kámošky nemám, tak taky doufám, že to bude vše OK. Jinak jsem denis už taky pokukovala po skříních na oblečení, už mám taky nějak vybráno, musím hledat přesně šířku, máme ji do výklenku, ale dobrý našla jsem🙂

eva5
4. feb 2010

Pěkné odpoledne.......tak můžu vesele klapat do klávesnice,protože jsem sama doma 😀

denis19
4. feb 2010

óóóóó heuréka.......eva....muže nerušene komunikovet, já doma také sama, takhurá na to.....

gabulik...to jsem si vždy prála výklenek a do toho skríň či komoda...tiše ti to závidím

ale já jsem s našim bydlením také spokojená....dyť jsem si ho sami vybrali 😀

krivka5
4. feb 2010

ahojte 🙂
lusi...jeeej ake krasne ciarocky 😉 tak to uz si tehulka...
zda sa mi ze tento rok sa uspesne zacina a to je parada 🙂

denis19
4. feb 2010

jo každá je tehuhu 😀 😀 😀
a krivka už 7tt to je paráda co????

eva5
4. feb 2010

letošní rok bude celý plodný 😉 .k tomu bydlení ...my teda zatím hledáme ,kde vlastně budeme bydlet,protože bydlíme v paneláku v bytě strejdy ,který to nechce prodat ..nám...a tak musíme hledat byt?obyvatelnou chatu?menší rodinný dům???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre