Jak poznat, že IVF bylo úspěšné?

medenecek
15. okt 2009

Ahoj všem co již podstoupily IVF. Mám za sebou druhé. Chtěla jsem se zeptat, zda se dá poznat již první dny po transferu, že se to podařilo. Jestli má někdo zkušenosti.
První transfer se nezdařil ☹
Toto úterý jsem podstoupila druhý a čekám. Cítím se normálně. Stejně jako po prvním na sobě nic nepociťuju. Tak mám strach, že se to opět nepodařilo. ☹
Po prvním transferu mě druhý den lochtalo v břichu což mám i nyní a nic z toho nebylo. Můžete se prosím podělit se mnou o Vaše zkušenosti?
A ještě jedna věc: strašně, ale strašně mi padají vlasy. Tedy padaly mi hodně již dříve, ale tento rok co podstupuju hormonální stimulaci se to zhoršilo šíleně. Mám strach, že o vlasy přijdu úplně. A to jím různý vitamíny, kapu vodičky a všechno marný. Má to někdo podobné a pomohl mu nějaký konkrétní přípravek? Nebo se mkám smířit s tím, že budu kupovat paruku a případný potomek bude mít plešatou mámu? 😉
Díky moc všem

lusinkaj
11. feb 2010

lusie dakujem...len teraz zase nervozita ze ci utz bude ok ale verim,ze ano... 😉
no ja som v kuse doma taze ja by som uz aj nieco robila... 😝

denis19
11. feb 2010

lusinkaj
blahopreji, bud klidná,ted už budeš jen stresovat pro neco a to až do smrti 😀 😀 ale to je už pohoda....

denis19
11. feb 2010

Ahoj holky, tak jsem zpet od gynekologa.

mám trochen smíšené pocity.....dr mi udelal UTZ ,ale jen klasický jako 2D neboť naše herečka se zaryla do placenty a ta stínila všemu čemu se dalo!
Dr projel zádička,hlavinku, lebku nohy, bricho a vše je tam a tak jak má být, jen jsem menší, tak nám posunul termín na 05/07/2010 což mne dosti rozhodilo,ale všichni mne uklidnují i dr, že to je v norme,tak ted babo rad!!!!
nerozumím proč to nejde určit presne ,když jsem po IVF,ale švagrová mne uklidnila, že to se ješte stokrát zmení 😅

lusinkaj
11. feb 2010

denis dakujem...uz len utz nech potvrdi a nech je vsetko ako ma byt 🙂

denis19
11. feb 2010

jo jo jak ríkáš.....a potom poradna, další sono a další poradna....a stále neco, to aby se ženská nenudila 😕

lusinkaj
11. feb 2010

no presne tak...ale snad teraz je to dobre hcg je pekne,stupa taze verim ze je dobre...ty nevies ako ti stupalo?

denis19
11. feb 2010

no to nevím, vedela jsem tu hodnotu po 14 dnech ET to bylo 1900,ale jinak už ne..... 🙂

lusinkaj
11. feb 2010

aha...jasne a ty si mala dve vlozene ano?

denis19
11. feb 2010

ano vložené byli dve,ale zustalo v domečku jedno 🙂

lusinkaj
11. feb 2010

tak ja si lamem hlavu kolko ich tam je,ale prajem si jedno to mi staci.... 😉

denis19
11. feb 2010

ahááá 🙂 já mylslela, že vložené je jedno,ale asi tam budou obe 🙂

lusinkaj
11. feb 2010

ano mam vlozene len jedno...ale ja dve nechcem tak som trosku nervozna.. 😝

gabulik77
11. feb 2010

ahoj holky🙂
denis ja si myslím, že ta velikost se ještě bude hodně měnit, já jak byla ve středu u dr. tak zase naopak podle velikosti hlavičky by mi zase o 4 dny posunula den porodu do předu, takže si myslím, že to při každém měření vyjde jinak a kolik tedy měří a váží a co fotečky? Jsem otrava co? 🙂

denis19
11. feb 2010

gbulik nejsi otrava, práve jsem domodelovala foto karolínky a jdu na to a ješte odfotit sebe, jsem jen z toho smutná, jestli nedelámneco špatne,když je menší 😢

gabulik77
11. feb 2010

nééé denis nebuď smutná, dr. vědi, kdy je to problém a jestli řekli, že je to v normě tak jim věř. A ty takový pohodář, který je v klidu, ty určitě neděláš nic špatně, to si nesmíš dávat vinu Denis

denis19
11. feb 2010

tak už tam je karolínka, je to dukaz ,že zádička jsou ok, i mícha, lebka a tak.....jsem asi panikárka,ale to jdes vekem 🙂

gabulik77
11. feb 2010

jééééé ta je super🙂) krásná holka🙂

janajaninka
11. feb 2010

Ahoj holky, tak jsem testla - negativní. Takže v sobotu na krvi to bude jen formalita. Třetí IVF v pytli. ☹

gabulik77
11. feb 2010

ahoj Janajaninka, ty jsi dnes 10 den po ET??je to tak

denis19
11. feb 2010

janajaninka ☹ to mi je líto,ale krevní nedeje tu stále je.......ikdyž toto ti asi nepomuže ☹ máš snehuláčka?

gabulik77
11. feb 2010

Deniska mi to vzala z pusy, takže nebudu opakovat, sobota to rozhodne

janajaninka
11. feb 2010

Jojo, ET minulý pondělí, ale měla jsem pětidenní kultivaci, takže předpokládám, že by tam už něco bylo vidět.

janajaninka
11. feb 2010

☹ Sněhuláky nemáme, vyždímaili ze mě doslova silou dvě vaja, sice to zvládli až na blastocysty, ale u mě se jim holt nelíbí.. Tentokrát mě to teda dost vzalo. Už týden nespím a bulím.. asi tělo vědělo že se nezadařilo.

gabulik77
11. feb 2010

Tak to je mi fakt moc líto Jana ☹ já měla taky 5denní kult. a testovat jsem měla až na 17 den, ale je fakt, že kam kde jsem chodila nedělají krevní testy, takže spoléhali jen na domácí testy a pak až na UTZ. Ještě je tu šance té soboty, budu moc držet palce, chápu že je to obrovské zklamání ☹

denis19
11. feb 2010

no ono ti PK nezaručí výsledek drív na testu...to si telo musí začít tvorit hormoše...tak zkus ješte do soboty moc nebrečet 🙂

tak a už je tam i bricho, už to nebudu nazývat bríškem 🙂

l.u.c.i.e
11. feb 2010

Denis, nejprve jsem mrkla na tvé nové fota. Fotečka malé, je krásná a i tobě již roste bříško... 🙂 Ohledně datumu porodu si nic nedělej. Pamatuješ jak jsem byla nazačátku pozadu a teď jsme o týden napřed. Z toho si nic nedělej. Proto já mám 2 termíny porodu. 🙂

Jani, pokud nekrvácíš, tak není nic ztraceno. Záleží opravdu na hormonech.

gabulik77
11. feb 2010

denis super fotka, bříško začíná vykukovat 🙂 . U sebe jsem si všimla, že mi ani tak neroste břícho, ale spíš nad břichem žaludek, máte to holky taky??

denis19
11. feb 2010

lucka...tak dobre, já se to snažím i logicky pochopit,ale nekdymi to nejde,ale už jsem se s tím srovnala, že je to ok....jen malý detail....zapomela jsem se optat na tu vírivku 😲

denis19
11. feb 2010

gabulik...no ne jen žaludek...to se tlačí maternica nad pupík....ted nevím...česky je to tuším deloha...ale mne se tlačí i zadek do prostoru, všimly jste si holky???? 😲 to se mi zdá jako katastrofa 😀

l.u.c.i.e
11. feb 2010

Gabulík, tak to mě roste jako první. Manžel říká, že je to tím, jak mě dítě stlačuje orgány nahorů. 🙂 Kdy mám pěkně vidět bříško je, když ležím na zemi. To se krásně vyboulí 🙂

Denis, ono je lepší nechápat. Spoustu věcí nechápu do teď a pak se tu ptám jako trubka 🙂 To jsem si mohla myslet, že na to zapomeš 🙂 Hlavně, že je dítě v pořádku. Co manžel? Byl unešený z ultrazvuku? Ten můj pak celý den o ničem nemluví.
Jinak mě zadek do prostoru neroste, ten už v prostoru mám 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre